Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A párom és én egy Romantikus estét töltöttünk itt amiben a hotel teljes körűen a segítségünkre volt!
Udvarias kedves személyzet tiszta wellness rész (ezt emeltem ki de minden nagyon tiszta).
Vannak gyerekeink és alig várom hogy őket is el hozzunk ide mert egyszerűen fantasztikus volt!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Mikor megérkeztünk kedves személyzet fogadott! A szobánkhoz érve tisztaság gyönyörű bútorok fogadott! Az étteremben finomabbnál finomabb ételeket ettünk. . A teraszkilátását sosem felejtük el. . . Ide mindenképp vissza megyünk még. . Egyszerűen fantasztikus a vendéglátástól a takarításig a wellnes részleggel együtt minden! Örülök hogy ezt a hotelt választottam!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép helyen van, az oda vezető út azonban meredek és rendkívül keskeny. Az ételek finomak, a személyzet kedves és barátságos. A belváros egy könnyed sétával 15-20 alatt elérhető. A kert szép ápolt, csendes, jó üldögélni a padokon. A szobák lehetnének tágasabbak és a bútorokra is ráférne a felújítás.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három éjszakát töltöttünk Egerben a Szent István Hotelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, maximálisan meg voltunk elégedve az ellátással. Az ételek finomak, izletessek voltak, ha valamelyik étel elfogyott, azonnal pótolták. Nagyon tetszett a hotel körüli kiépített zöld övezet, csodálatosak a virágok, szép a kis kápolna.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes és tiszta szobák voltak. A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness részleg jó relaxálást biztosított. Az alagút rendszer adott egy új élményt számunkra. Na és persze az ételek is kiválóak voltak.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami pozitívum:A szálloda elhelyezkedése,pár perc sétával a belvárosban minden elérhető. A félpanzióban foglalt étkezéseknél bőséges választék,finom ételek. Ami negatívum:A szoba és a fürdőszoba is kicsi. Tetőtéri szobában voltunk,az ablakokon semmi sötétítési lehetőség nincs. A wellness részleg is elég kicsi,és a tisztaságávai is itt-ott akadnak gondok.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Nagyon szép helyen,kellemes környezetben totöltöttünk el három napot. Nagyon tetszett, hogy a kis teraszra ki lehetett ülni a padokra! A svédasztalos reggeli finom és elegendő volt, vacsorára is többféle ételből tudtunk választani. A szobában a fürdőben "csak" folyékony szappan volt a mosdónal, ez talán az egyedüli hiányosság. Személyzet mindenben segítőkész volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 21.
Egy két éjszaka három nap voltunk a Hotel Szent Istvánban, nagyon szép környezetben található, ahol nagy a csend és a nyugalom,a szobák tiszták, a welnes bármikor mentünk teljesen tiszta volt az ott dolgozó fiatalok nagyon kedvesek, az étteremben nagy választék van és segítőkészek , látszik hogy ők a vendégekért vannak, a pincerendszer külön élmény.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon szép,kellemes húsveti ünnepeket töltöttünk a hotelban.Kedves,figyelmes személyzet,kiváló ételek,nagyon jó a wellnes részleg.Remekül éreztük magunkat.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Igazából nagyon tetszett a szállás, ha még egy kicsit több figyelmet fordítanának a vendégek kényeztetésére "kiváló" minősítést kapott volna minden pontban. A szoba kényelménél azért vontam le pontot, mert az ágymatrac rugója többször beleállt a lábamba, a tv adás szinte élvezhetetlen volt a minőség miatt és lehetett volna egy kicsit nagyobb ( nem látok jól messzire).

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.06-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX