Piroska Étterem Egerszalók

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

2018. április 5.a párjával járt itt
Még mindig Egerszalókon vagyunk,lévén családi ;születésnap; ezt megünnepeljük egy ebéddel. A ,,sódomb,, megnézése után a Piroskába érkezünk pontosan,mert foglalt asztalunk van. Az előzetes vélemények alapján - idegen városban az ittjartam. hu olvasóira,pontosabban iróira hagyatkozunk. Általában bejön.
Piroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel jártunk ott, a nyaralásunkkor. Parádfürdőn nyaraltunk, a Mátrában, de elkalandoztunk arra. Annyira finom volt az étel, hogy másnap visszamentünk! :) A 2 személyes tálból akár mind a 4-en jóllakhattunk volna! A pincérek korrektek, kedvesek. A pincerész hangulatos. De mindenképpen az ételek íze fogott meg minket.
Gyenge 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk oda és őszintén bevallom, hogy a lelket megmelengető kezdet után durva hidegzuhany következett. A hely igazán jó benyomást tett rám, mikor beléptem. A kert gerendáira írt sorok megmelengették a szívemet. A nagy meleg miatt a pinceszinten kialakított vendégtérbe mentünk. Halk jazz szólt, épp olyan, amit annyira szeretek.
2018. június 13.a párjával járt itt
Voltak fenntartásaink kívülről nézve az éttermet, elsőre az sem volt egyértelmű, hol tudunk bejutni, mert eléggé el van rejtve a kis ösvény. Mivel kint teltház volt, így bent foglaltunk helyet, de jobban is jártunk mert bent sokkal jobb hőmérséklet volt a pince helységben, nagyon kellemes muzsikával.
Gyenge 2017. július 26.a párjával járt itt
Korábbi vélemények alapján választottuk ezt a helyet. Az értékelések alapján a környék 12 étterméből a 2. helyet kapta. Miután ott vacsoráztunk, megfogalmazódott a kérdés bennünk: "Te jó ég, milyen lehet a másik 10"
A hely dohos, rideg. A személyzet az asztalok mellett nevetgélt, kiabált, mintha nem egy étteremben lettünk volna, hanem egy zárt körű bulin hívatlan vendégekként.
Átlagos 2017. július 14.családjával járt itt
Olcsó alapanyagokból készült egyszerű, nem túl jó ételek. Az árak viszont nincsenek ezzel összhangban. Akik felmagasztalták ezt a helyet, hol járhattak eddig?
Kiváló 2016. február 11.a párjával járt itt
Hét végi pihenésre érkeztünk Egerszalókra, az éttermet a recepciós ajánlotta a szálláson, ahonnan gyalog 15-20 perc alatt oda is értünk. Pénteken és szomaton még volt parkoló, de vasárnap olyan tömeg, na de erről később. Fontos dolog, hogy Egerszalók kedvezmény kártyára 10% kedvezményt adnak, a kártyát általában a szállások recepcióján lehet kérni.
Gyenge 2021. június 30., kollégákkal járt itt
Kellemetlen tapasztalatom volt, kacsamáj helyett simán csirkemájat tettek a tányérra, és még hülyének is néztek, mikor megreklamáltuk.
A pincér összevissza hazudozott, hol matróznak, hol tűzoltónak mondta magát a különböző asztaloknál a kollégáknak. Legalább 100 ezer forintot hagytunk itt és négyünket is becsaptak a csirkemájjal. Szerintem ezt egy hely nem engedheti meg magának.
2020. szeptember 17.barátokkal járt itt
A szálláshely ajánlására tértünk be a Piroska étterembe vacsorázni. Nem csalódtunk. Bőséges, finom ételeket szolgáltak fel. Az italok is megfelelően hűtöttek voltak. Az étel, ital választék bőséges, jó ár-érték arányban. A kiszolgálás gyors, udvarias. Mivel nem bírtuk elfogyasztani a felszolgált ételt, készségesen felajánlották a csomagolást. Köszönjük.
Piroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Belső
Kiváló 2017. szeptember 7.barátokkal járt itt
Nosztalgikus hangulatot ébresztő, nyugodt, kellemes viszonylag kis méretű vendéglő. Az étlap választéka széles, a hagyományos ételeken túl a nem hús evők is bőven választhatnak. A felszolgált ételek mennyisége, minősége kifogástalan. A tálalás nagyon igényes! ! A személyzet előzékeny, nem tolakodó, udvarias. A mellékhelyiség tisztasága, átlagos.