Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Személyzet kiváló vendégszerettő.Ételeik finomak,bőségesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Minden tekintetben megfelelő. Udvarias, segítőkész személyzet. Finom és bőséges ellátás. A wellness részleg nem túl nagy, de jó.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda elhelyezkedése kiváló.A gépkocsit a hotel saját parkolójában tudhatjuk biztonságban.A wellnes részleg is szuper volt a jakuzzival és a szaunával.Az étterem kínálatával és az ételek minőségével is megvoltunk elégedve.
Negatív tapasztalatunk nem volt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
ctisztatiszta etelek nagyon finomak es rnagyon szeretunk ide jarni az ev legjobb hotelje es szallodaja nagyon sokat szeretnenk meg ide jonni
nagyonrandesek a szemelyzet a kiszolgalok konyhasok pincerek es a mind a ketto vezeto
nalluk toltottuk a hazassagi evfordulonkat is szeretettel es meglepetessel fogadtak az otvenediket isszeretnenk naluk tolteni koszonet mindenkinek mindenert

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos környezet, kedves kiszolgálás. Az ételek mennyisége, minősége kiváló. a szoba klimatizált,ez kifejezetten szükséges volt a nagy melegben. a szállodához wellnes rész is tartozik. elhelyezkedése a Szépasszony völgy mellett található. remek a kilátás. a városközponttól nem messze, csendes környezetben található. másnak is ajánlom

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden évben visszalátogatunk ebbe a szállodába. A személyzet segítőkész, az étterem kiváló, változatos ételek, nagy választék mellett. Városközponti elhelyezkedése miatt minden nevezetesség gyorsan megközelíthető. Sajnos úszómedence nincs, de a jakuzzi igazán remek. Csak ajánlani tudom kikapcsolódni szerető társaimnak.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttem egyedül a hotel egyszemélyes szobájában.A személyzet nagyon udvarias volt.Az egyszemélyes szoba tiszta, az ágy kényelmes.Az ételek finomak,nagy választékúak voltak.A szállodához közel vannak a nevezetességek.A feltöltött várkép a szobából készült.Ha arra járok visszatérek.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, udvarias a személyzet, a szobák tiszták, kényelmesek az àgyak, a jakuzzi kiváló. Ami nem volt szimpatikus, a masszírozó hölgyek kedvessége, hát az kicsit kifogásolható, ennek ellenére a masszirozást kiválóan végezték, de abból a rövid időből is lecsíptek. Az ételek megfelelő mennyiségűek, és finomak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem születés napját ünnepeltük a szállodában ami tökéletesen sikerült! Teljes ellátással voltunk, az ételek finomak, és a választék is bőséges. A személyzet kedves, a hotel jól felszerelt, kényelmes és dicséretesen tiszta! A központban helyezkedik el, így nagyon közel van a Vár,és egyéb nevezetességek! A wellness részleg tiszta , csak kissé kicsi.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan személyzettel,remek helyen, kellemes környezetben működő hotel! A tisztaság dicséretes, a felszereltség jó. Az ételek ízletesek, választékosak, gusztusosak. Az egyetlen kifogás a wellness részleg mérete. Korrekt ár, abszolút értékarányos, még baráti körökben is ajánlva.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.08.04-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.942 - 21.322,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.24-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.04-ig
Hotel Unicornis
5 nap/4 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Napi árak
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerX