Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 25.
Baráti házaspárral jártunk itt 2012. márciusában. Elégedettek voltunk a szobákkal, a wellnessel, és az étterem szolgáltatásaival is. Az ételek mind a két nap mások voltak, és a választék is bőséges volt. A személyzet barátságos volt. Szándékomban van újra ellátogatni ide, most már a családdal, gyerekekkel unokákkal. Biztos vagyok benne, hogy élvezni fogják a gyerekek is.

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egy hétvégét voltunk a családommal,gyermekeim 8 és 3 évesek. A szobát egy félreértés miatt csak egy pótággyal látták el,de miután szóltunk pár perc alatt orvosolták a problémát. Az ágy nem volt túl kényelmes,sőt! De a wellness részlegen "kimaszíroztathattuk" a fájó hátunkat. Aránylag sok és változatos medence,a gyerekek számára is.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
A Hotel elhelyezkedése csodálatos, külső, belső megjelenése nagyon szép, megközelíthetősége jó. Az étterem választéka nagyon jó, az ételek minősége kiváló. A welness részleg csodálatos, minden igényt kielégít, zsúfoltságot soha sem tapasztaltunk. A személyzet figyelmes, segítőkész. A hotel igazi kikapcsolódást és nyugodt pihenést biztositott az ott töltött 5 napon.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
2012-ben töltöttünk 3 éjszakát itt. A szálloda gyönyörű fekvése, építészeti kivitelezése és belső elrendezése az első percben elvarázsolt bennünket. A teraszos szoba és az ellátás is remek volt, egyedül a szobaszéfet hiányoltuk. A wellness részleg is gyönyörű, soha nem volt zsúfolt, igazi ellazulást jelentett. Étterme, konyhája, és a kiszolgálás szintén csak dícséretet érdemel.

2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Az elmúlt 2 évben többször jártunk a hotelben párommal kettesben és gyermekünkkel együtt is. A wellness szolgáltatásaival maximálisan elégedettek vagyunk, a személyzet is nagyon kedves, segítőkész. Némelyik szobában az ágy matraca nem volt igazán kényelmes, ezt jeleztük is a szállodában. Az étteremmel elégedettek voltunk, a pincérek már megismertek minket, ez jóleső érzés.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Hangulatos helyszín, kedves személyzet, figyelmes kiszolgálás, egyéni igények teljesítése, a wellness részleg is jó, tisztaság rendben. Jól éreztük magunkat,z épület és a szobák hangulata tetszett, az ételek minősége és a kínálat is rendben volt, a személyzet figyelmes de nem túl tolakodó, szükség esetén elérhetőek. Szívesen jövünk máskor is és ajánljuk ismerőseinknek.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
A Wellnes hétvégét Kuponos oldalon vettük,három nap két éjszakát töltöttünk el itt!Nagyon szép emlékeink vannak erről a helyről a kaja nagyon finom és változatos volt a szállás tiszta és otthonos a személyzet kedves és segítőkész volt!Gyönyörű környezetben van és sok kirándulási lehetőség van!

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már többször voltunk itt. Minden esetben maximálisan meg voltunk elégedve. A körülmények, a hozzáállás, a kiszolgálás, minden tökéletes volt. Lassan már hazajáró vendégek leszünk. nem éreztük soha, hogy sokan voltunk. A víz mindig tiszta volt. Összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani. Még sok ilyet szeretnénk megélni. Köszönjük!

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon szép fekvésű szálloda. A belső design kialakítása különleges hangulatú. A szobák tágasak, jól felszereltek, szépen berendezettek! Nagyon jól használható sok külső terasz is! ! Az ellátás jó, az étterem hangulatos, gyönyörűek az asztalokon levő Tifany lámpák. A legkülönlegesebb a wellness rész az ógörög hangulatú belső terekkel!

2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Több alkalommal ellatogattunk ide, közel van Budapesthez, hamar oda lehet érni. A tetőtéri szobák potãgy nélkül élvezhetőek csak, pótággyal, gyerekkel csak erkélyes, magasplafonút kérjenek. A személyzet kedves, az ételek izletesek, változatosak. Tökéletes a tisztaság mindenhol. Szívből ajánlom családosoknak és pároknak egyaránt a környékbeli látnivalók miatt is.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 13.770,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.433,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.17.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, üdvözlőitallal, Duna-Gerecse Kártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 16.425 - 18.225,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.04.19-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Esztergom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

EsztergomX