Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
A fürdő részleg karbantartása utáni hétvégén, közvetlenül a nyitás másnapján érkeztem a szállodába, ahol két tökéletes napot töltöttem el. A recepción bejelentkezve közölte velem a recepciós hölgy, hogy 3000 fttal olcsóbban/nap kapom áeg a szobámat, átraktak egy kedvezőbb csomagba, mint amit foglaltam augusztusban. Ez a fajta odafigyelés és kedvesség ritka manapság.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először jártam itt,a szálloda fekvése,a sódomb engem lenyűgözött. Mivel nem autóval érkeztünk,a megközelítés egy kicsit nehézkes volt,de a személyzet készségesen sietett segítségünkre/haza felé már a szálló kis golf autójával vittek le minket a buszmegállóba. /A szoba tiszta, két személynek tökéletesen megfelelő.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az idén második alkalommal tértünk vissza pihenni. Kellemes környezet, remek kikapcsolódási lehetőség. De azért csak sikerült a kicsekkolásra elrontani a vendég kedvét. Történt ugyanis hogy kicsekkolásnál többet fizettettek ki velünk, mint amit fogyasztottunk a étteremben. A feleségem rögtön észrevette és reklamált is.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23.
Egy szomszédos egerszalóki hotelben szerettünk volna egy kellemes hétvégét eltölteni, de ott nem volt hely. A Saliris", talán kívülről óriásinak tűnő méretei miatt nem igazán volt eddig szimpatikus, de úgy döntött a család: hát jó, próbáljuk meg. Régen volt ilyen kellemes meglepetésben részünk! Fantasztikus mennyiségű vízfelület, a szabadban és beltéren is.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A környezet és a szálloda elhelyezkedése gyönyörű.A masszázs minősége gyenge,nincs egyéb szórakozási lehetőségek a szállodában,vagy ha van is elég körülményes Pl. billiárd.Összességében elégedettek voltunk.Köszönettel:Varga Attila.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Cím!

Elégedettek voltunk a szálloda szolgáltatásaival.
Viszont nem tetszett, hogy utázás elött felmérték, hogy két éves gyermekkel megyünk, ennek ellenére olyan szobát biztosítottak, amely "zengett" a felnőttek mulatozásától, amit bárból behallatszó rendezvény miatt mindkét nap késő estig végighallgattunk.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Minden tökéletes volt. Az ételek nagyon finomak, a pincérek odafigyelőek és udvariasak, a szálloda gyönyörű, a szobák tiszták és kényelmesek. A wellness részleg hatalmas, és ami nagyon jó volt hogy este 10ig nyitva van. A recepciósok segítőkészek, és az éjszakai szolgálat is tökéletes (pl. szerelők)

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16.
Tiszta,tágas szobák.wellnes részleg kiválló.Udvarias személyzet.AZ ékezések vásztéka lehetne egy kicsit bővebb.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk ezt a pár napot, remekül éreztük magunkat. Maga a környezet, ahol a szálloda elhelyezkedik, maga az épület és a strand is gyönyörű. A külső és a belső fürdő részleg is szuper, tényleg mindenki találhat kedvére valót. A szoba tágas, a kilátás nagyon szép. Kiválóan felszerelt fitness-terem is van, amely a fürdőrészleggel együtt korán nyit és későig nyitva tart.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden kifogástalan volt :)
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel értem szállás,személyzet,kaja,környezet ...és még sorolhatnám.
Sok sikert és kitartást a személyzetnek,hogy így megtudják őrizni ezt az állapotot.
Biztos másoknak is fogom ajánlani.
SALIRIS.legközelebb visszatérünk :)

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Toszkána Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.20. - 2020.01.03.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX