Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Sokszor hallottam hírét a hegyről lefolyó gyógyvíznek, a természet alkotta fürdőnek, a gyönyörű környezetnek. Aztán csend - néma csend - majd hírek arról, hogy luxusszálloda épült erre a csodára. Megjelent a PÉNZ, mint a mindent mozgató rugó. Beleharapott a domboldalba! E sebet tervezők-építők sok-sok munkával begyógyították.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
A szálloda csodás környezetben fekszik, a szobából ésbaz étteremből remek a kilátás. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek finomak. Még akkor is jutott mindenből, ha sokan voltunk egyszerre. Egy pár fogással bővebb választékot még elbírna ez a hatalmas befogadóképességű hotel. A wellness részleg kifogástalan. Tiszta, szép, sokszínű.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Barátokkal tértünk vissza a szállodába, de ez most csalódás volt. A személyzet ingerült, szét szórt, talán néha még udvariatlan is. Az étterem színvonala nagyot csökkent az útólsó ottlétünk óta. Az már csak hab a tortán, hogy 1400 ft-os koktélnak titulált löttyöt műanyag pohárban szolgálják fel, dehogy szolgálják a pultnál átadják.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két napot töltöttünk el családommal ebben a jó hotelben. A sok medence minden korosztály számára ad megfelelő kikapcsolódási lehetőséget. A gyerekek nagyon élvezték a vízbe ugrálást, még szaltókat is lehet csinálni annak aki tud, van hozzá megfelelő vízmélység. Éjjel kicsit meleg volt a szobában, ki kellett nyitni az ablakot.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Tavaly nyáron voltunk ott. A szálloda kiváló, szép és tiszta, a személyzet kedves, az ételek bőséges és nagyon finom volt, a termálvíz is kiváló. Esténként a kivilágított sódombra nézve - hát ez meseszép volt! Köszönjük !!!
Nekünk nagyon tetszett, és remélem, hogy idén újból sikerül, hogy egy pár napot ott tudunk tölteni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kiváló! Nagyon jó a fürdő, és az átjárás. Tiszta a szálloda, kedves a személyzet és jó a kiszolgálás. Nagyon tetszett,
a fordított emeletek miatt kicsit összekavarodtunk néha-néha, de ez nem baj. . . :)
Ami negatívum (ez nem a szálloda hibája), hogy messzebb esik a falu nincs látnivaló, ha este kimenne sétálni az ember.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Mi tavaly nyáron töltöttünk el 4 napot a szállodában. Családi nyaralás volt 10-en mentünk és nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép a szálloda kényelmesek a szobák. Nekem legjobban a vacsora utáni fürdőzés tetszett a halk zene sódomb színes fényekkel való megvilágítás. Kevés vendég volt a medencékben ilyenkor tényleg az ember ki tud kapcsolni és élvezni a kellemes fürdőzést.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
Az Akadályzabáló csapata szinte akadályok nélkül vette háromnapos kellemes itt-tartózkodását. Teljes luxust nyújtó, 100%-ig akadálymentesített szobát kaptunk, melyet kényelmesen összenyithattunk a nem-akadálymentes szobával, továbbá a liftek méretével/kezelhetőségével és az éttermi résszel is maximálisan elégedettek voltunk.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk a Saliris vendégei, de bármikor újra visszamegyünk! Nagyon szép a szálloda és gyönyörű a fekvése a sódomb mellett. A kiváló termálvízben nagyon kellemes ücsörögni és esténként hallgatni a békák kuruttyolását. A nagy étterem ellenére kiváló a konyha, mind az étteremben, mind a szálloda egyéb részén kedves a személyzet.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 24.
Nagyszerű napokat töltöttünk a hotelben. Tiszta, rendezett környezet, jó szállás, kiváló étterem, barátságos személyzet. Gyermekes családok a közeli környéken találnak kirándulási lehetőséget. A wellness részleg, fürdési lehetőségek bőséges kínálatot nyújtanak. Tiszta, állandóan ellenőrzött vízminőséget találtunk.

Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 18.096 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 11.025,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Old House
Bogács
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Avar Hotel
Mátrafüred
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.19-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerszalókX