Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom

4,3
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, halétterem
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom
Mediterraneo Vendégfogadó EsztergomMediterraneo Vendégfogadó Esztergom

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom bemutatkozása

Étlapunkon a hagyományos népi ételektől kezdve a mai modern táplálkozás igényeit kielégítő ételekig mindent megtalál. Vendéglőnk az a'la carte kiszolgálás mellett felkészült csoportok fogadására is. Ha rafináltabb, különlegesebb étkekre vágyik, akkor is jó helyen jár: étlapunkat böngészve egészen biztosan talál olyan ínyencségeket, amelyeket máshol nem.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom vélemények

Gyenge 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
2017. 07. 29. -én 14 főre foglaltunk helyet családi ünnepre. A terasz kifejezetten rossz levegőjű bűzös volt. Beszorult rossz levegővel. A nyári vajgaluskás zöldborsó leves egy zsírban úszó, galuska nélküli zöldségleves volt. A vegyes grilltálon a zöldségek nyersek, a húsok viszont túlsütött kiszáradt, késsel sem elvágható élvezhetetlenek voltak.
Gyenge 2014. július 13.a párjával járt itt
Esztergomi szállásunkon ajánlották. Megérkezésünkkor rögtön tegeztek és kellemetlenül a hölgytől vették volna fel a rendelést. A teraszra invitáltak minket ahol nem ülhettünk le az általunk kiválasztott 3 fős asztalhoz, mert csak ketten voltunk. Az étel minőségét tekintve, nem voltunk elájulva feleslegesen óriási adagot kaptunk, semmi extra, magyar ételek több fűszerrel.
Átlagos 2022. június 26.a párjával járt itt
Régen többször is jártunk vacsorázni,de az elmúlt két alkalom után már többször nem fogunk menni.. Éhesen jöttünk el,mert látvány,öszzemaszatolt tányroktól nem lakunk jól..
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ízléses étterem, nagyon tiszta (pl a mosdó tisztaságától el voltam ájulva, talán még nem is voltam ennyire tiszta éttermi mosdóban). A levesek: húsleves gazdagon (párom választása) és a főszakács kedvence (én fogyasztottam) nagyon ízletesek voltak. A főételek, viszont semmi kulináris élvezetet nem nyújtottak, sőt. . .
2020. november 27.a párjával járt itt
A város egyik legnépszerűbb étterme, átütőnek nem mondanám, de átlag feletti, annyi biztos. Jó volt lazac, az én ízlésemnek kicsit túlment, de legyen ez az én bajom, a fő, hogy szaftos maradt, élvezet volt enni. Hasonló színvonalon készítették el és kacsamájat is. Ezek után hideg zuhany volt a gyenge, túl zselatinos panna cotta, aminek nagy része ott maradt.
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső képMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étel/italMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Étlap/itallapMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - BelsőMediterraneo Vendégfogadó Esztergom - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. június 16.a párjával járt itt
Vaslapon sült sertés szűz érmet fogyasztottunk.
Nagyon finom volt,bár első látásra kevésnek tűnt.Elfogyasztas után jollakva tavoztunk.
Ami nem tetszett:Az asztalokon kint volt a pohár és az evőeszköz.Ami felszedte a város porátJavaslom,akkor tegyèk ki amikor érkezik a vendég.
A pincérek kedvesek,gyorsak voltak.
2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Mi a családdal az étteremben jártunk
Segítőkész barátságos kedves pincérünk volt
Az étel hihetetlenül finom az adagokkal sem fukarkodnak
Talán (van akinek) nem a legolcsóbb de szerintem korrekt áron minőségi ételt és kiszolgálást kaptunk
Én csak ajánlani tudom
2014. június 5.a párjával járt itt
VAcsorázásunk alkalmával kedves, kiszolgáláősban volt részünk, az étel időben megérkezett, finom volt, szépen tálalva. Kedves személyzet fogadott minket. Nagyon hangulatos hely, egy esti romantikus vacsorára kiválló. Tudom ajánlani mindenkinek aki el szeretné vinni kedvesét ezzel egy szép estét nyujtani neki. Azt gondolom, elégedet lesz az éteremmel mindenki.
2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk vendégei ennek a kedves étteremnek. Mindig elégedetten távoztunk. Igazi MEDITERRANEO! Az ételek minősége kitűnő,a pincérek gyorsak és figyelmesek. Hangulatos maga az étterem,bár kicsit zsúfoltnak találjuk. A teraszról gyönyörű a kilátás,de az egész étterem elhelyezkedése,megközelíthetősége tökéletes.
2014. április 11., kollégákkal járt itt
Kipróbáltam az éttermet,mert nagyon sok jót hallottam róla. Mediterraneo magvas csirkemellet rendeltem feta sajtos jégsalátával. Sajnos a feta sajtot nem találtam a tányéromon és a jégsalátát lollo salátával helyettesítették a megkérdezésem nélkül. Egyébként finom volt az étel. Ami még negatívum volt,hogy nagyon kevés a hely az asztalok között. Kicsit csalódott vagyok. . .
Mediterraneo Vendégfogadó Esztergom a térképen
2500 EsztergomPrímás sziget Helischer út 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Vegyes