Böngéssz a legfrissebb egri értékelések között!

Kiváló 2024. április 23. 13:26gyerekekkel járt itt
Rég jártunk erre, az unokának is most kell olvasónaplót írni az Egri Csillagokról, döntött a család menjünk Egerbe! ! ! Szállás keresés internet, a Szent István Hotelt a fotógaléria és ár alapján kedvezőnek tartottuk. A választásunk jónak bizonyult, a személyzet kedves, a szobák kényelmesek és tiszták, a wellnes is jó, na és a félpanzió !
Kiváló 2024. április 22. 7:26a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a párommal a komplexumban. Nagyon tetszett az alagutrendszer amin megközelithető volt minden. A személyzet kedves figyelmes, az étkezések igazán bőségesek nagyon választékos. Ha tehetjük máskor is meglátogatjuk a szállodát. Köszönjük a hétvégét ajánlani tudom mindenkinek!!!
Kiváló 2024. április 14. 19:10a párjával járt itt
2 éjszakát (3 napot) töltöttünk a Szent István Hotelben az egyik legszebb magyarországi városban, Egerben. A hotel 5 különálló épületből áll, ami előszörre talán furcsán hangzik. Azonban "Egerhez hűen" az épületek földalatti kazamatákkal vannak összekötve, így a wellnes is elérhető köntösben.
2024. április 14. 9:35a párjával járt itt
Nagyon szép, dizájnos a hotel, a platán motívum sok helyen visszaköszön a dekorban. A wellness részleg szépen kialakított, sokféle szaunával. A masszázs szolgáltatás jó volt. A reggeli bőséges, ha nem is kifejezetten különleges, a vacsora nem hagyományos félpanzió, hanem 3 tál ételt lehet rendelni à la carte, nagyon finom, valódi gourmet ételeket szolgáltak fel.
Kiváló 2024. április 13. 12:42gyerekekkel járt itt
Gondolkoztam, hogy mibe tudnánk belekötni de nem találtam ilyet. Annyira elégedettek voltunk, hogy hosszabbítottunk. A wellness részleg olyan tökéletes volt, hogy a városi strandra csupán egyszer mentünk ki. Kiemelendő még a gyönyörű bútorok, a tágas helységek, a szállás stílusa és a szobánk nagysága.
Átlagos 2024. április 9. 11:01gyerekekkel járt itt
Nem tudok a feltett kérdések alapján nagyon jó válaszokat adni, csak annyit, hogy az árral arányban álló volt a szállás, az étel. A teljes felszolgáló és kiszolgáló személyzet kifogástalan barátságos és kedves volt, azonban az épület bizonyos részei, a szobák tisztasága, felszereltsége hagytak maguk után kivetni valót.
2024. április 9. 8:29egyedül járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Park Hotel részben. 2. napra már kiigazodtunk a labirintusszerű folyosókon. A szoba régies stílusú, kicsit zsúfoltan berendezett volt. Alig tudtuk kinyitni az ajtót, mert túl közel volt az asztal meg a szék. A minibár forgó asztala nem célszerű, mert ha nem vigyázunk, leesik róla az üveg, pohár stb.
Kiváló 2024. április 8. 8:35a párjával járt itt
Húsvétkor töltöttünk a párommal 4 napot a Hotelben és rendkívül pozitívan csalódtunk. A három csillag besorolás miatt voltak fent tartásaink ami az ott tartózkodásunk alatt teljesen eltűnt. Nagyon fiatal de rendkívül kedves segítőkész személyzet gyönyörű rendezett kert jó wellness és bőséges nagyon ízletes étel választék.
2024. április 7. 9:22a párjával járt itt
Jó helyen, szép környezetben fekvő csendes szálloda. Péntektől lakodalmas társaság érkezett egy szombati lagzira, ők már zajosabbak voltak (mi a szombati lagzi előtt eljöttünk, addig nyugalom volt). Klassz a wellness részlege, az ételek is többségében finomak, változatosak. A személyzet kedves.
2024. április 6. 19:17gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk Egerben egy kisfiúval. Nagyon jó helyen van a hotel, ez azért volt fontos számunkra, hogy minden nevezetességet gyorsan tudtunk elérni, volt idő a megtekintésükre, és a kisgyermek napi rendszerét be tudtuk tartani (délutáni alvás), utána kipihenten még kellő idő volt más kikapcsolódásra is.