Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2014. január 3.a párjával járt itt
1978 óta dolgoztam 2008-ig az idegenforgalomban / 7 év szálloda, majd utazási iroda. Én tehát egy kicsit más megítéléssel nyilvánítok véleményt. Véleményem szerint a tulajdonos- üzemeltető - szakmailag nem igazán jó hozzáértésén múlnak a hiányosságok. Túl sok "csicsa" helyett inkább a korrekt 4 csillagos szinvonalra kellene, ill.
Gyenge 2014. január 3.barátokkal járt itt
Az általunk igénybe vett szolgáltatások tekintetében szálloda osztályba sorolása bizonyos hogy helyenként a 3 csillagos feltételeket sem tudta teljesíteni. A valamikor szebb, jobb kort megélt szálloda teljes működése kapcsán szemet szúr a vendégnek, hogy a bevételekből évek óta a minimális mértékben sem lett az állagmegőrzésre visszaforgatva.
Szörnyű 2014. január 2.a párjával járt itt
Az év első napját töltöttük itt. Már a szálloda megtalálása sem volt egyértelmű a sötétben, tábla nem jelzi , illetve érthetetlen módon csak egy írányba lehet be kanyarodni a szállodához. Érkezéskor csak Esztergom felől, távozáskor csak Szentendre felé engednek a tábla szerint. Vacsorát csak svéd asztalos rendszerben lehet kérni nagyon drágán.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Eddig már sok helyen jártam, de ez a szálloda tetszett a legjobban. fantasztikus a konyhája, színvonalas a wellnesz részlege, udvarias a személyzete. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki egy kis kikapcsolódásra vágyik és szeretne elmenekülni a hétköznapok szürkeségéből.
Az ételválaszték nagyon lenyűgözött minket, a rántottát saját ízlésünknek megfelelően készítették.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Ez év novemberében töltötte feérjemmel együtt három felejthetetlen napot a Hotel Bellevueben. 50-ik házassági évfordulónkra leptük meg magunkat ezzel a kiruccanással! Olyan helyet kerestünk, ahol szép a táj, színvonalas a szállás és "gazdag" a wellness. Nem csalódtunk, mert mindezt megtaláltuk a Bellevue Hotelben.
Átlagos 2013. december 27.a párjával járt itt
A szálloda elegáns és egyben otthonos. Néhány hónapja töltöttünk már itt öt napot,ahhoz képest a színvonal sokat romlott. A fűtés nem működött,ami decemberben enyhén szólva felháborító,kifejezetten fáztunk! A régi agyon használt,ócska,szakadt fürdőköntösök helyett külön kérésre,kaptunk másikat.
2013. december 27.családjával járt itt
Szeptember utolsó hetét töltöttük ott családommal négyesben. A szobák kényelmesek, tiszták, ennek ellenére hangyák raja lepett meg bennünket mindkét szobában. Az étterem kínálata, az ételek minősége jó. Nekünk hiányzott, hogy nem volt drink bár. Jól esett volna esténként koktélozni egyet. A fürdő részleggel maximálisan elégedettek voltunk. Alkalomadtán szívesen megyünk újra.
2013. december 22.a párjával járt itt
2 napot töltöttünk a hotelban már megérkezésünkkor probléma volt ugyanis standard szobát foglaltunk le telefonon felár ellenében és meg is beszéltünk részletesen a recepcióssal mindent ennek ellenére amikor megérkeztünk nem tudtak erről és egy alacsonyabb komfortú classic szobában akartak elszállásolni. . .
Átlagos 2013. december 16.barátokkal járt itt
Előzőleg márciusban jártunk itt és azért választottuk újból ezt a szállodát, mert akkor maximálisan elégedettek voltunk. Ezt most nem mondhatom teljes egészében el, mert a szobáinkban, de főként a fürdőszobában hemzsegtek a hangyák. A Wellness részleg medencéit csak első nap tudtuk élvezni, másnap hideg volt a víz.
2013. december 16.a párjával járt itt
Sajnos szombaton valami történhetett a fűtéssel mivel hideg volt a szálloda minden részén, még a wellnessben is és nem volt használati meleg víz sem :-( ! Ugye ez gyakorlatilag a az ottlétünk felét jelentette és semmilyen jellegű kárpótlást nem kaptunk, pedig szerintem ez lenne korrekt a szálloda részéről.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár