Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
Nagyon jól éreztük magunkat, ami kicsit zavart bennünket , hogy üveg ajtót használtak a szobáknál a vizes helyen pl a fürdőszoba illetve toalett vagy az ezt külön választó ajtót hiányoltuk. Számomra kicsit hangos volt a meleg levegő befújó ventilátor . Az erkélyen lévő dísz megvilágító lámpát nem lehetett lekapcsolni.
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 25.
Minden tökéletes volt ! A szauna ceremóniák kiemelten!! Ha még név szerint is lehet kiemelni, akkor Péter ceremónia szauna mester volt a legjobb !!! Egy dolog zavaró kicsit, hogy a szálloda egész területén nagyon meleg van. Egyébként mindenki kedves és nagyon udvarias!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 25.
Az egész létesítmény színvonala,felszereltsége,színvonalas Welness szolgáltatásai élményt nyújtottak. A szobai zuhanyzó vízelvezetése és csúszásgátlása nem megoldott.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, főként a medencék sokasága tetszett a legjobban, a személyzet tagjai nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Egy hiányosságot jeleznék, de ez nem a világ vége, nem volt a fürdőszobában törölközőszárítós radiátor, ez lehet, hogy csak nekünk volt hiányosság, de én megjegyzem! Ettől függetlenül csak ajánlani tudom mindenkinek!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
A szobák kellemes környezetet biztosítanak a pihenésre, a víz csodálatos és a gyógyulásban szerintünk nagyon hatékony. A´z étkezés (reggeli, vacsora ) kiváló és böséges! Mindenkinek ajánlom. Mi még jönni fogunk és hozzuk a barátokat is..... hátha kedvezöbb ajánlatot kapunk!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 15.
Tetszett a hangszigetelt szoba, a jó fekhely ami számomra elengedhetetlen egy szállodában. Igényes a szoba berendezése, szép a kilátás, ezen kívül megfelelő a szoba mérete is. A gyógyfürdő is nagyon kellemes, különleges élmény a kinti fürdőzés rálátással a sódombra. Nagyon jó a szálloda fekvése, a fákkal körülvett, autómentes csendes területen.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Szerettem volna,ha közelebb vannak a szobáink egymáshoz
Észrevételem:A fizetésnél derült ki,hogy az egyik szobánk számláját megterhelték általunk nem fogyasztott itallal.A recepción korrekt módon helyesbítették.Köszönjük!
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Általában nagyon elégedett voltam a szállodával és a szolgáltatásokkal. Ami nem tetszett: azt gondolom, hogy a parkolási díjnak bele kéne férnie a szobaárba. Barátaimmal három szobát foglaltunk, mind a három szobában az erkélyajtó szigetelésével gond volt, süvített be a hideg. A fűtés azért jól működött, nem fáztunk a szobában.

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.597 - 40.199,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 10.455 - 17.455,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.09.28-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Viszlát karantén! Helló Nyár! (min. 2 éj)

EgerszalókX