Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elismerésünk a szálloda személyzetének,amiért ilyen türelmesek,kedvesek a vendégek minden hájjal megken"kisördögeivel"!!! Nagyon szépen köszönjük a gondtalan napokat ,az élményt és a remek konyhát A tisztaság kifogástalan,a személyzet modora hibátlan.Máskor is elmegyünk ebbe a szállodába.
Tisztelettel: Dévainé

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 24.
Udvarias,figyelmes,mosolygós személyzet. A szoba kényelmes és tiszta. Számtalan kikapcsolódási lehetőség van a szállodán belül és kivül is. A wellnes rész hibátlan. A masszázs igazi kikapcsolódás volt a masszőr nagyon kedves. Az étterem nagyon jó hangulatú,tiszta. A választék bőséges, igényes minden finom és friss. Az evőeszkőzök,tányérok,poharak tiszták.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Ismét eljöttünk és ismét nagyon jól éreztük magunkat ! Az idő tökéletes volt ,hét ágra sütött a nap ez csak emelte a színvonalat. A szálloda lenyűgöző környezetben helyezkedik el. A szobákból nagyon szép a kilátás. A víz hőfoka kint is bent is tökéletes volt. A masszázs most nem volt olyan magas színvonalú ,de így is kellemes volt.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nagyon sok helyre szeretnénk eljutni rövid életünkben nagyon kevés az a hely ahova az első pillanatban eldöntjük, hogy visszamegyünk. Na ez az a hely. A környezet, a szálloda, a személyzet, az étterem, a medencék mind, mind együtt és külön maga a csoda. Négy napot töltöttünk a szállodában, de nagyon kevésnek bizonyult, hogy mindent a szálloda nyújtotta lehetőséget kipróbáljunk.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Február elején már többedszer töltöttük téli pihenönket ebben a SZÁLLODÁBAN ! A fogadtatás, környezet , ételek minősége , a szoba tisztasága hőmérséklete nagyon kiváló . A felújitott medencék is kellemes hőfokkal szép tisztán nyugtatólag hatnak . A szauna mesterek jó szinvonalu szeánszokat tartottak . Ismét elégedetten távoztunk vissza fogunk még térni .
2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 25.
A szálloda lenyűgöző környezetben helyezkedik el. A szobákból nagyon szép a kilátás. Igaz a sódombra néző szobákat kértünk, de nem ezt kaptunk. A wellnes-rész nagyon tetszett, jól esett a medencékben és a szaunákban kipihenni magunkat. Masszíroztatni is szerettünk volna, de már nem tudtak nekünk időpontot adni /sajnos! ! /.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ebben a szállodában baráti társasággal. A szobák kényelmesek, de most a leghidegebb napokon, szilveszterezni érkeztünk, és bizony fáztunk a szobában, csak másnapra sikerült a hibát kijavítani. A konyha remek, a fürdő nagyon jó. A szilveszteri este szervezése nagy csalódást okozott.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
Igaz csak egy éjszakát töltöttünk itt,de fantasztikus élményben volt részünk! Gyönyörü környezet, a külsö medencékböl a látvány felülmulhatatlan. Természetesen a welness részlegben sem lehet kifogásolni valot találni! Tisztaság kényelem, remek. A konyhája valami szuper! Ár érték arányában nem az alacsony árkategoriába tartozik,de mindenképp ki kell probálni!
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 11.
Pihenni érkeztünk Önökhöz, igaz csak 3 nap 2 éjszakára, de kértünk egy kis hosszabbítást. Nagyon kellemes és luxus légkör várt minket,barátságos kiszolgálást kaptunk az Önök dolgozóitól, mindenben a segítségünkre voltak. A wellness részlegük fantasztikus volt, teljes volt a pihenés és a relaxálás. Csak egy baj volt túl rövidre sikerült.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 27.
Nagyon hangulatos volt a szálloda. A hely, a táj nagyon szép. A wellness részleg minden igényünket kielégítette. Az ételek finomak és nagyon tetszett, hogy a kiírták melyik étel gluténmentes, vega, stb. . Ez nagyon jó, mert így aki allergiás valamire, elkerülheti a problémát. A személyzettel kapcsolatban volt egy-két kisebb probléma.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.23-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Imola Hostel

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX