Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
A hotel többet ad, mint egy átlagos 3 csillagos szállás. Szauna, gőzfürdő, fittness. A konyha jó (bár nem igazán értékeltük a recepcióról beszállított, száraz, több napos süteményeket, szerencsére nem sok volt ebből, volt friss sütemény is mindennap. )
A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a takarító lányokat, Katalin nagyon készséges volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves József!

Köszönjük szépen teljes körű, részletes tájékoztatását, örömmel olvastuk, hogy összességében pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk, szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át egymásnak annak ellenére, hogy egy család vagyunk és nem idegenek egymás számára.
Válasz az értékelésre - 2019. november 22.
Kedves Zsuzsanna!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, melyre engedje meg, hogy pár sorban reagáljunk:

az ígért meglepetés bekészítés volt a csokoládé, számos bekészítéssel ötleteltünk, azonban sajnos mindig volt valami kivetnivaló benne, így került egységesítésre, sajnáljuk, ha Önöknek nem felelt meg.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A fürdőszoba már felujitásra szorul ( csapok, zuhanytálca, világitás).
A párnák is nagyon kényelmetlenek (durván csomós a töltetük).
Az ablakokra szunyogháló kellene a bogarak ellen.
Az ellátás kiváló és a személyzet is nagyon udvarias volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Kedves József!

Köszönjük szépen értékelését és építő jellegű észrevételeit, melyeket igyekszünk a közeljövőben javítani.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 2.
Kedves Ruzáné Dabasi Ágnes!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, az ágyaink/matracaink lecserélése folyamatban van, így bízunk benne, hogy egy következő alkalommal pihentetőbb lesz az itt tartózkodásuk.

Minden jót kívánunk!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elhelxezkedés kíváló, pár percre a Dobó tértől. A szálloda megkívánna egy felújítást, főleg a közösségi terek. Tiszta, de már nagyon leharcolt. A szoba kényelmes, a személyzet segítőkész, kérésemre azonnal feljöttek és behangolták a TV-t. A 3 ott töltött éjszaka alatt csak külön kérésre vitték el a szemetet egy alkalommal. Az ágyhot hozzá sem nyúltak.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ágyas szobát kértem, de két ágyasat kaptam, ami azzal járt, hogy az ágyról nem lehetett lekelni csak "lemászni", mert a tetőtér belógott. Az ágyak kényelmetlenek, a felszolgálók arcán egy mosolyt nem láttam ezen a szép ünnepen (húsvét). Pozitívum, hogy tiszta és elég jól felszerelt és nagyon jó helyen található, mindenhez közel.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Az első éjszaka egyáltalán nem tudtam pihenni mert az ágy rugója felszakította a huzatot,és állandóan szúrta a testemet.
Másnap reggel szóltam a recepción hogy orvosolják a panaszomat. Rendesek voltak, megnézték és kicserélték a matracot.
A többi szolgáltatással elégedettek voltunk.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
Egy kuponos akció keretein belül mentünk el az Unicornis Hotelbe. Kezdetben volt annyi fennakadás, hogy a szobára várni kellett kb. fél órát és ezzel sajnos nem csak mi voltunk így. Na de nem a világ vége, nem siettünk sehova. A szoba (két ágyas) teljesen megfelelt a célnak. Az ágy kényelmes volt és nem nyikorgott. A kilátás zéró volt.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen van, a legtöbb látnivaló innen jól megközelíthető gyalogosan is. A parkolás gyakran szerencse kérdése. A személyzet többsége udvarias, kedves. Az étterem konyhája nagyon jó. Sajnos a kiszolgálópultból a személyzet a vendégek orra elől is elviszi feltöltésre az edényt, hiába van még benne néhány adagra való. . .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Meg voltunk elégedve a szolgáltatással.A reggeli bőséges volt.A szoba bár nem volt nagy ,nekünk tökéletesen megfelelt arra a pár napra.Az apróbb problémákat nem írom le,mert összességében jónak itéltük a szállást.A személyzet kedves és udvarias volt.Csak ajánlani tudjuk másoknak is.

Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.12-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.08.15-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.936 - 23.159,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.06-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.15-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval

EgerX