Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2015. február 11.a párjával járt itt
A személyzettel nagyon elégedettek voltunk, udvarias volt mindenki. A tisztasággal is alapvetően elégedettek voltunk, de kisebb problémákat találtunk, amit szerintünk egy 4 csillagos szállodának nem volna szabad megengedni. pl: a zuhanyzóban nagyon kevés a fogas, csak az ajtón van egy kis akasztó.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Gyönyörű kilátással rendelkező szálloda, remek wellness szolgáltatásokkal. Fantasztikus a konyhája, talán csak a felkínált gyümölcsöket találtam kevésnek és az édességekből is csak kétféle változat volt. Ettől függetlenül bőséges, ízletes volt az ételkínálat, a személyzet is udvarias.
2015. január 31.barátokkal járt itt
A wellness részleg kiváló kikapcsolódást nyújtott. Az abszolút kedvencünk a sókabin és a bioszauna volt, sajnos azonban a késő esti órákban nem élvezhettük jótékony hatásukat, mivel a részleg már viszonylag korán, este 9 órakor zárt. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és laktató, a felszolgálás kifogástalan volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. január 28.a párjával járt itt
A hotel egy viszonylag fiatal szálláshely, és így állapota jónak mondható. A személyzet udvarias és szolgálatkész volt. A tisztaság terén az kifogásolható, hogy a földszinti szobánk terasz részén volt a kijelölt dohányzóhely és a csikkek ott voltak a hamutartóban.
2015. január 24.a párjával járt itt
2014. karácsonyán voltunk 5 napot a szállóban. A tisztaság, wellnes nagyon jó. Az ár is megfelelő. A karácsony 24. -én az esti étellel volt egy kis probléma. A rántott halat már több órával előbb sütötték ki. A hercegné burgonya kissé keményre sikeredett. A 25. -én a vacsoránál kitettek magukért, terülj-terülj asztalkám volt.
Hotel Bellevue Esztergom - SzobákHotel Bellevue Esztergom - Medence/kertHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - SzobákHotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - SzobákHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - WellnessHotel Bellevue Esztergom - Környék
Átlagos 2015. január 12.a párjával járt itt
Elso benyomas a hotelrol kellemes volt,a szemelyzet es a fogadtatas is. A szoba mereteben is megfelelo volt, szep de a tisztasagra nagyobb figyelmet kellene szanni. Igaz, akcios aron jutottunk oda, de ugye ez nem fugghet ossze a szolgaltatasok minosegevel? Szobankban pokhalok voltak,a furdoben a zuhanyzo fulke enyhen elhanyagolt allapotban volt az uj vendeg fogadasara.
2015. január 6.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda ,a személyzet nagyon rendes.
Szerintem inkább jó időben érdemes menni ,mert a hatalmas teraszokról csodás a kilátás a Dunára. A wellness részleget Jean Goujon Nimfái szobrai díszítik . Az egész szálloda nagyon szép.
Igazán szép sétákat lehet tenni a közeli kis tóhoz ,vagy a Duna partra . A közelben nincs semmi csak a természet. ! ! !
Hotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - Wellness
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Nekem minden tetszett, szuper volt a wellness is, a szálloda is színvonalas, az ételek bőségesek és ízletesek. Egy probléma: nem takarítanak megfelelően. A terasz nem volt felseperve, a fürdőszobai szárítón vastagon állt a por, ablaküveg tiszta koszos, foltos. Erre azért jobban ügyelhetnének. Hangyákat mi is találtunk, jöttek a kajára.
Átlagos 2014. december 26.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép, de az üzemeltetésen lehetne javítani, ha visszatérő vendégeket szeretnének. A wellness részleg szolgáltatásai csak akkor működtek, ha külön kértük(forgó,pezsgő fürdő,Illetve nagy ritkán bekapcsolták, attól függ, ki volt a pultnál). Reggelire nem volt egy szem gyümölcs sem.
Átlagos 2014. december 10.egyedül járt itt
A wellness részleg jó volt, a szoba minőségével volt némi kis probléma érkezéskor a kezembe maradt az ajtófélfa takaró léc, a fürdőszobába a világításból csak egy égett, és a fürdőszoba szellőztetése nem volt megoldva, ami elég rossz volt. Az ágymatrac nagyon puha volt így elég kényelmetlen volt az alvás, persze ez egyéni probléma, mert nyilván valaki meg ezt szereti?
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár