Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Szent István Hotel nem a klasszikus hotel kategória! ! Nyugalom és a rejtély megtestesítője egyben. Csodálatos park és alagútrendszere ámulatba ejtő! ! A recepcióstól a takarító személyzetig, nagyon kedves és barátságos emberek! ! A tisztaság példa értékű! ! ! Az ételek fantasztikusak, nagyon gondosan vannak összeállítva még véletlenül sem hiányzott semmi ami szem szájnak ingere!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak változatosak. A szobák tiszták, csak a párnákkal vannak problémák nagyon elhasználódtak. Gőzkabin nem működött. A wellness részleg napközben bezárt 2 órára,szerintem ezen változtatni kellene. A barlang rendszer nagy találmány, összeköti az épületeket, így télen sem kell kimenni az udvarra ha a wellnessbe akartunk menni.

Értékelt: 2019. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A svédasztalos reggeli és vacsora káprázatosan jó volt. Sikerül a barátnőmmel annyira jóllaknunk, hogy e két étkezés között ne vágyjunk ebédre. Továbbá szintén elégedettek voltunk a személyzet kedvességével. A bejelentkezéskor rendelkezésünkre bocsájtott minden információt, ami nem vont kérdést maga után, minden egyértelmű volt.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Nagyon megvoltunk elégedve a Hotel Szent István által nyújtott szolgáltatásokkal. Az utóbbi időben többször utaztunk belföldi szálláshelyekre, gyakorta a Szállásvadászon keresztül. Itt minden messze meghaladta azt amit elvár az utazó. Tökéletes wellness, az étkezés kiváló dicséret illeti a séfet. Valamint a válogatott kedves személyzetet, külön megemlíteném név szerint is G.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
A személyzet nagyon kedves, figyelmes volt, elhelyezkedése nagyon jó, 15 perc sétával elértük az egri várat és a központot. Az ételek finomak, bőséges a választék. A wellness részleg nagyon jó, sokkal több medencéből tudtunk választani, mint máshol. A szoba jó volt, gyorsan fel lehetett fűteni.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Két barátnőmmel töltöttünk 2 éjszakát a szállodában. Nagyon különleges hely a hegyoldalban, mivel a több különálló épületet egy földalatti folyosórendszer köti össze, amelyben első nap még kissé bizonytalankodva közlekedtünk a tájékozódás miatt. A belváros gyalog 15 perces sétával megközelíthető.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Életünk legjobb szilveszterét töltöttük a Szent István Hotel Egerben! A nagybetű használata nem véletlen! Minden tökéletes volt, álmodni sem tudtunk volna jobb helyet! A szállás tökéletes volt, a wellness minden igényünket kielégítette! Ilyen kedves és vendégszerető személyzettel még nem volt szerencsénk találkozni!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Nászúton voltunk a férjemmel. A szobánk kényelmes volt és tiszta,a welness részleg tiszta és kellemes. Mindenhol a szállodában kellemes meleg volt,ami nekem különösen fontos. A reggeli bőséges volt és finom, a svédasztalos vacsora gazdag és a vegetáriánus férjem is talált magának bőven ételt. Összességében nagyon jol éreztük magunkat a pazar szállodában.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
A hotel több külön álló házból åll amit alagút rendszer köt össze. Ez adja a hotel különlegességét és a szép kert ahol van egy kis kápolna. Az egyik épület tetején kilátó is van . Szép kilátás van a városra. Az ételek finomak voltak, a sütemények kiválóak. A wellness is különleges, de sajnos az oxigénnel dúsított só barlang nem üzemelt.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét megszálltunk a szállodában. Azonban elmúlt a korábbi varázsa. Csendes, nyugodt helyen van, nagy parkolóval, magyaros finom ételekkel. Eddig jó, de most sorolom a bajokat. A szállodában az élményfürdőzés kizárt, mert egy 10 személyes élménymedence jut akár 40 emberre. A többi medence hideg, alkalmatlan élményfürdésre.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX