Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Augusztus 20. (min. 3 éj)
Augusztus 20.

Kiváló 2022. március 3.a párjával járt itt
Szuper Hotel
Kényelmes szoba
Tisztaság.
Finom ételek. Nagyon barátságos személyzet.
A fürdőrész is nagyon tetszett.
Lehetett válogatni a medencékben.
Ajánlom másoknak is.
Kiváló 2022. február 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretem. Sok medence van, jók a masszázsok, szép helyen található, nagyon szeretem a hangulatot. Többször jártunk már itt, mindig nagyon szuper volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2022. február 25.a párjával járt itt
Egyik kedvenc szállodánkat a Salirist mutatom be. Akik még soha nem jártak itt, elsősorban nekik hoztam ezt a beszámolót. Kisebb hibákat mi is találtunk, de ezek igazából nem befolyásolták az élményt, nem azért jöttünk, hogy ezeket keressük! Észak-Kelet Magyarország legnagyobb vízfelülettel rendelkező hotelében töltöttünk el ismét 1 hetet.
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - BelsőHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - BelsőHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Belső
Gyenge 2022. február 21.gyerekekkel járt itt
Az élő zenét,egy nyolcadrendű DJ szolgáltatta,rémes,mi szórakozni ,kikapcsolódni mentünk. Szauna belépő,parkolás külön összeg. Négy csillagnál ez alap . Az étterem,a padlószőnyeg,a fürdők le vannak lakva,ez rég nem négy csillag! Évekkel ezelőtt jártunk itt,akkor még élvezhető volt.
2022. február 10.gyerekekkel járt itt
Azzal kezdem az értékelést, hogy nem először jártunk itt, és aki egy kicsit is ismer engem, az tudja, hogy ez nálam óriási szó, mert nem jellemző, hogy ugyanoda kétszer, ráadásul viszonylag rövid időn belül visszatérek, az mondhatni nem jellemző rám.
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - KörnyékHunguest Saliris Egerszalók - KörnyékHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - Külső képHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kert
2022. január 29.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt. Az ételek finomak és sokfélék. A medencék nagyon jók a többféle hőfok szuper volt. A szoba kissé retrós,a szőnyeg cserére érett. A fürdőben nem tetszett,hogy egyes vendégek a sört és egyéb italokat kivittek maguknak a külső medencékbe. Kifelé jövet a poharat belemosták a vízbe.
2022. január 19.egyedül járt itt
Az ételek választéka és minősége kiváló. A szállodában az információt hiányolom. Egy labirintus, melyben nem tudom, hol, mi van. A szoba és a wellnes élményfürdős része kifejezetten hideg volt. Aki bírja a hideget annak viszont jól felszerelt, tényleg élmény egész napra. A gyógyvizes rész, valóban kitűnő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2022. január 19.a párjával járt itt
Nehéz a válasz:

A szoba kényelmes, csendes, jó ággyal, fűtéssel, persze a berendezés közel nem 4 csillagos lenne nyugaton. Elfogadható fürdőszoba szeparált Wc-vel tusolóval. Kaja: váratlanul svédasztalos reggeli, este is (nem ezt ígérték), jó alapanyagok, nagy választék, szinte minden íztelen, sótlan, de fel lehetett tuningolni.
Átlagos 2022. január 19.a párjával járt itt
Nagyon segítőkész volt a személyzet. A szoba ablakából jött be a hideg, nem volt jó a szigetelés. A párom meg is fázott. A vacsoránál szinte csak vörös hús volt, a vegetáriánusok semmit nem tudtak enni. Az ételek egy részének ki sem volt írva a neve és volt,hogy az allergének sem voltak feltűntetve. Felháborító volt,hogy 01.
Kiváló 2021. december 30.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyre 14. 15 perckor érkeztünk, adatainkat felvették, de a szobához való kártyát nem kaptuk meg. 15 óra körül már többször szóltunk, hogy kérnénk a kártyát mivel az akkor érkező vendégek már megkapták. A szobában a televízió 10 percenként kábel probléma miatt nem szolgáltatott adást. Ez folyamatos probléma volt!
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár