Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk ezt a pár napot, remekül éreztük magunkat. Maga a környezet, ahol a szálloda elhelyezkedik, maga az épület és a strand is gyönyörű. A külső és a belső fürdő részleg is szuper, tényleg mindenki találhat kedvére valót. A szoba tágas, a kilátás nagyon szép. Kiválóan felszerelt fitness-terem is van, amely a fürdőrészleggel együtt korán nyit és későig nyitva tart.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden kifogástalan volt :)
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel értem szállás,személyzet,kaja,környezet ...és még sorolhatnám.
Sok sikert és kitartást a személyzetnek,hogy így megtudják őrizni ezt az állapotot.
Biztos másoknak is fogom ajánlani.
SALIRIS.legközelebb visszatérünk :)

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elismerésünk a szálloda személyzetének,amiért ilyen türelmesek,kedvesek a vendégek minden hájjal megken"kisördögeivel"!!! Nagyon szépen köszönjük a gondtalan napokat ,az élményt és a remek konyhát A tisztaság kifogástalan,a személyzet modora hibátlan.Máskor is elmegyünk ebbe a szállodába.
Tisztelettel: Dévainé

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 24.
Udvarias,figyelmes,mosolygós személyzet. A szoba kényelmes és tiszta. Számtalan kikapcsolódási lehetőség van a szállodán belül és kivül is. A wellnes rész hibátlan. A masszázs igazi kikapcsolódás volt a masszőr nagyon kedves. Az étterem nagyon jó hangulatú,tiszta. A választék bőséges, igényes minden finom és friss. Az evőeszkőzök,tányérok,poharak tiszták.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Ismét eljöttünk és ismét nagyon jól éreztük magunkat ! Az idő tökéletes volt ,hét ágra sütött a nap ez csak emelte a színvonalat. A szálloda lenyűgöző környezetben helyezkedik el. A szobákból nagyon szép a kilátás. A víz hőfoka kint is bent is tökéletes volt. A masszázs most nem volt olyan magas színvonalú ,de így is kellemes volt.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nagyon sok helyre szeretnénk eljutni rövid életünkben nagyon kevés az a hely ahova az első pillanatban eldöntjük, hogy visszamegyünk. Na ez az a hely. A környezet, a szálloda, a személyzet, az étterem, a medencék mind, mind együtt és külön maga a csoda. Négy napot töltöttünk a szállodában, de nagyon kevésnek bizonyult, hogy mindent a szálloda nyújtotta lehetőséget kipróbáljunk.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Február elején már többedszer töltöttük téli pihenönket ebben a SZÁLLODÁBAN ! A fogadtatás, környezet , ételek minősége , a szoba tisztasága hőmérséklete nagyon kiváló . A felújitott medencék is kellemes hőfokkal szép tisztán nyugtatólag hatnak . A szauna mesterek jó szinvonalu szeánszokat tartottak . Ismét elégedetten távoztunk vissza fogunk még térni .
2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 25.
A szálloda lenyűgöző környezetben helyezkedik el. A szobákból nagyon szép a kilátás. Igaz a sódombra néző szobákat kértünk, de nem ezt kaptunk. A wellnes-rész nagyon tetszett, jól esett a medencékben és a szaunákban kipihenni magunkat. Masszíroztatni is szerettünk volna, de már nem tudtak nekünk időpontot adni /sajnos! ! /.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk ebben a szállodában baráti társasággal. A szobák kényelmesek, de most a leghidegebb napokon, szilveszterezni érkeztünk, és bizony fáztunk a szobában, csak másnapra sikerült a hibát kijavítani. A konyha remek, a fürdő nagyon jó. A szilveszteri este szervezése nagy csalódást okozott.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
Igaz csak egy éjszakát töltöttünk itt,de fantasztikus élményben volt részünk! Gyönyörü környezet, a külsö medencékböl a látvány felülmulhatatlan. Természetesen a welness részlegben sem lehet kifogásolni valot találni! Tisztaság kényelem, remek. A konyhája valami szuper! Ár érték arányában nem az alacsony árkategoriába tartozik,de mindenképp ki kell probálni!

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék pezsgővel, sétakocsikázással, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Borostyán Vendégház
Verpelét
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.06-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
Érvényes: 2021.06.06-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

EgerszalókX