Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 378 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2013. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. február 2.
Két esetben adtam "csak" jó értékelés. A szobával egyetlen gondom volt, hogy a lepedő nagyon csúszik. A szolgáltatással kapcsolatban feltűnt, hogy a wellness részlegben az egyik alkalmazott nagyon sokat tett a tisztaság és a csúszásmentesség érdekében és a finn szauna párologtatója sem volt üres egyszer sem amikor bementem, ez a többi napon nem így volt.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 24.
Sajnos a szoba a wellnesz részleg mellett volt, így valószínű abból eredően volt sajnos a szobában kellemetlen szag, egyébként nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlom!!!
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
Nagyszerű környezetben helyezkedik el a szálloda, Esztergom előtt néhány kilométerrel. Kitűnően megközelíhető legalábbis a főváros irányából.
Akár a Pilisi szerpentin felől akár a Duna parton közlekedünk.
Közel van Párkány is ahová szintén érdemes átruccanni egy jó SZTRAPACSKÁRA!
Mindenkinek ajánlom!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 19.
Három napot töltöttünk el ebben a szuper szállóban,remek elhelyezkedésü helyen, tágas szoba,közel a wellness részleghez, remek kikapcsólódás a 3 medence használata és többféle szauna áll rendelkezésre.A konyha kitünö remek izekkel.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 13.
A felsoroltakat tudnám ismételni. Nagyon elégedettek voltunk a hotel welness részlegével. Rendkívül igényes, tiszta, a széles választékú szanúnázási lehetőségekkel. Itt külön kiemelném a masszőr hölgy ügyességét. A személyzet kedves, mosolygós, szolgálatkész. A szobák és a hotel összessége nagyon elegáns és tiszta.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 11.
Az ágyak kényelmetlenek voltak, a rugók miatt- külön kérésre plusz betétet kaptunk. A fürdőszobában és zuhanyzóban nem volt folyékony szappan. (nem csak a mi szobánkban)A mosdókagylóhoz a csap nem megfelelően lett bekötve, ezért kis vízsugár esetén úszott minden. A szag és páraelszívó nem működött. Az üdvözlőital = meleg pezsgő, több órája kitöltve.
2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Egy apró megjegyzést, ha elfogadnak. A wellnessben és az étteremben is legyen több gyümölcs és a banánt ne vágják fel.

A fenyőfa pedig a földszinten lehetett volna élő.

Köszönjük a vendéglátást jól éreztük magunkat!

Üdv.
Gál Erika

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
A fürdőszobában a mosdón körben nagy repedés, a zuhanytálca alján kb. 10 cm-es repedés, a pedálos szemetes teteje nem működik, a folyékony szappantartók nem voltak feltöltve, ott tartózkodásunk alatt még a szemeteseket sem ürítették ki. Általános hiányosság, hogy a szobákban nincs széf. A svédasztalos reggelik és vacsorák minden igényt kielégítettek.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Szent Adalbert Hotel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
Érvényes: 2020.04.30-ig
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX