Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger - vélemények, kritkikák

Szent István Hotel Eger vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A hotel nagyjából megfelel olyannak, mint amilyennek az itt olvasott vélemények alapján elképzeltem. Reggeli és vacsora átlagosnak mondható, de finom. A desszerteket a vacsorán az utolsó fél-1 órában már szinte nem is pótolták. :( A borok a vacsorához finomak voltak. Ötféle bor közül lehetett választani. A személyzet nagyon nagyon kedves.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
A személyzet végig nagyon kedves és segítőkész volt.A szállás nagyon jó helyen van,közel minden nagyobb látnivalóhoz.Az ételek mennyisége,minősége és választéka kitűnő volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A Hotel Eger frekventál helyén gyönyörű környezetben helyezkedik el. A biztosított szolgáltatások minden igényt kielégítenek külön kiemelném a halpedikür szolgáltatást a wellness részlegen. A wellness egyéb szolgáltatásai közül mindenki megtalálhatja a számára legideálisabb pihenési formát.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 22.
A kazamata rendszer rendkívül ötletes, még nem találkoztam ilyennel! Az étkeztetés remek volt,finom ételek,kedves és gyors kiszolgálás! A szálloda komplexum kívülről is igen mutatós! A szoba kényelmes,viszont a vékony falakon a szomszéd minden mozgása, beszéde áthallatszik! Ez, főleg éjszaka, igen zavaró!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Kedves személyzet, tiszta szállás, igazi pihenés várt bennünket ebben a hotelben. Október végén már harmadszor jártunk itt a férjemmel. Még sose csalódtunk. Négy nap - teljes kikapcsolódás. Elfelejtettük a mindennapok problémáit. Fürödtünk, szaunáztunk kedvünkre. Dúskálhattunk a finom ételekben és borokban. A jól felszerelt apartmanban akár főzhettünk volna is, de nem volt rá szükség.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Tavaly is voltunk akkor is nagyon tetszett , azért mentünk vissza. Szép környezet , kedves személyzet, finom ételek. Egyedül a welness okozott egy kis csalódást, nem működött az egyik medence ezért a felnőttek a gyerekmedencébe ültek be , mert a másik eléggé hideg volt. A szaunák viszont tökéletesek.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
November elején voltunk a párommal. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet nagyon kedves, csak sajnos vacsoráknál nem töltötték fel időben/rendesen a svédasztalt, így volt, hogy fél órán át nem volt étel a tálakban. Nagyon tetszett, hogy az épületek átjárhatók egy alagútrendszeren, csak a fűtés nem volt sajnos bekapcsolva, így ugyanúgy kellett a kabát, mintha kint mentünk volna.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Nagyszerű 3 napot töltöttünk a Szent István hotelben, a személyzet maximálisan odafigyelt arra, hogy a vendégek igazán jól érezzék magukat. A szobában tisztaság volt, az ágyak ha nem is a legkényelmesebbek voltak, de azért alvásra bőven megfeleltek. A tv lehetett volna kicsit modernebb a kornak megfelelő, de végül is nem tv-t nézni mentünk oda.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a hotelt.Gyönyörű helyen igazán szép környezetben minden igényt kielégítő ellátással fantasztikus wellness részleggel figyelmes udvarias személyzettel találkozva töltöttem itt a barátaimmal egy pár napot . És már azon gondolkozunk mikor megyünk újra ide vissza.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
Másodszorra látogattunk el ide egy 3 napos wellnessezésre. Múlt alkalommal nagyon megtetszett az alagútrendszer, ami összeköti az épületeket, illetve a wellness részleg, ami szerintem átlagon felül felszerelt, viszont mivel épp alig volt vendég, az étkezések alkalmával alig volt kínálat. Most ellentétes tapasztalatokat szereztünk.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
3-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsorával, kedvezményes éttermi fogyasztással, csocsó és biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.13-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX