Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
28. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 23.
Barátokkal jártunk ott. Mi is ajánlás útján jutottunk el Esztergomba. Kellemes volt az a pár nap amit ott töltöttünk Nem volt meglepi, -kellemetlen- Mindenkinek ajánlom, mert a környék is szép, új építésű, és barátságos a hotel. Kíválló ízléssel berendezett,szobák. illetve a hotel. A személyzet nagyon jó, sőt barátságosak. Röviden ez a pihenés megéri az árát.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatások közül hiányoltam az úszómedencét, ennyi embernek ez a wellnes kicsi. Az ágynemű megdöbbentő, szürke, korházi kötős. A fürdőköpeny agyon mosott, szürke, gusztustalan, a törölközők barna folttal tarkítottak (nem akarom megnevezni azt amire emlékeztet). A függöny ismeretlen eredetű anyaggal lefröcskölt,az ágy összetákolt.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az élményfürdő, wellness és a szoba tökéletes kikapcsolódást nyújtott. Kislányomnak extra örömet szereztek a hatalmas trambulinnal, a külső liftből és a teraszokról csodaszép a kilátás. Az összes ott dolgozó hihetetlenül kedves volt. Minden szempontból felülmúlta a várakozásainkat, szeretnénk megismételni.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15.
igen látványos érdekes tervezés tágas teraszok csodállatos belső udvar a viz minősége hátrányos a szauna konyha kiváló éterem tágas aválaszték bőséges aszobák kényelmesek jól felszereltek akörnyezet szép a személyzet barátságas a belső medencék tágasak a vizhőfoka jó az ár kicsit huzós de akciósan elérhető mindenkinek ajánlaom aki szereti a szaunát szeret kondizni.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 30.
Gyakorlatilag egyet értek az előttem szólókkal, a fürdököpeny törölköző vicces, a szoba tetőtéri lukacska, a wc papír egyrétegű egy négycsillagosnak hírdetett hotelben, a melegvíz hőmérésklete beállíthatatlan. Ugyanakkor többnyire jól éreztük magunkat. A wellness részleg pazar, a tisztaság rendben, a kaja elfogadható. Sőt az akciós ár sem volt túlzott.
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Úgy összességében kellemes meglepetést nyújtott a szálloda,kellemes új építésű, még nem le strapált, tetszett a formabontó, azaz a különlegesebb szoba berendezés, a hatalmas ágyak, az étkezés nyújtotta túl kínálat. Negatívumként hoznám fel, és ezt nem kukacoskodásból teszem. . . -ami megdöbbentett. . .

Értékelt: 2013. június 22. - 4 látogató hasznosnak vélte
Közvetlenül a Duna parton fekvő nagyon szép szálloda. Az első alkalommal arra a vidékre látogatónak talán kellemetlen meglepetést okozhat, hogy a Hotel a várostól kb. 10-12 km. -re van így a városnézés nehézkes, bár sajnos Esztergom a mai állapotában nem igazán vendégcsalogató. Érdekességképpen említem, hogy közvetlenül az árvíz levonulása után voltunk ott.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 19.
Tavaly voltam először a barátommal itt, de idén is muszáj volt elmenni, annyira jó hely. Szó szerint odaértünk, és már pakolhattunk is, olyan gyorsan eltelt az a 2 nap :( Az ételek egyszerűen csodásak, bőséges, és finom! ! :) Minden van ami szükséges egy ilyen helyre, hideg-meleg víz, szanua, kondi terem. . . . Egy szóval nekem a kedvencem, és az is marad!
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 17.
A Hotel Bellevue egy valaha jobb napokat látott wellness-szálloda, a 4-csillag kissé ambiciózusnak tűnik. A szoba tiszta és szép, de pl. majdnem minden tányér csorba volt, a köntösök szürkék, némelyik rojtosra kopott. . . A szálloda wellness részéről csak egy falépcsőn lehetett fölmenni a napozóteraszra, ami elég kényelmetlenné tette a pihenést, szabadtéri rész nincs.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 13.
Október 23-án mentünk a szállodába 2 éjszakára. A személyzet kedves volt, nekem a szoba berendezése nem tetszett, kisit gissesnek találtam. A wellness részleggel nagyon meg voltunk elégedve, valamennyi medene és szauna tetszett. A félpanziós ellátás jónak mondható, az ételek ízlettek. A szállodát ősztől tavaszig mindenkinek szívből ajánlanám

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.08.28-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.627 - 17.931,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.08-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.22.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, gyermek programokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.11.01.

Szállodák Esztergom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

EsztergomX