Magita Hotel & Étterem Erdőbénye
3932 Erdőbénye, Mátyás király u. 49.

Magita Hotel & Étterem Erdőbénye a térképen

Magita Hotel & Étterem Erdőbénye értékelése:

1. helyezett a 2 erdőbényei étterem közül
123. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

H-Szo 07:00-22:00
V 07:00-20:00
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német

Magita Hotel & Étterem Erdőbénye vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Tulajdonképpen házigazdánk ajánlotta. Mi meg miért is ne hittünk volna neki? Ok, egy ebédre ez a hely is remek lesz. De nem annyira. . . elég nyomott hangulatú kis udvar, bár az épület maga szép, gondozott a kert is, csak hát nem sült ki ebből semmi vonzó.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 4.
Várnézés után találtuk meg ezt a kis hangulatos éttermet. Barátságos kis szálloda, remek konyhával és kedves személyzettel. Az adagok megfelelőek, panaszunk nem lehetett sem az ár-érték arányra, sem a minőségre. A mai rohanós, nagyvárosi élet után kifejezetten jólesett, hogy csendes, nyugodt helyen költhettük el estebédünket.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
nagyon szép helyen található, igazán hangulatos kis hely. Mi voltunk egyedül az étteremben, így nem zavart minket senki. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, finom, bőséges adagok. Volt egy kis problémánk, azt pedig példaértékűen intézte a szálloda, le a kalappal a vezetőség előtt!!! Még biztosan visszatérünk ebbe a csodás kis faluba!
Cegléd
Gyöngyös

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Magita Hotel étterme a szállodaépület földszintjén található. A szállóvendégeknek itt szolgálják fel a reggelit (svédasztalos) és a vacsorát azok részére, akik félpanziót kértek, de fogadnak kizárólag étkezésre betérő vendégeket is. Márciusban még nagyon csendes volt a környék, a szálloda és az étterem is, nem indult még be a szezon, és éppen konferenciát sem tartottak náluk.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai napon voltunk ott és csak ajánlani tudom, mindenben megfelel az elvárásoknak! Rendkívül kedves volt a pincér, és rendkívül finom volt az étel! A tisztaság semmi nem volt kifogásolható! Az biztos, hogy ide sokszor el fogunk még látogatni, hiszen tökéletes egy hely! A Hotel részét azt nem ismerem, de szépnek, tisztának és megfelelőnek tűnik a számomra!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 29.
Mikor megérkeztünk azonnal kedves illedelmes pincér vett a szolgálatai alá! a rendelt étel meglepően gyorsan elkészűlt ami kifogástalan volt még a férjem számára is aki nagyon igényes és válogatós! a helyiség tökéletesen rendezett és tiszta volt (még a mellék helyiség is)és nem beszélve a környezetről,ámúlta és bámúltam gyönyörű volt!

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 24.
Pár napja jöttem haza a szállodából, 2 éjszakát öltöttem ott a Családommal. A szálloda és a környék nagyon szép, az épület mediterrán stílusú. Félpanziós ellátást kértünk, a reggelinél nem volt nagy a választék, viszont az ételek finomak voltak. A vaCsoránál félpanziós étlapról lehetett választani 3 fogást, fogásonként 8-10 féle ételből, az előétel és a desszert azok finomak voltak, a főételek egy piCit egyhangúak (rántott.

Legnépszerűbb csomagok Erdőbényén és környékén
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.05. - 2021.08.05.
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.06. - 2021.08.05.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225 Ft/fő/éj ártól; teljes ellátással, pénteken borkóstolóval egybekötött vacsorával, élményszüreti programokkal, ajándék Tokaji musttal, túrázási és sportolási lehetősséggel, wellness használattal
2020.09.11. - 2020.11.01.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 13.455 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2020.08.31.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék fürdőbelépőjeggyel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
5 nap/4 éjszaka 18.630,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, bowlingozással, horgászjeggyel és csónakázással
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Erdőbénye környékén
Augusztus 20. - kastélyban (min. 4 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül

Magita Hotel & Étterem ErdőbényeX