Gránátos Étterem Fertőd

9431 Fertőd, Joseph Haydn u. 2.

Gránátos Étterem Fertőd a térképen

Gránátos Étterem Fertőd értékelése:

1. helyezett a 3 fertődi étterem közül
114. helyezett Nyugat Dunántúlon - 744 étterem közül

Gránátos Étterem Fertőd vélemények

Vevő Jenő TOP étteremértékelő
2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kastélyból kilépve bizonytalanok voltunk, hogy érdemes lehet-e itt ebédelni, hiszen ahol nincs konkurencia, ott a minőség nem szempont. Pozitívan csalódtunk. a felszolgáló jó fej , udvarias volt,
az étel megfelelő adag, jól elkészítve, feleségem azóta is emlegeti, hogy ott milyen jól elkészítették
Árak rendben vannak a szolgáltatással arányos.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem pontosan szemben talàlható a kastéllyal. A berendezés, a hangulat jó, "békebeli", a kiszolgàlàs udvarias, de az étel nem volt igazàn jó; főleg az àràhoz képest. A túróscsusza nagyrészt összetapadt főtt tészta volt kevés túróval. A mosdó színvonala elmarad az étterem jellegétől.

2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Osztálytalálkozón vettem részt nemrég a Gránátos Étteremben. Vegetáriánus tálat kértem, mely nagyon bőséges és finom volt. A férjem húsételt rendelt, mely szintén bőséges, finom volt. Mindkét étel nagyon szépen volt elkészítve. A hangulat nagyon jó volt, a pincér nagyon kedves, "körülugrálta" a vendégeket. Máskor is visszatérünk.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam itt a barátaimmal, de most egy kicsit csalódtam. A kiszolgálás, a pincérek tökéletesek, jó humor, kedvesség, gyorsaság ! Az ételek viszont már nem annyira nyerték el a tetszésünket. A halászlében a hal enyhén szólva "érdekes" ízű volt. Két barátom a főételt langyosan kapta, nem melegen, az íze az jó volt.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy családi rendezvény vendégeként jártam az étteremben. Sok-sok évvel ezelőtt többször is megfordultam itt, s most, annyi év kihagyás után vártam az újbóli "találkozást". Egy nagyon keskeny asztalhoz ültették le a több mint 10 fős társaságunkat, ahol a székeken csak szűkösen, már-már kényelmetlenül éreztük magunkat.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Családommal, miután megnéztük a kastélyt, betértünk ebbe az étterembe ebédelni! A pincérre kicsit várni kellett, de ez érthető mert sokan voltak! Miután megérkezett hozzánk, felvette az ital rendelést, és otthagyta az étlapokat! Megrendeltük az ételeket is! Kis várakozás után meg is érkezett! Nagyon szépen elrendezve az étel a tányéron! Az íze fenséges volt!

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 10.
Baráti társasággal voltunk húsvét hétfőn kirándulni a Fertő tónál. Délidőben értünk a Gránátos Étteremhez, ahol már sokan voltak,de még szerencsére volt üres asztal bent az étteremben. Remek kajákat ettünk, nagyon finom volt minden, étel,ital, desszert, isteni jó a kávé is. A sok finomság mellé jött még a tökéletes, udvarias, kedves , közvetlen kiszolgálás, remek pincérek !

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 5.
Kastélyban volt szállásunk, ide szólt a reggeli kártyánk. Előző este lementünk vacsorázni, nagyon kellemes csalódás volt. Személyzet kedves a hely tiszta és az ételek nagyon finomak. Másnap a reggeli is bőséges volt és teljesen elégedettek voltunk minden kiszolgálással. Ha erre járunk biztos betérünk egy jó ebédre, vacsorára. Az árak átlagosak.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Félve indultunk ebédelni, hiszen nem voltunk még itt. Ezen az oldalon sem találtunk véleményeket, csak az interneten talált étlapra hagyatkoztunk. Gondoltuk torkos csütörtökön féláron megéri kipróbálni azt a helyet, mely mellett nyáron gyakran elsuhanunk, mondván, ez az "osztrákoknak való étterem". Kellemeset csalódtunk! Feledtébb hangulatos, a kiszolgálás pedig profi!

Legnépszerűbb csomagok Fertődön és környékén
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.200 - 34.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2021.12.22.
Thermal Panzió Sárvár
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 62.731,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.01. - 2021.08.31.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 22.908 - 28.418,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.23.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.154 - 21.986,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.18. - 2023.01.25.
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 8.495 - 10.995,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.05.20.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 27.060,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, thai masszázzsal
2019.06.04. - 2021.12.31.
Suri Bau Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Fertőd környékén
Hotel Írottkő Fertőd
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Fertőd
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Caramell Premium Resort Fertőd
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Gránátos Étterem FertődX