Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2014. január 26.a párjával járt itt
A hotellel elégedettek voltunk, a szobánkkal különösen. Gyönyörű panorámával és megfelelő légtérrel bírt, nem kellett szorongani benne. A tisztaság, a személyzet, a vendégekhez való hozzáállás jó volt és "régi vágású" (jó értelemben), ahogy a szálloda designja is (amin lehetne javítani.
2014. január 16.a párjával járt itt
Január 7-9 ig pihentünk a szállodába. Nagyon szép a szálloda,igényes,személyzet kedves. A wellness részleg volt számunkra a csúcs. Nagyon jól éreztük magunkat,tágas szobát kaptunk terasszal. Az ételek változatosak voltak és finomak.
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Kellemes környezetben kényelmes pihenésben volt részünk. A szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve csak azt sajnáltuk, hogy vasárnap nem lehetett a masszázst igénybe venni. Az étteremben a felszolgált ételek minősége választékos és finom volt. Kívánságunkra ízlésünknek megfelelő ételt készítettek.
2014. január 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen tölthettünk el három nap pihenést ebben a szállodában. A szobák kényelmesek és tiszták,az étteremben az étkeztetés kifogástalan volt,az ételek nagyon finomak,a személyzet udvarias és nagyon segítőkész volt. A szálloda nagyon szép és elegáns,a wellness részleg is jó volt,a fitness terem felszereltsége egy kicsit hiányos,de összességében nagyon kellemes pihenés volt. Ajánlani tudom mindenkinek.
2014. január 12.a párjával járt itt
Minden szuper volt: a szálloda szép, különleges, a szoba kényelmes, tiszta, az ár remek. Január 02. -ától 4 napot töltöttünk itt. Ami egy kicsit árnyékot vetett a négy csillagos elvárásaimra, az a Vellness túlzsúfoltsága volt. Délután a sok külsős vendég miatt már nem tudtunk pihenő ágyat találni, a szaunákba és a medencékbe is csak nagy megalkuvással fértünk be.
Kiváló 2014. január 9.családjával járt itt
Már sok helyen jártam, de ez a hotel nagyon szép, ízléses, tiszta, kényelmes szobák, az ételek finomak, a wellnes részleg nagyon jó. Karácsonyi csomagárban voltunk, ami kedvező, és minden igényt kielégítő. A környék szép, látnivalóban sincs hiány. A személyzet figyelmes, mindent megkaptunk, amire vágytunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2014. január 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda is, és, a környezete. A wellness részleg szuper, a medencék nagyon jók voltak. Meg voltunk elégedve az étel kínálattal, bőséges volt és nagyon ízletes. Egyedül az ágyak nem voltak túl kényelmesek,borzasztó kemény volt a matrac. De egyszóval, ez egy szuper pihenés volt az egész családomnak. Köszönjük
Átlagos 2014. január 6.a párjával járt itt
Apróbb kellemetlenségek tarkították ottlétünket, mint:
- éjjeliszekrény használhatatlan, mert a hely szűke miatt sem a fiókot, sem az ajtaját nem lehetett kinyitni a franciaágytól
- televízió távirányítója csak ritkán működött - lemerült elem miatt
- törölközők elhasználtak, agyonmosottak, foltosak
- wellness részlegben a pihenőágyak fejtámláját sok ágyon nem lehetett állítani, mert a támasztó műanyag fogak letöredeztek

Ami tetszett:
- szauna park és a wellness részleg kialakítása, kellemes környezetben lehetett pihenni
- éttermi kiszolgálás és az ételek minősége kiváló
- Szilveszteri műsor, zene és kiszolgálás kiváló
Kiváló 2014. január 5.barátokkal járt itt
Kellemes 2 napot toltottunk barátokkal a hotelban. A párommal igényesek vagyonk ami a szolgáltatásokat illeti,itt nagyon megvoltunk elégedve. A szoba tiszta ,kényelmes,szép furdoszoba,jo illat. A reggeli és a vacsora szerintem boséges és választékos. A wellnesben volt egy kis kivetni valonk,a medencék vizének homérséklete és a levego homérséklete lehetne magasabb. A kontosoket is lelehetne már cserélni ujabbakra. Ajánlani tudom.
Átlagos 2014. január 4.csoporttal járt itt
A fotok alapjan sokkal szebbnek gondoltuk a szallast. Kivul eletben is jol nez ki, viszont belul kisse megkopott a fenye. Szerintunk jo, ha egy harom csillagos kategoriaba belefer. Csabito volt a hirdetes, de helyben nem volt tajekoztatas, hogy mi hol es mikor tortenik, reszben nem volt tortenes. Negy ora utan, a liftben tudtuk mrg, hogy 14 es 16 ora kozott puncskostolas volt.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár