Gránátos Étterem Fertőd

2. helyezett Fertőd

9431 Fertőd, Joseph Haydn u. 1.

Gránátos Étterem Fertőd a térképen

Gránátos Étterem Fertőd értékelése:

2. helyezett a 4 fertődi étterem közül
257. helyezett Nyugat Dunántúlon - 710 étterem közül

Gránátos Étterem Fertőd vélemények

2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Osztálytalálkozón vettem részt nemrég a Gránátos Étteremben. Vegetáriánus tálat kértem, mely nagyon bőséges és finom volt. A férjem húsételt rendelt, mely szintén bőséges, finom volt. Mindkét étel nagyon szépen volt elkészítve. A hangulat nagyon jó volt, a pincér nagyon kedves, "körülugrálta" a vendégeket. Máskor is visszatérünk.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Már többször jártam itt a barátaimmal, de most egy kicsit csalódtam. A kiszolgálás, a pincérek tökéletesek, jó humor, kedvesség, gyorsaság ! Az ételek viszont már nem annyira nyerték el a tetszésünket. A halászlében a hal enyhén szólva "érdekes" ízű volt. Két barátom a főételt langyosan kapta, nem melegen, az íze az jó volt.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Egy családi rendezvény vendégeként jártam az étteremben. Sok-sok évvel ezelőtt többször is megfordultam itt, s most, annyi év kihagyás után vártam az újbóli "találkozást". Egy nagyon keskeny asztalhoz ültették le a több mint 10 fős társaságunkat, ahol a székeken csak szűkösen, már-már kényelmetlenül éreztük magunkat.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Családommal, miután megnéztük a kastélyt, betértünk ebbe az étterembe ebédelni! A pincérre kicsit várni kellett, de ez érthető mert sokan voltak! Miután megérkezett hozzánk, felvette az ital rendelést, és otthagyta az étlapokat! Megrendeltük az ételeket is! Kis várakozás után meg is érkezett! Nagyon szépen elrendezve az étel a tányéron! Az íze fenséges volt!

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 10.
Baráti társasággal voltunk húsvét hétfőn kirándulni a Fertő tónál. Délidőben értünk a Gránátos Étteremhez, ahol már sokan voltak,de még szerencsére volt üres asztal bent az étteremben. Remek kajákat ettünk, nagyon finom volt minden, étel,ital, desszert, isteni jó a kávé is. A sok finomság mellé jött még a tökéletes, udvarias, kedves , közvetlen kiszolgálás, remek pincérek !

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 5.
Kastélyban volt szállásunk, ide szólt a reggeli kártyánk. Előző este lementünk vacsorázni, nagyon kellemes csalódás volt. Személyzet kedves a hely tiszta és az ételek nagyon finomak. Másnap a reggeli is bőséges volt és teljesen elégedettek voltunk minden kiszolgálással. Ha erre járunk biztos betérünk egy jó ebédre, vacsorára. Az árak átlagosak.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Félve indultunk ebédelni, hiszen nem voltunk még itt. Ezen az oldalon sem találtunk véleményeket, csak az interneten talált étlapra hagyatkoztunk. Gondoltuk torkos csütörtökön féláron megéri kipróbálni azt a helyet, mely mellett nyáron gyakran elsuhanunk, mondván, ez az "osztrákoknak való étterem". Kellemeset csalódtunk! Feledtébb hangulatos, a kiszolgálás pedig profi!

Legnépszerűbb csomagok Fertődön és környékén
Patonai Panzió
Fertőd
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 8.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kern Vendégház
Velem
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyírfa Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
2018.08.19. - 2019.08.18.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 9.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.14. - 2018.12.31.
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.100 - 14.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2019.01.03.
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 10.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
2018.06.01. - 2018.12.01.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.07.01. - 2018.08.31.

Szállodák Fertőd környékén
Hotel Viktória Fertőd
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Szieszta Fertőd
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Fertőd
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Sárvári fürdő napok nyár (min. 3 éj)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár 3 főre (min. 3 éj)

Gránátos Étterem FertődX