Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
A szálloda csodás környezetben fekszik, a szobából ésbaz étteremből remek a kilátás. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek finomak. Még akkor is jutott mindenből, ha sokan voltunk egyszerre. Egy pár fogással bővebb választékot még elbírna ez a hatalmas befogadóképességű hotel. A wellness részleg kifogástalan. Tiszta, szép, sokszínű.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Barátokkal tértünk vissza a szállodába, de ez most csalódás volt. A személyzet ingerült, szét szórt, talán néha még udvariatlan is. Az étterem színvonala nagyot csökkent az útólsó ottlétünk óta. Az már csak hab a tortán, hogy 1400 ft-os koktélnak titulált löttyöt műanyag pohárban szolgálják fel, dehogy szolgálják a pultnál átadják.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két napot töltöttünk el családommal ebben a jó hotelben. A sok medence minden korosztály számára ad megfelelő kikapcsolódási lehetőséget. A gyerekek nagyon élvezték a vízbe ugrálást, még szaltókat is lehet csinálni annak aki tud, van hozzá megfelelő vízmélység. Éjjel kicsit meleg volt a szobában, ki kellett nyitni az ablakot.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Tavaly nyáron voltunk ott. A szálloda kiváló, szép és tiszta, a személyzet kedves, az ételek bőséges és nagyon finom volt, a termálvíz is kiváló. Esténként a kivilágított sódombra nézve - hát ez meseszép volt! Köszönjük !!!
Nekünk nagyon tetszett, és remélem, hogy idén újból sikerül, hogy egy pár napot ott tudunk tölteni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kiváló! Nagyon jó a fürdő, és az átjárás. Tiszta a szálloda, kedves a személyzet és jó a kiszolgálás. Nagyon tetszett,
a fordított emeletek miatt kicsit összekavarodtunk néha-néha, de ez nem baj. . . :)
Ami negatívum (ez nem a szálloda hibája), hogy messzebb esik a falu nincs látnivaló, ha este kimenne sétálni az ember.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Mi tavaly nyáron töltöttünk el 4 napot a szállodában. Családi nyaralás volt 10-en mentünk és nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép a szálloda kényelmesek a szobák. Nekem legjobban a vacsora utáni fürdőzés tetszett a halk zene sódomb színes fényekkel való megvilágítás. Kevés vendég volt a medencékben ilyenkor tényleg az ember ki tud kapcsolni és élvezni a kellemes fürdőzést.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
Az Akadályzabáló csapata szinte akadályok nélkül vette háromnapos kellemes itt-tartózkodását. Teljes luxust nyújtó, 100%-ig akadálymentesített szobát kaptunk, melyet kényelmesen összenyithattunk a nem-akadálymentes szobával, továbbá a liftek méretével/kezelhetőségével és az éttermi résszel is maximálisan elégedettek voltunk.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltunk a Saliris vendégei, de bármikor újra visszamegyünk! Nagyon szép a szálloda és gyönyörű a fekvése a sódomb mellett. A kiváló termálvízben nagyon kellemes ücsörögni és esténként hallgatni a békák kuruttyolását. A nagy étterem ellenére kiváló a konyha, mind az étteremben, mind a szálloda egyéb részén kedves a személyzet.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 24.
Nagyszerű napokat töltöttünk a hotelben. Tiszta, rendezett környezet, jó szállás, kiváló étterem, barátságos személyzet. Gyermekes családok a közeli környéken találnak kirándulási lehetőséget. A wellness részleg, fürdési lehetőségek bőséges kínálatot nyújtanak. Tiszta, állandóan ellenőrzött vízminőséget találtunk.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jártam már számos helyen a "mi kis országunkban",de ez a látvány és energia különöskép megfogott. A szálloda és a környezet gyönyörő. A medencékből a kilátás fantasztikus élményeket idéznek fel bennem. Ha rá gondolok illetve amikor a képeket nézegetem csodálatos örömteli érzés járja át a testemet és a lelkemet. Harmónia, szabadság és szeretet.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX