Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 24.
Nagyszerű napokat töltöttünk a hotelben. Tiszta, rendezett környezet, jó szállás, kiváló étterem, barátságos személyzet. Gyermekes családok a közeli környéken találnak kirándulási lehetőséget. A wellness részleg, fürdési lehetőségek bőséges kínálatot nyújtanak. Tiszta, állandóan ellenőrzött vízminőséget találtunk.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jártam már számos helyen a "mi kis országunkban",de ez a látvány és energia különöskép megfogott. A szálloda és a környezet gyönyörő. A medencékből a kilátás fantasztikus élményeket idéznek fel bennem. Ha rá gondolok illetve amikor a képeket nézegetem csodálatos örömteli érzés járja át a testemet és a lelkemet. Harmónia, szabadság és szeretet.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
A fürdő részleg karbantartása utáni hétvégén, közvetlenül a nyitás másnapján érkeztem a szállodába, ahol két tökéletes napot töltöttem el. A recepción bejelentkezve közölte velem a recepciós hölgy, hogy 3000 fttal olcsóbban/nap kapom áeg a szobámat, átraktak egy kedvezőbb csomagba, mint amit foglaltam augusztusban. Ez a fajta odafigyelés és kedvesség ritka manapság.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először jártam itt,a szálloda fekvése,a sódomb engem lenyűgözött. Mivel nem autóval érkeztünk,a megközelítés egy kicsit nehézkes volt,de a személyzet készségesen sietett segítségünkre/haza felé már a szálló kis golf autójával vittek le minket a buszmegállóba. /A szoba tiszta, két személynek tökéletesen megfelelő.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az idén második alkalommal tértünk vissza pihenni. Kellemes környezet, remek kikapcsolódási lehetőség. De azért csak sikerült a kicsekkolásra elrontani a vendég kedvét. Történt ugyanis hogy kicsekkolásnál többet fizettettek ki velünk, mint amit fogyasztottunk a étteremben. A feleségem rögtön észrevette és reklamált is.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23.
Egy szomszédos egerszalóki hotelben szerettünk volna egy kellemes hétvégét eltölteni, de ott nem volt hely. A Saliris", talán kívülről óriásinak tűnő méretei miatt nem igazán volt eddig szimpatikus, de úgy döntött a család: hát jó, próbáljuk meg. Régen volt ilyen kellemes meglepetésben részünk! Fantasztikus mennyiségű vízfelület, a szabadban és beltéren is.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A környezet és a szálloda elhelyezkedése gyönyörű.A masszázs minősége gyenge,nincs egyéb szórakozási lehetőségek a szállodában,vagy ha van is elég körülményes Pl. billiárd.Összességében elégedettek voltunk.Köszönettel:Varga Attila.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Cím!

Elégedettek voltunk a szálloda szolgáltatásaival.
Viszont nem tetszett, hogy utázás elött felmérték, hogy két éves gyermekkel megyünk, ennek ellenére olyan szobát biztosítottak, amely "zengett" a felnőttek mulatozásától, amit bárból behallatszó rendezvény miatt mindkét nap késő estig végighallgattunk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Minden tökéletes volt. Az ételek nagyon finomak, a pincérek odafigyelőek és udvariasak, a szálloda gyönyörű, a szobák tiszták és kényelmesek. A wellness részleg hatalmas, és ami nagyon jó volt hogy este 10ig nyitva van. A recepciósok segítőkészek, és az éjszakai szolgálat is tökéletes (pl. szerelők)

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16.
Tiszta,tágas szobák.wellnes részleg kiválló.Udvarias személyzet.AZ ékezések vásztéka lehetne egy kicsit bővebb.

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 12.750 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 15.660 - 29.640,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 9.199 - 15.522,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

EgerszalókX