mh1981

mh1981 adatlapja

Regisztráció2013.04.13
Utoljára itt2016.10.04

Kiváló 2014. október 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, igényes szálloda. Remek az elhelyezkedése, Hévíz központjában található, 10 perc sétára van a tó. Szerintem ennek a szállodának a legszebb a fürdője a helyi szállodák közül: a kinti élménymedence szuper, 34 fokra volt felfűtve. Rengeteg szabad napozóágy van. A szaunában fél óránként volt felöntés, a tepidárium nagyszerű.
2013. november 6.gyerekekkel járt itt
Pár napja jöttünk haza a szállodából, így frissek az élmények. Nagyon szép a szálloda, gyönyörű helyen fekszik, Balatonfüred legszebb részén. Szobánkból látszott a Balaton, a wellness részlegből pedig Tihany. Az ételek finomak voltak, változatosak voltak az étkezések. A személyzet rendkívül kedves volt.
2014. január 29.gyerekekkel járt itt
A közelből érkeztünk a szállodába, de be kell, hogy valljam, hogy nem ismertem a szállodát. Sokkal nagyobb komplexum, mint amire számítottam: hotel, lovaspark, étterem. . . Nagy, tágas szobát kaptunk. A wellness részleg jó, tetszett, hogy a jakuzzi folyamatosan működött. Szombat délután sajnos zsúfolt volt, viszont pénteken és vasárnap szinte csak mi voltunk.