Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Már többször jártam itt,csak pozitív élményeim vannak. A hotel szuper,a személyzet kiváló,a séf és a cukrász remek. 64. születésnapomra isteni tortát sütött. A környezet pedig csodálatos. Még biztosan el fogok menni. Elóször 2012. áprilisába jártam itt a 82 éves édesanyámmal,majd 2012. szeptemberében két lányommal a születésnapomat ünnepeltük.
Hunguest Saliris Egerszalók - Vendéglátás
Kiváló 2013. november 25.a párjával járt itt
Többször remek hétvégét töltöttünk itt el. A szobák kényelmesek, tiszták. A fogadó hallból páratlan a panoráma. Az étteremben a kiszolgálás barátságos, a személyzet kedves, az ételek változatosak voltak. A fürdőszolgáltatás minden igényt kielégít.
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
2013 júliusban jártam itt a párommal, 8 napot töltöttünk el nagyon kellemesen.Mindennel megvoltunk elégedve,kipihentük magunkat.Kedves a személyzet,finomak voltak az ételek,tisztasággal sem volt semmi problémánk. A sok medence miatt nem volt zsúfoltság.Nagyon szeretnénk újra vissza menni.
Kiváló 2013. november 21.családjával járt itt
Egy mesés hétvégét töltöttem el a családommal a hotelben. Mindenkinek csak ajánlani tudom, remek és hangulatos fürdő, finom és változatos ételek, gyönyörű kilátás. A hotel elhelyezkedése kiváló, lehet kirándulni, várost nézni Egerben, ellátogatni a Szépasszony völgybe finomabbnál finomabb borokat is kóstolni. A helynek nagyon jó a hangulata, tervezzük jövőre is, hogy visszatérünk.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
November elején, két éjszakát töltöttem el kedvesemmel superior, erkélyes kétágyas szobában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás, a szolgáltatások minősége magas fokú volt. Kipróbáltuk az összes szolgáltatást, ami rendelkezésre állt. Bőséges reggeli és vacsora várt minden nap. A kilátás, a panoráma gyönyörű. Szívesen visszatérnék ide a nyári időszakban is.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Minden nagyon jo volt, tisztassag volt, kituno, finom volt az etel. Az etel valtozatos volt, a recepcios holgy is alkalmas volt. A furdo is meleg volt, mi telen voltunk. A szaunna fantasztikus volt, kivalt a mezes, ajanlom, hogy mindenki probalja ki. Az arra visszaterve. En interneten lefoglaltam egy kedvezmenyes arat, mikor megerkeztunk, megkerdeztuk, es azt mondtak, hogy annnyi mint amit lefoglaltam.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Igaz hogy kaptunk fürdőköpenyt, de le volt szakadva a zsebe és nem volt öve s mivel nem méretünk volt, így a sajátunkat használtuk. A fogadó ital kérésénél kellemetlenül éreztük magunkat, az unott kiszolgálás végett. Úgy nézett ki mintha az ingyen ital szégyen lett volna. A többi kiszolgálás takaritás tökéletes volt.
Kiváló 2013. november 20.kollégákkal járt itt
Igazi felüdülés testben és lélekben egyaránt. Tiszta, igényes környezet, bőséges ellátás. Szép és elegáns a hotel és gyönyörű a természet. A fürdő részlege minden igényt kielégítő, sok medencével megfelelő hőmérsékletű vízével. Nagy vágyam vált valóra az a pár nap, amit itt tölthettem. Ajánlom minden korosztálynak.
Kiváló 2013. november 19.családjával járt itt
Csodálatos szép hotel. Nagyon jó a személyzet maximálisan figyelnek a vendégek igényeire és a kiszolgálására. Ízlésesen össze állított fürdő terület,nagyon jó a csúzda. A hatalmas sódomb különleges látvány amely csodálatosan kiemeli a szálloda épületét főleg esti megvilágításban.
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. Nagyon finom volt a reggeli és a vacsora. Sok féle választási lehetőség volt. Gratulálunk a szakácsoknak remek szakemberek. A pincérek is kedvesek és segítőkészek voltak. A víz fantasztikus volt főleg így, hogy a levegő már csak 7-8 fokos volt. A személyzet, kedves és segítőkész.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár