Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom vélemények

Kiváló 2018. augusztus 30.barátokkal járt itt
Augusztusi hajókirándulás alkalmával tértünk be ide vacsorázni. A Mária Valéria híd közelében. Már a szívélyes fogadtatásból érezhettük, hogy a személyzet a vendégek megelégedésére törekszik. Nem csalódtunk. Gyors, előzékeny kiszolgálás után az ízletes vacsoránkat dicsérhettük. Ízletes, bőséges, jó ár-érték arányú ételek. Kellemes időben a kerthelyiségben vacsoráztunk.
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Kellemes Vendégfogadó! A Pincérek értik a szakmájukat, nem tolakodóan, de mindig jelen vannak. Rugalmasan kezelik a Vendég érdekében az ételek "össze válogatását". Figyelembe veszik a kéréseket. Az adagok Nagyok, és ízletesek. A kilátás jó, és a terasz (nyári időszakban) pompás lehet.
Kiváló 2016. augusztus 24.barátokkal járt itt
Egy párszor voltunk már itt vendégek. Rendszerint itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat a párommal. Márton napkor is ide jövünk. Más hely szóba sem jöhet. A tulaj "öreg" motoros a vendéglátásban. Ez minden szempontból meg is látszik. A személyzet nagyon érti a dolgát. Én, ha elmegyek étterembe szeretem szó szerint vendégnek érezni magam, minden pillanatban.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
A cím nem véletlen. Mint többször kifejtettem, vannak etető helyek, és vannak vendéglátó helyek. Ez utóbbihoz volt ma szerencsénk. Esztergomi látogatásunk alkalmával kihasználtuk, hogy az Ittjartam. hu. nagy családjához tartozunk, és a korábban itt jártak véleménye alapján választottunk éttermet. Jól tettük.
Kiváló 2016. március 28. járt itt
Kirándulás után vetődtünk erre a helyre, de nem bántuk meg. Laktató, ízletes volt az étel. Nem maradtunk éhesek. Nem volt telt ház, nem kellett sokat várni az ételre. Kiültünk a teraszra, sokkal jobban esett az étel kint a jó időben. Könnyen megközelíthető az étterem. Az árak sem vészesek.
Kiváló 2015. március 3.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az étteremben. Mindig gyors és udvarias a kiszolgálás. Az ételválaszték megfelelő, ár-értékarányban is kielégítő. Az ételek ízletesek és bőségesek. A tálalás étvágykeltő. Kellemes légkör jellemzi a Mediterraneot. Gyerekmenüvel gondolnak a kisebbekre és több ételből is lehet 'zóna' adagot kérni, amennyiben a vendég úgy kívánja.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ízléses étterem, nagyon tiszta (pl a mosdó tisztaságától el voltam ájulva, talán még nem is voltam ennyire tiszta éttermi mosdóban). A levesek: húsleves gazdagon (párom választása) és a főszakács kedvence (én fogyasztottam) nagyon ízletesek voltak. A főételek, viszont semmi kulináris élvezetet nem nyújtottak, sőt. . .
Kiváló 2014. július 13.a párjával járt itt
Először is : HIBÁTLAN! Az étterem nagyon jó helyen van, sokadik alkalommal jártam ott. Az ételek közül eddig bármit választottunk, tökéletesek voltak. Mennyiségben . . és ízben, tálalásban nem lehet belekötni a legnagyobb rosszindulattal sem. RENGETEG pincér futkos, pillanatokon belül megérkeznek, voltam már hétköznapon és szombaton is.
Kiváló 2014. július 1., csoporttal járt itt
Véletlenszerűen választottuk a netről, esztergomban voltunk és megéheztünk.
Telt ház volt,de kb 5 perc alatt asztalt varázsoltak,még le sem ültünk és már jött a pincér.
Az átlagos éttermi kiszolgáláshoz voltunk szokva,így nagyon meglepett minket hogy a rendeléstől számítva 10-15 perc alatt megkaptuk az ételünket. Gyönyörű,ízléses és nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2020. október 21.barátokkal járt itt
Az ittjartam. hu rangsora szerint a legjobb esztergomi étterem a Csülök Csárda, bár én nem feltétlenül osztom ezt a véleményt, illetve tekintettel arra, hogy itt már amúgy is ettem korábban, a 2. legjobbnak rangsorolt éttermet kerestük fel. Az Esztergomból Párkányba átvezető Mária Valéria híd lábánál, tehát a Duna-partnál található megnyerő külsejű étterem.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - MosdóMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - MosdóMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - MosdóMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső kép
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen
2500 EsztergomPrímás sziget Helischer út 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Vegyes