Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, főként a medencék sokasága tetszett a legjobban, a személyzet tagjai nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Egy hiányosságot jeleznék, de ez nem a világ vége, nem volt a fürdőszobában törölközőszárítós radiátor, ez lehet, hogy csak nekünk volt hiányosság, de én megjegyzem! Ettől függetlenül csak ajánlani tudom mindenkinek!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
A szobák kellemes környezetet biztosítanak a pihenésre, a víz csodálatos és a gyógyulásban szerintünk nagyon hatékony. A´z étkezés (reggeli, vacsora ) kiváló és böséges! Mindenkinek ajánlom. Mi még jönni fogunk és hozzuk a barátokat is..... hátha kedvezöbb ajánlatot kapunk!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 15.
Tetszett a hangszigetelt szoba, a jó fekhely ami számomra elengedhetetlen egy szállodában. Igényes a szoba berendezése, szép a kilátás, ezen kívül megfelelő a szoba mérete is. A gyógyfürdő is nagyon kellemes, különleges élmény a kinti fürdőzés rálátással a sódombra. Nagyon jó a szálloda fekvése, a fákkal körülvett, autómentes csendes területen.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Szerettem volna,ha közelebb vannak a szobáink egymáshoz
Észrevételem:A fizetésnél derült ki,hogy az egyik szobánk számláját megterhelték általunk nem fogyasztott itallal.A recepción korrekt módon helyesbítették.Köszönjük!
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Általában nagyon elégedett voltam a szállodával és a szolgáltatásokkal. Ami nem tetszett: azt gondolom, hogy a parkolási díjnak bele kéne férnie a szobaárba. Barátaimmal három szobát foglaltunk, mind a három szobában az erkélyajtó szigetelésével gond volt, süvített be a hideg. A fűtés azért jól működött, nem fáztunk a szobában.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.11-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

EgerszalókX