Gránátos Étterem Fertőd

2. helyezett Fertőd

9431 Fertőd, Joseph Haydn u. 1.

Gránátos Étterem Fertőd a térképen

Gránátos Étterem Fertőd értékelése:

1. helyezett a 4 fertődi étterem közül
208. helyezett Nyugat Dunántúlon - 696 étterem közül

Gránátos Étterem Fertőd vélemények

2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
Osztálytalálkozón vettem részt nemrég a Gránátos Étteremben. Vegetáriánus tálat kértem, mely nagyon bőséges és finom volt. A férjem húsételt rendelt, mely szintén bőséges, finom volt. Mindkét étel nagyon szépen volt elkészítve. A hangulat nagyon jó volt, a pincér nagyon kedves, "körülugrálta" a vendégeket. Máskor is visszatérünk.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Már többször jártam itt a barátaimmal, de most egy kicsit csalódtam. A kiszolgálás, a pincérek tökéletesek, jó humor, kedvesség, gyorsaság ! Az ételek viszont már nem annyira nyerték el a tetszésünket. A halászlében a hal enyhén szólva "érdekes" ízű volt. Két barátom a főételt langyosan kapta, nem melegen, az íze az jó volt.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Egy családi rendezvény vendégeként jártam az étteremben. Sok-sok évvel ezelőtt többször is megfordultam itt, s most, annyi év kihagyás után vártam az újbóli "találkozást". Egy nagyon keskeny asztalhoz ültették le a több mint 10 fős társaságunkat, ahol a székeken csak szűkösen, már-már kényelmetlenül éreztük magunkat.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Családommal, miután megnéztük a kastélyt, betértünk ebbe az étterembe ebédelni! A pincérre kicsit várni kellett, de ez érthető mert sokan voltak! Miután megérkezett hozzánk, felvette az ital rendelést, és otthagyta az étlapokat! Megrendeltük az ételeket is! Kis várakozás után meg is érkezett! Nagyon szépen elrendezve az étel a tányéron! Az íze fenséges volt!

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 10.
Baráti társasággal voltunk húsvét hétfőn kirándulni a Fertő tónál. Délidőben értünk a Gránátos Étteremhez, ahol már sokan voltak,de még szerencsére volt üres asztal bent az étteremben. Remek kajákat ettünk, nagyon finom volt minden, étel,ital, desszert, isteni jó a kávé is. A sok finomság mellé jött még a tökéletes, udvarias, kedves , közvetlen kiszolgálás, remek pincérek !

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 5.
Kastélyban volt szállásunk, ide szólt a reggeli kártyánk. Előző este lementünk vacsorázni, nagyon kellemes csalódás volt. Személyzet kedves a hely tiszta és az ételek nagyon finomak. Másnap a reggeli is bőséges volt és teljesen elégedettek voltunk minden kiszolgálással. Ha erre járunk biztos betérünk egy jó ebédre, vacsorára. Az árak átlagosak.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Félve indultunk ebédelni, hiszen nem voltunk még itt. Ezen az oldalon sem találtunk véleményeket, csak az interneten talált étlapra hagyatkoztunk. Gondoltuk torkos csütörtökön féláron megéri kipróbálni azt a helyet, mely mellett nyáron gyakran elsuhanunk, mondván, ez az "osztrákoknak való étterem". Kellemeset csalódtunk! Feledtébb hangulatos, a kiszolgálás pedig profi!

Legnépszerűbb csomagok Fertődön és környékén
Patonai Panzió
Fertőd
2 nap/1 éjszaka 6.400 - 7.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Kardos-Parti Vendégház
Hövej
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Kern Vendégház
Velem
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Platán Hotel Sárvár
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kinti hideg vizes medence használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.880,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, arborétum belépővel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Palatinus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.02.07. - 2019.01.01.
P4W Hotel Residence
Szombathely
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.06.22. - 2018.12.31.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk!
2018.07.04. - 2018.12.23.

Szállodák Fertőd környékén
Hotel Viktória Fertőd
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Diamant Hotel Fertőd
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hotel Lövér Fertőd
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Ismerkedő kúra (min. 3 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
4=3 akár hétvégén is!

Gránátos Étterem FertődX