Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ízléses étterem, nagyon tiszta (pl a mosdó tisztaságától el voltam ájulva, talán még nem is voltam ennyire tiszta éttermi mosdóban). A levesek: húsleves gazdagon (párom választása) és a főszakács kedvence (én fogyasztottam) nagyon ízletesek voltak. A főételek, viszont semmi kulináris élvezetet nem nyújtottak, sőt. . .
Gyenge 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
2017. 07. 29. -én 14 főre foglaltunk helyet családi ünnepre. A terasz kifejezetten rossz levegőjű bűzös volt. Beszorult rossz levegővel. A nyári vajgaluskás zöldborsó leves egy zsírban úszó, galuska nélküli zöldségleves volt. A vegyes grilltálon a zöldségek nyersek, a húsok viszont túlsütött kiszáradt, késsel sem elvágható élvezhetetlenek voltak.
Gyenge 2014. július 13.a párjával járt itt
Esztergomi szállásunkon ajánlották. Megérkezésünkkor rögtön tegeztek és kellemetlenül a hölgytől vették volna fel a rendelést. A teraszra invitáltak minket ahol nem ülhettünk le az általunk kiválasztott 3 fős asztalhoz, mert csak ketten voltunk. Az étel minőségét tekintve, nem voltunk elájulva feleslegesen óriási adagot kaptunk, semmi extra, magyar ételek több fűszerrel.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen
2500 EsztergomPrímás sziget Helischer út 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Vegyes