Piroska Étterem Egerszalók

Hunguest Saliris Egerszalók

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 23.a párjával járt itt
Ittjártam. hu alapján választottam a helyet. Első látásra az épületet kívülről nem találtam vonzónak, de a belső tér, az étel hozta azt az elvárást, amit mások értékelése alapján reméltem. A kiszolgálás nagyon figyelmes. A pince kialakítása hangulatos, akár 3 részre elkülöníthető társaságok esetén.
Kiváló 2017. november 19.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elegedve. A pincerek nagyon kedvesek es figyelmesek, az etelek nagyon finomak es a porciok olyan nnagyok, hogy egy tanyerbol ketten is boven jol lakhattunk volna. Annyira meg tetszett hogy meg ket napott maradtunk tovabb :-) Nemsokara ujra vissza megyunk de mar ugy hogy ott foglaluk szallast is hogy nekeljen jarkalni vegig hosszig a falun.
Kiváló 2017. szeptember 7.barátokkal járt itt
Nosztalgikus hangulatot ébresztő, nyugodt, kellemes viszonylag kis méretű vendéglő. Az étlap választéka széles, a hagyományos ételeken túl a nem hús evők is bőven választhatnak. A felszolgált ételek mennyisége, minősége kifogástalan. A tálalás nagyon igényes! ! A személyzet előzékeny, nem tolakodó, udvarias. A mellékhelyiség tisztasága, átlagos.
Kiváló 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel jártunk ott, a nyaralásunkkor. Parádfürdőn nyaraltunk, a Mátrában, de elkalandoztunk arra. Annyira finom volt az étel, hogy másnap visszamentünk! :) A 2 személyes tálból akár mind a 4-en jóllakhattunk volna! A pincérek korrektek, kedvesek. A pincerész hangulatos. De mindenképpen az ételek íze fogott meg minket.
Kiváló 2017. július 6.gyerekekkel járt itt
Egerszalókon ezt az éttermet választottuk, mert lehet SZÉP Kártyával fizetni és kutya is mehet a teraszra. A kiszolgálás attól függött, hogy melyik pincért kaptuk,az egyik nem állt a helyzet magaslatán, de a másik korrekt volt, gyors, udvarias. Az ételek nagyon rendben vannak, mi egy 2 személyes tálat rendeltünk, egy békacombot és egy gyerek menüt.
Kiváló 2017. január 16.gyerekekkel járt itt
December 30. -án este vacsorázni indultunk, és a szállásadónk ezt az éttermet ajánlotta. Kérdezték van-e foglalásunk, mivel nem volt egy kis türelmet kértek, de 5 perc múlva már kísértek is minket az asztalunkhoz. A párommal egy kétszemélyes fatálat kértünk, és a kislányunknak akartunk még rendelni egy adag ételt, de a pincér mondta, hogy gondoljuk meg, mert hármunknak is simán elég lesz a fatál.
Kiváló 2016. október 9.családjával járt itt
„Majd valahol eszünk valamit” alapon indultunk sétálni, és a teraszon jóízűen falatozó vendégsereg láttán választottuk ezt az éttermet. Egy benti asztalnál ültünk le, de a pincér, miután felvette a rendelést, javasolta, hogy válasszunk másik helyet, mert a négyszemélyes asztalnál nem fogunk négyen elférni.
Piroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/ital
Kiváló 2016. október 6.gyerekekkel járt itt
Élményekben gazdagabbak lettünk. Egerszalók látni valói után,jól esett a kedves kiszolgálás. Az ételek kifogástalanok voltak, a kiszolgálás is udvarias és segítőkész. Csak ajánlani tudom akár az átutazóknak is. Az unokáim is élvezték a nagy ételválasztékot, némelyikből második nap már csak fél adagot mertünk rendelni. Ha még eljutunk Egerszalókra biztos betérünk.
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Nagyon hngulatos hely, finom élételek, jó kiszolgálás!! Jó élmény vokt éd ajánlom bárkinek!!
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
De nem bántuk meg! Kiváló az ár/érték arány és nagyon finom ételeket kaptunk mind a ketten! A zöldségköretem friss zöldségekből készült, a hús jól átsütve, ízletesen elkészítve! Ismét a nejem járt jobban Ő a finomabb ízletesebb ételt választotta, szerencsémre annak a felét is én ettem meg, mert nem tudott vele megbirkózni!
Piroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - MosdóPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Mosdó