Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 8.
Nagyon kellemes 5 nap volt. A konyhája kiváló, a személyzet többsége kedves és profi. Szomorú, hogy szinte bűnnek számít, ha az ember egy kancsó vizet kér. ( Nálunk ez elv és nem pénz kérdése. ) Kapsz, jó meleget. Az üdvözlőital pezsgő volt. Megkérdezték, hogy száraz vagy édes. Úgy lett az egyik édes, hogy málnaszörpöt öntöttek bele! ! !
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 7.
Számomra egyedül az agy kényelmetlensége volt meglepő ezen a szinten-kemény rugózatu matrac,kényelmetlen minőségű párna,olyan silány matrac borító betét,amely a lepedővel összegyűrődve csomókban állt alattam. Az egyik medence szolgáltatásának hiánya-amit 4 nap alatt sem sikerült helyrehozni. Az első napon a nagy medence vizének hőfoka igen csak elmaradt a jelzett hőmérséklettől.

2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 1.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánlani tudom. Tetszett a kiszolgálás, az étel. A személyzet segítőkész volt. A melegvizes medence kissé lehetett volna melegebb is. Kisgyermekkel utaztunk, számára is nagy élmény volt, jól érezte magát. Amin váltortathatnának az csak egy apróság: a lepedők minősége. Gumis lepedő praktikusabb lett volna a hagyományos lepedő helyett.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 17.
Hiányoltam az étkezőben az asztalokról az asztali szemetest. Főleg reggel. A wellness szolgáltatás remek, de a vízhőfokra figyelni kellene. Az étterem, a választék, a felszolgálás és az étel szenzációsan rendben van. A szakács és a pincérek 10 pont. A szoba tökéletes. Nyugalom és béke. Köszönöm!!!
2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 12.
Harmadik alkalommal jártunk ebben a szállodában, s most méginkább tetszett. A szálloda belső berendezése mondhatni pazar, márvány lépcső, rézkorlát, csodás mediterrán festmények (na azért nem eredeti, de nagyon szép)a szobában és az épületben mindenhol. Szép wellness-részleg, előnyére vált, hogy most az élménymedence vize még kellemesebb volt.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 3.
Nagyon kedves, figyelmes személyzet. Az ételek NAGYON finomak. A wellness remek, de belső hőmérséklete hideg volt. A szobában a szőnyeg rettenetesen koszos volt, porszívót ezer éve nem látott. A zuhanyzó tálcában lévő átlátszó gumiszőnyeg alatt a penész vastagon állt,ilyet még sehol nem tapasztaltunk. Gáz.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 20.
Az étterem és a közös helyiségek berendezése csodálatos, a folyosón és a szobákban található festmények gyönyörűek. A személyzet barátságos, segítőkész és figyelmes. A wellness részleg tisztaságára különösen ügyel az ottani személyzet. A pincérek és a recepció személyzete segítőkész, a takarító személyzet munkája tökéletes.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 19.
nagyon megvoltunk elégedve a személyzettel.az étterembe figyelmesek a felszolgálók. a recepción kedvesek segitőkészek.már másodszor voltunk.de biztos ha lesz rá lehetőségünk visszamegyünk.már csak egy külső medence hiányzik.köszönünk mindent

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 16.
Praktikus dolgok hiányoznak. A lepedő helyett gumis lepedőt tennék vagy matracvédőt. Az éjjeli lámpa nagyon magasan van, ha le akarom kapcsolni, ki kell bújni az ágyból. Hiányzott a cipőkanál. Az ebédlőben reggelinél ki lehetne tenni egy kenyérvágó kést. a pékáru félbe vágásához. A konditeremben nem volt minden gép jó. A szálloda egyébként nagyon szép, könnyen megközelíthető.
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 4.
A wellness részleg és szolgáltatások színvonala kiváló, félpanziós ellátás kínálata rendkívül bőséges. A szobában kényelmesen elfér 2 felnőtt és két gyerek (8 és 6). Az egész család imádta a helyet! Ebédet viszont máshol javaslom elkölteni az adagok változó mennyisége és a szerény étlap miatt.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 59.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.18-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.788 - 16.904,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.25-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.07.18.
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX