Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
A hirdetés alapján szép és jó, de mikor el akartuk a szállást foglalni a francia ágy helyett 2 különálló ágyas szobát akartak adni. A Wellness részleg kb 500 méterre. Alagútrendszeres megközelítést hirdetnek, de az alagút az épülettől kb 20-30 méter szabadban... Hát hűvös időben nem vállaltuk be. A szállás mindentől távol egy keskeny utca végén.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Figyelmes,kedves volt a vendéglátás,kiváló a konyhája. A tisztaság kitűnő,ami hiányzott a mosdóból a szagelszívó. Másoknak is jó szívvel ajánlom,szívesen térek vissza máskor is.

Értékelt: 2019. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Általában minden nagyon jó volt. Ami egy kicsit zavaró volt hogy, elég nehéz megtalálni a hotelt, lehetne szúnyogháló a szobákban és a wellnessben nem minden részleg működött. Az egri borkóstoló fantasztikus volt.

Értékelt: 2019. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A prospektusban nem volt benne ,hogy lépcső lépcső hátán van. Lift nincs. Időseknek mozgáskorlátozottaknak nem ajánlom! ! A fürdő nagyon klóros volt. A fürdőköntösre nagyon sokat kellett várni,mire a személyzet megjelent. A reggeli egysíkú volt,szinte minden reggel ugyanaz.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Kellemes csalódás, nem számítottam ennyire jó szállásra, tiszta, kényelmes, csendes, közel a városközpont, finom ételek és borok, és nagyon figyelmes és kedves személyzet. Ár érték arány megfelelő, csak ajánlani tudom.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Kellemes három éjszakás pihenés volt. A szállás, a wellnes, az ételek, a tisztaság kifogástalan, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Jól éreztük magunkat, szívesen visszajövünk majd a későbbiekben.

Értékelt: 2019. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mélységes felháborodásomat közöltem távozáskor a recepción és a panaszkönyvet kértem! ! ! A hölgy mondta, hogy akkor inkább szól az igazgató helyettesnek mondjam el a problémámat neki. Nem láttam értelmét, mert biztos, hogy soha többet nem teszem be ebbe a szállodába a lábam és a többi utazni akaró ember ettől nem lesz tájékozottabb! !

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A házon belül a szoba első alkalommal nehezen volt megtalálható, mert a tájékoztató nyil nem jól jelezte a szoba helyét. A szobába sok-sok lépcsőn keresztül lehetett eljutni, ami idős, nehezen mozgó embereknek nem igazán jó. A parkolóból a házig vezető úttal kapcsolatban hasonló a gond. A lépcsők lapjai sérültek, és nincs mindenütt korlát, amibe kapaszkodni lehetne.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Barátságos személyzet,rendetett környezet,szolgáltatások közül a masszázsban dolgozó Török Zoltánt kiemelnénk,nagyon barátságos,jó masszőr.Testi,lelki felüdülés volt nála járni.Étkezések rendben voltak,bőségesek.Ajánlani tudjuk mindenkinek.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
Kellemes,kikapcsolódásra kiváló hotel. Segítőkész,kedves,barátságos személyzet. A konyha igazán kitűnő. A választék és az ételek minősége kifogástalan. A wellnes részleg szuper. A hotel elhelyezkedése,illetve megközelíthetősége kissé kacifántos,de mindezért kárpótol az ott található kényelem és kiszolgálás.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX