Piroska Étterem Egerszalók

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Szörnyű 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A családommal tértünk be ebédelni az étterembe, bár ne tettük volna. 35 fok meleg a nehezen kihozott italok melegek, ebben a forróságban nem meleg italra vágytunk. A tilos a dohányzás tábla ki van rakva ennek ellenére a vendégek dohányoznak és még hamuzott is kaptak.
Szörnyű 2016. június 22.barátokkal járt itt
Az étel tűrhető volt, kiemelkedően jónak nem mondanám, a kiszolgálás viszont kritikán aluli, nem mindig azt kaptuk amit kértünk, kicserélték, de nem szívesen. A pincérek hozzáállása, a pofavágások. . . Nem mellesleg fizetésnél, hogy direkt vagy véletlenül már sose derül ki, de megpróbáltak egy 10-essel lehúzni. Nem hiszem, hogy még egyszer találkoznánk a jövőben.
Szörnyű 2015. március 29.a párjával járt itt
A hosszabb haju idosebb pincer bunko. Kioktatott, kinevetett, amikor nem volt tisztaban az egyik etel elkeszitesevel kapcsolatban.. El akarta vinni a tanyerom, mikor meg nem fejeztem be.. A levesben volt egy kavics.. Nem ajanlom senkinek!!
Gyenge 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk oda és őszintén bevallom, hogy a lelket megmelengető kezdet után durva hidegzuhany következett. A hely igazán jó benyomást tett rám, mikor beléptem. A kert gerendáira írt sorok megmelengették a szívemet. A nagy meleg miatt a pinceszinten kialakított vendégtérbe mentünk. Halk jazz szólt, épp olyan, amit annyira szeretek.
Gyenge 2021. június 30., kollégákkal járt itt
Kellemetlen tapasztalatom volt, kacsamáj helyett simán csirkemájat tettek a tányérra, és még hülyének is néztek, mikor megreklamáltuk.
A pincér összevissza hazudozott, hol matróznak, hol tűzoltónak mondta magát a különböző asztaloknál a kollégáknak. Legalább 100 ezer forintot hagytunk itt és négyünket is becsaptak a csirkemájjal. Szerintem ezt egy hely nem engedheti meg magának.
Gyenge 2018. szeptember 29.barátokkal járt itt
Pár napja voltam baráti társasággal. Kérdezném, ilyen színvonalas étteremben, hogy tudnak felszolgalni törött, csorbult tányérokon? Otthon különböket kidobok.
Gyenge 2017. július 26.a párjával járt itt
Korábbi vélemények alapján választottuk ezt a helyet. Az értékelések alapján a környék 12 étterméből a 2. helyet kapta. Miután ott vacsoráztunk, megfogalmazódott a kérdés bennünk: "Te jó ég, milyen lehet a másik 10"
A hely dohos, rideg. A személyzet az asztalok mellett nevetgélt, kiabált, mintha nem egy étteremben lettünk volna, hanem egy zárt körű bulin hívatlan vendégekként.
Átlagos 2017. július 31.családjával járt itt
Gyerekkel a nyaralás során jártunk itt. Finom ételeket kaptunk megfelelő minőségben és mennyiségben. A személyzet mindent megtett, hogy a gyerekekket is megfelelően kiszolgálják (ételfelezés két tányérba, gyerekszék, ülés magasítás)
Két dolog ami miatt átlagosnak értékelem:
- ár/érték arányban drágának ítélem
- ki volt rakva a Dohányozni Tilos tábla, ennek ellenére egy pár az egyik asztalnál fejenként legalább négy cigit szívott el, de nem szólt rájuk egy pincér se, pedig körülöttük mindenhol kis gyerekes családok voltak.
Átlagos 2017. július 14.családjával járt itt
Olcsó alapanyagokból készült egyszerű, nem túl jó ételek. Az árak viszont nincsenek ezzel összhangban. Akik felmagasztalták ezt a helyet, hol járhattak eddig?
Átlagos 2016. március 21. járt itt
Már régóta terveztük családommal, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet. A sok pozitív vélemény alapján választottuk, így nagyon kíváncsi voltam rá. Belül hangulatos a pince jelleg, kreatív kialakítású termek. Az ételekkel viszont összességében nem voltunk elégedettek. Volt ami finom volt, volt ami ehető, de rágós, és akadt olyan is közte ami kritikán aluli volt.