Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók

Felejthetetlen pillanatok
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 13.barátokkal járt itt
Barátainkkal júniusban jártunk Egerszalókon és a 2 szobás emeleti Apartmanban voltunk elszállásolva. Ahogy mentünk a folyosón a szobák felé, nekem már az is nagyon tetszett, szépek - gondozottak voltak a virágok, hangulatos volt. Aztán elérkeztünk a szobáinkig, ami szintén elnyerte a tetszésünket.
Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - Egyéb
Kiváló 2022. május 2.barátokkal járt itt
az apartman tágas , szép. A wellnesnél a hianyoltam a zsakudzinál nincs kkapaszkodó, idősebb emberek nem tudnak belemenni. A reggeli bőséges, kiváló, a személyzet kedves udvarias,az udvar szép rendezett a folyosoi virágok gyönyörüek. A teakonyhában lehetne több edény. Alapvetően mindennel meg voltunk elégedve. A szállásvadászban még nem csalódtunk. Ar érték arányban kiváló.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 31.családjával járt itt
A barlanglakások és a sódomb miatt jöttünk ide. Hangulatos, hosszú folyosóról nyílnak a tágas, kényelmes apartmanok. A wellness részlegben jakuzzi, szauna, amiket mindjárt ki is próbáltunk. Nekem egyedül az étterem nem nyerte el a tetszésem a sok hideg kék-fehér szín és magas támlás padok miatt. A reggeli átlagos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 14.családjával járt itt
A testvéremmel jöttem el, aki 2 személyre vásárolta ezt a lehetőséget. Nem bántam meg, hogy vele tartottam. 4 évvel ezelőtt egy másik panzióban szálltam meg a férjemmel, az is tetszett. Itt ami meglepett, az a tágas tér. Az előtér, a szoba, a fürdőszoba mind nagyon ötletesen megtervezett, hangulatos. A bútorzat, a fa használata is jó látvány volt.
Kiváló 2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Sweet-Life Wellness Amartmen-nek köszönhetően lenyűgöző és pihentető napokat töltöttünk az egerszalóki festői környezetben.
Gyönyörű a "sódomb" és kitűnő a termálvíz.
A finom és zamatos borok is kiválóak.
Kiváló 2018. április 6.barátokkal járt itt
Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat. Kedves segítőkész személyzet, megfelelő szobák ( a plussz fő elhelyezésében szolgálatkész hozzáállás) A welness részt külön nagyon élveztük.
Kiváló 2017. december 4.a párjával járt itt
Szívből ajánlom e szállót mindazoknak, akik megfizethető áron kényelmes szállást keresnek. Örömteli meglepetést okozott, hogy két-két szobához konyha is tartozik, kitűnően felszerelve, s a vendéglátók még a mosogatószerről sem felejtettek el gondoskodni (filléres dolog, de tapasztalatom szerint másutt nem gondolnak vele).
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
Kiváló apartman, jó helyen ( termál fürdők közelsége ) tökéletes hely azoknak akik kikapcsolódásra, gyógyvízre, pihenésre vágynak. A szállás szép, tiszta, kényelmes, kellemes környezetben. Nagyon kedves, és mindenben segítőkész személyzettel. Köszönjük a megtiszteltetést, hogy mi lehettünk az első vendégek az elkészült éttermükben.
Kiváló 2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Rövid időt töltöttünk az apartmanban, de nagyon élveztük, hiszen kedves és segítőkész a személyzet. A szobák kellemesek, tiszták, a vidéki hangulatban is modern hatásúak. A wellness részleg külön pont, hiszen ha már nem volt értelme fürdőbelépőt fizetni a környék vmelyik fürdőjébe, akkor ez valamelyest helyettesítette. A reggeli bőséges és nagy a választék.
Kiváló 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Nagyon könnyű volt a szálloda megközelítése.A személyzet kedvesen fogadott és minden tudnivalóról részletesen tájékoztatott.A szoba kényelmes és hangulatos volt.A reggeli pedig bőséges és laktató, ahol szintén sokat számított a kedves kiszolgálás.Csak ajánlani tudom ezt a remek helyet mindenkinek.
Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókSzéchenyi út 38.
+36 20 4393808
• szauna • Spa & wellness center • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség