Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2013. június 22.a párjával járt itt
Közvetlenül a Duna parton fekvő nagyon szép szálloda. Az első alkalommal arra a vidékre látogatónak talán kellemetlen meglepetést okozhat, hogy a Hotel a várostól kb. 10-12 km. -re van így a városnézés nehézkes, bár sajnos Esztergom a mai állapotában nem igazán vendégcsalogató. Érdekességképpen említem, hogy közvetlenül az árvíz levonulása után voltunk ott.
Hotel Bellevue Esztergom - SzobákHotel Bellevue Esztergom - SzobákHotel Bellevue Esztergom - VendéglátásHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - WellnessHotel Bellevue Esztergom - WellnessHotel Bellevue Esztergom - Vendéglátás
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Tavaly voltam először a barátommal itt, de idén is muszáj volt elmenni, annyira jó hely. Szó szerint odaértünk, és már pakolhattunk is, olyan gyorsan eltelt az a 2 nap :( Az ételek egyszerűen csodásak, bőséges, és finom! ! :) Minden van ami szükséges egy ilyen helyre, hideg-meleg víz, szanua, kondi terem. . . . Egy szóval nekem a kedvencem, és az is marad! :)
Átlagos 2013. június 17.a párjával járt itt
A Hotel Bellevue egy valaha jobb napokat látott wellness-szálloda, a 4-csillag kissé ambiciózusnak tűnik. A szoba tiszta és szép, de pl. majdnem minden tányér csorba volt, a köntösök szürkék, némelyik rojtosra kopott. . . A szálloda wellness részéről csak egy falépcsőn lehetett fölmenni a napozóteraszra, ami elég kényelmetlenné tette a pihenést, szabadtéri rész nincs.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. június 13.gyerekekkel járt itt
Október 23-án mentünk a szállodába 2 éjszakára. A személyzet kedves volt, nekem a szoba berendezése nem tetszett, kisit gissesnek találtam. A wellness részleggel nagyon meg voltunk elégedve, valamennyi medene és szauna tetszett. A félpanziós ellátás jónak mondható, az ételek ízlettek. A szállodát ősztől tavaszig mindenkinek szívből ajánlanám
Kiváló 2013. június 3.a párjával járt itt
Nem először jártam a szállodában.Mindennel tökéletesen megvoltam elégedve.A wellnes egyszerűen fantasztikus.rengeteg napozó ágy van,bár egy kicsit kényelmetlen.Tisztaság van,kedves a személyzet.A kaja finom, bár a reggeli mindennap egyforma volt.
A kilátás pazar,bár mikor szívesen elmennék újra.
Átlagos 2013. május 30.gyerekekkel járt itt
Sajnos a szép üvegmozaikkal kirakott gyermekmedence, üvegmozaik darabjai nagyon sok helyen szilánkosra van törve. Lurkó Kuckóban 100%on ment a klíma, 10percet voltunk fent, 2x-er szóltam, 3napra a gyermekünk náthás lett. Finom ételek, csak nagyon gyenge választék.
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a hotelben. Minden kiváló volt, a tisztaság, a személyzet udvarias és segítőkész, a panoráma gyönyörű. Az ellátás remek, többször el fogunk ide jönni! Kis hiányosságok, amit könnyű orvosolni: A szép parkos területen sehol egy pad, a játszótér mellett sem, pedig jó lenne itt-ott leülni séta közben.
2013. május 19.a párjával járt itt
Kellemes pihenést biztosít mindenki számára. Nem okozott csalódást a környezet és a szálloda milyensége. Mindenkinek tudom ajánlani, aki a közelben szeretne feltöltödni néhány nap alatt. A személyzet is rendkivül segítőkész,udvarias. A szálloda nagyon szép és tiszta.
2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Másodszor is visszamentünk a Bellevue-be, mert szép, barátságos, közel van Bp-hez és ár-érték arányban kiváló. Két negatívum volt, nem tudom, azóta már történt-e változás ezügyben: az ágyak rettentő kényelmetlenek voltak, minden rugót lehetett érezni bennük, a másik az állandó félhomály, ami a medencéknél uralkodott reggeltől-estig.
Kiváló 2013. május 3.gyerekekkel járt itt
Párommal néhány éve már eltöltöttünk az esztergomi Hotel Bellevue szállóban pár csodás napot, és akkor megfogadtuk: egyszer majd a gyerekeinkkel is visszatérünk! A 4 ágyas szoba szép tágas volt (és ami nálunk szempont: a díszudvarra néző fekvése miatt csendes is! Az épület 11-es út melletti fekvése miatt sok szobára ez sajnos nem igaz.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád