Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Nagyon jó volt minden. A személyzet nagyon kedvesek segítőkészek voltak, az étteremben a reggeli,vacsora bőséges választékos nagyon finom volt csak ajánlani tudom. Olyan nem volt amivel nem voltam elégedett. A wellness részleg is példás volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26.
A személyzet és a kiszolgálás kíváló! A szállás: mosdóba lehetett volna egy szagelszívót elhelyezni. Az ajtó alatt 5 centis résen éjjel jött a hideg a folyosóról, mert nem volt kilincs az ablakon, amit a szél kivágott, és jött a hideg. Október végén voltunk, és a wellneszből kijőve hideg folyóson végig menni a szobáig, fázós élmény volt.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
A szállodával minden szempontból elégedettek voltunk. A személyzet kedvességét és segítőkészségét külön kiemelném. Az ételkínálat lehetne kicsit nagyobb, de mindig találtunk megfelelőt és finomak voltak. Apartmanban voltunk, egy partvis jó lett volna, mivel a kutyus azért felhordta a koszt a lábával és lapát ugyan volt de nem tudtam összesöpörni.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
A szálloda,a szobák elhelyezkedése, a csodálatos kert, a földalatti folyósok nagyon tettszettek mindenkinek. Naponta fedeztünk fel új dolgokat. Nem mindennapi élményben volt részünk. Esténként, vacsora után a szálloda környékével ismerkedtünk. A szálloda dolgozói nagyon kedvesek voltak, minden kívánságunkat teljesítették.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Nekünk nagyon tetszett a Szent István hotel. Jó és szép környéken van. A szoba is kényelmesek volt. Az udvar egyenesen csodálatos! ! Mi a férjemmel a 20. házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk itt el 2 csodálatos napot. Az étkezések is rendben voltak, sok és finom volt a választék.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Kiváló hely, mindenkinek ajánlom a Hotel Szent István szállodát. Gyönyörű környezet, figyelmes és kedves kiszolgáló személyzet várja a pihenni vágyókat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Szep helyen elhelyezkedo hotel silany kenyelemmel A parnak fertelmes rosszak a szobaban egy halvanyan ego vilagitas volt majd az is kiegett a z ejeli lampa pedig hol mukodott ,hol nem. A reggeli aranylag jo volt de a vacsoranal eleg gyenge volt a felhozatal foleg szombaton es volt amibol mar nem jutott(pld. sutemenyek) A wellness resz jo volt es tiszta.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
A csomagban foglalt 3 fogásos gyertyafényes vacsora helyett svédasztalos szegényes kínálatot találtunk. A személyzet arra hivatkozott, hogy 2 esküvő is van, ezért nem tudják időben feltölteni a "készletet". Ettől eltekintve minden rendben volt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Gyönyörű zöld övezetben barátságos, zeg- zugos romantikus hely, csodálatos alagútrendszerrel, finom ételekkel,viszonykag kedves szemelyzettel. az 5. épület szobájáróltudok nyilatkozni, hát, nem nyerte el a tetszésem. A fürdőszobában a a fugák között penész, tömény csatornaszag lengi be, ami kúszik ki a szobáb. Az ágynemű régen fehér lehetett, ma szürke, kopott, matrac kifeküdt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Remek környezet,mindenütt rend és tisztaság. Kiváló étterem, ételek változatosak és magyarosak, háziasok. A szoba és felszerelése kifogástalan , a gyertya fényes,pezsgős wellness maradandó élményeket nyújtott. Sajnos a wellness fürdő medencéinek hőfoka nem érte el a kiírt hőfokot, annál hidegebb volt. A megnyitó után most voltunk másodszor, nem csalódtunk!

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX