Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

10. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos környezet, kedves kiszolgálás. Az ételek mennyisége, minősége kiváló. a szoba klimatizált,ez kifejezetten szükséges volt a nagy melegben. a szállodához wellnes rész is tartozik. elhelyezkedése a Szépasszony völgy mellett található. remek a kilátás. a városközponttól nem messze, csendes környezetben található. másnak is ajánlom

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden évben visszalátogatunk ebbe a szállodába. A személyzet segítőkész, az étterem kiváló, változatos ételek, nagy választék mellett. Városközponti elhelyezkedése miatt minden nevezetesség gyorsan megközelíthető. Sajnos úszómedence nincs, de a jakuzzi igazán remek. Csak ajánlani tudom kikapcsolódni szerető társaimnak.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttem egyedül a hotel egyszemélyes szobájában.A személyzet nagyon udvarias volt.Az egyszemélyes szoba tiszta, az ágy kényelmes.Az ételek finomak,nagy választékúak voltak.A szállodához közel vannak a nevezetességek.A feltöltött várkép a szobából készült.Ha arra járok visszatérek.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, udvarias a személyzet, a szobák tiszták, kényelmesek az àgyak, a jakuzzi kiváló. Ami nem volt szimpatikus, a masszírozó hölgyek kedvessége, hát az kicsit kifogásolható, ennek ellenére a masszirozást kiválóan végezték, de abból a rövid időből is lecsíptek. Az ételek megfelelő mennyiségűek, és finomak voltak.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem születés napját ünnepeltük a szállodában ami tökéletesen sikerült! Teljes ellátással voltunk, az ételek finomak, és a választék is bőséges. A személyzet kedves, a hotel jól felszerelt, kényelmes és dicséretesen tiszta! A központban helyezkedik el, így nagyon közel van a Vár,és egyéb nevezetességek! A wellness részleg tiszta , csak kissé kicsi.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan személyzettel,remek helyen, kellemes környezetben működő hotel! A tisztaság dicséretes, a felszereltség jó. Az ételek ízletesek, választékosak, gusztusosak. Az egyetlen kifogás a wellness részleg mérete. Korrekt ár, abszolút értékarányos, még baráti körökben is ajánlva.

copfika TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjem születésnapját ünnepeltük itt. Az étkezés teljes panzió, nagyon finom volt. Az ellátás szintén jó volt, egyedül az volt a rossz, hogy nincs erkély a szobákhoz. A szálloda munkatársai mindenben készségesen segítettek nekünk. A város látnivalóit gyalog pár perc alatt elértük, annyira a központban van a szálloda. A wellness részleg is jó volt, bár lehetne nagyobb is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 2.
Kiváló személyzet, pazar ételek! Még csak egyszer jártunk itt, de úgy gondolom nem utoljára! Először tartottam az ilyen internetes szállás kereséstől, de nem csalódtam, sőt nagyon elégedetten távoztunk a helyről, bár a szolgáltatások lehetnének színesebbek,de a személyzet, és az ételek, tisztaság kiváló! Másnak is ajánlani fogom ezt a helyet!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három nap két éjszakát töltöttünk ebben a kedves Egri hotelben az
Unicornisban. Kuponnal érkeztünk és amit Ígértek azt maradéktalanul teljesítették ! Lehetne mondani , hogy az ágy egy kicsit középen már teknős volt , de a 4*-os szállodában is találkoztam hasonló ággyal. A szgbák tiszták, tágasak és jól felszereltek.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Az első éjszaka egyáltalán nem tudtam pihenni mert az ágy rugója felszakította a huzatot,és állandóan szúrta a testemet.
Másnap reggel szóltam a recepción hogy orvosolják a panaszomat. Rendesek voltak, megnézték és kicserélték a matracot.
A többi szolgáltatással elégedettek voltunk.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.612 - 16.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.20-ig
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, foglalt éjszakaszámtól függően gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Zúzmarás Kastélyvarázs (min. 2 éj)

EgerX