Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
29. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már többször voltunk itt. Minden esetben maximálisan meg voltunk elégedve. A körülmények, a hozzáállás, a kiszolgálás, minden tökéletes volt. Lassan már hazajáró vendégek leszünk. nem éreztük soha, hogy sokan voltunk. A víz mindig tiszta volt. Összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani. Még sok ilyet szeretnénk megélni. Köszönjük!

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon szép fekvésű szálloda. A belső design kialakítása különleges hangulatú. A szobák tágasak, jól felszereltek, szépen berendezettek! Nagyon jól használható sok külső terasz is! ! Az ellátás jó, az étterem hangulatos, gyönyörűek az asztalokon levő Tifany lámpák. A legkülönlegesebb a wellness rész az ógörög hangulatú belső terekkel!

2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Több alkalommal ellatogattunk ide, közel van Budapesthez, hamar oda lehet érni. A tetőtéri szobák potãgy nélkül élvezhetőek csak, pótággyal, gyerekkel csak erkélyes, magasplafonút kérjenek. A személyzet kedves, az ételek izletesek, változatosak. Tökéletes a tisztaság mindenhol. Szívből ajánlom családosoknak és pároknak egyaránt a környékbeli látnivalók miatt is.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 20.
A Wellness hétvégét kuponos oldalon vettük,a barátnőmmel mentünk el. A szálloda közel volt a buszmegállótól kellett egy kicsit gyalogolni,csak azt nem tudtuk hol a bejárat egy tábla vagy nyíl hasznos lenne. Fel kellett hívnunk a recepcióst,hogy megkérdezzük hol a bejárat. Egyedül ez az egy negatívum amit elmondhatok. Minden tökéletes volt.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 18.
Az üdülést nyerte a párom, így volt módunkban eljutni ebbe a csodálatos hotelbe. Az épületegyüttes nagyon szép,több ki-bejárattal könnyen átjárható. A szoba nem nagy, de minden szükséges dolog megtalálható. a wellness részlege szuper, több medencében jól elfértünk. Sok élményelem van. A vasárnapi vacsora fenomenális volt, a hétfőire ezt már nem mondhatnám.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 18.
A szálloda gyönyörű,rendezett belső kert, minden erkélyes szobához kiülési lehetőség pad ,terasz garnitúra, kifogástalan segítőkész, figyelmes személyzet. Kényelmes,tiszta szépen berendezett szobák, ízlésesen kialakított bár étterem. Nagyon jól felszerelt fürdő,szaunapark sok napozóággyal ellátott fürdő figyelmes személyzettel akik a fürödni érkező vendég igényét figyelve,azonnal indították az élménymedencék eszközeit.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Három napot töltöttünk el ebben a csodálatos szállodában. A wellness részleg, az étterem,a szobák, a személyzet, mindenről és mindenkiről a legjobbat tudom csak leírni. Nagyon segítőkész a személyzet. A wellnessről csak "legek"-ben tudok beszélni. Csodálatos környezetben fekszik a szálloda, gyönyörű a szálloda maga építészetileg is.

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes és szép környezet. Kiváló pihenési lehetőség az egész családnak!Kedves és barátságos személyzet, remek konyhával!!!! Az ágy nem túl kényelmes, mondhatni hát fájdító, de ez felejthető a többi tökéletes élménynek köszönhetően!
Rengeteg pozitív élménnyel tértünk haza és szívesen mennénk máskor is.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 8.
Nagyon kellemes 5 nap volt. A konyhája kiváló, a személyzet többsége kedves és profi. Szomorú, hogy szinte bűnnek számít, ha az ember egy kancsó vizet kér. ( Nálunk ez elv és nem pénz kérdése. ) Kapsz, jó meleget. Az üdvözlőital pezsgő volt. Megkérdezték, hogy száraz vagy édes. Úgy lett az egyik édes, hogy málnaszörpöt öntöttek bele! ! !
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 7.
Számomra egyedül az agy kényelmetlensége volt meglepő ezen a szinten-kemény rugózatu matrac,kényelmetlen minőségű párna,olyan silány matrac borító betét,amely a lepedővel összegyűrődve csomókban állt alattam. Az egyik medence szolgáltatásának hiánya-amit 4 nap alatt sem sikerült helyrehozni. Az első napon a nagy medence vizének hőfoka igen csak elmaradt a jelzett hőmérséklettől.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kézműves ünnepi foglalkozásokkal, borkóstolóval, pálinkakóstolóval, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félapnziós ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.13. - 2020.06.30.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976 - 11.460,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.12. - 2020.03.15.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

EsztergomX