Böngéssz a legfrissebb egri értékelések között!

2024. április 7. 9:22a párjával járt itt
Jó helyen, szép környezetben fekvő csendes szálloda. Péntektől lakodalmas társaság érkezett egy szombati lagzira, ők már zajosabbak voltak (mi a szombati lagzi előtt eljöttünk, addig nyugalom volt). Klassz a wellness részlege, az ételek is többségében finomak, változatosak. A személyzet kedves.
2024. április 6. 19:17gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk Egerben egy kisfiúval. Nagyon jó helyen van a hotel, ez azért volt fontos számunkra, hogy minden nevezetességet gyorsan tudtunk elérni, volt idő a megtekintésükre, és a kisgyermek napi rendszerét be tudtuk tartani (délutáni alvás), utána kipihenten még kellő idő volt más kikapcsolódásra is.
2024. április 4. 20:21a párjával járt itt
Központi elhelyezkedése máris 5 csillagos, a sétáló utca pár lépésnyire, a kettő között Gál Tibor vinotékája mindenképpen megér minimum 1 alkalmat. A recepciós lányok tüneményesek, segítőkészek, a pincérek kedvesek, figyelmesek, a wellness részleg fiai úgyszintén.
2024. április 3. 19:07a párjával járt itt
A szoba és a fürdő mérete a vártnál nagyobb volt, kényelmesen el tudtunk férni. A tisztasággal sem volt probléma. Előzetes tájékoztatást viszont kaphattunk volna, hogy érkezeskor hogyan jutunk be, mivel recepció a megadott bejelentkezési időpontban nem volt. A reggelinél hiányoltam a péksütemények nagyobb választékát.
Szörnyű 2024. április 3. 9:34gyerekekkel járt itt
Húsvéti vacsorára érkeztünk, amit nagy megbantunk. A levesben a bab nem főtt még, a Kína pirított tészta tocsogott az olajban a másik része pedig látszott hogy kiszáradt, nem friss. A Gordon felmelegített, nem friss, rágos és tulsutott. A rizs pedig kemény, ropogós nem volt megfozve. Egyszerűen szörnyű volt és kb ez volt az össz kínálat.
2024. április 3. 6:42a párjával járt itt
Mi nagyon elégedettek voltunk mindennel. Egyetlen dolog ami sajnos nekünk nem volt jó, a naponta többszöri emelet járás. Mivel idősek vagyunk,nehezünkre esett a lépcsőzés. A személyzet nagyon kedves, az ellátás remek. Az ételek nagyon finomak, választékos és rengeteg. A wellness részleg is nagyon jó. Bárkinek szivesen ajánlanám.
Kiváló 2024. április 2. 13:30gyerekekkel járt itt
A szálloda egy nagyon szép, csendes helyen található, gondozott parkkal körülvéve. A személyzet minden tagja kedves volt.
Az étteremben az ételek változatosak és nagyon finomak voltak. A wellnes részleg nagy és tökéletes a pihenésre. A konditerem jól felszerelt gépekkel biztosítja az edzés lehetőségét.
Bátran ajánlom mindenkinek.
2024. április 2. 8:56egyedül járt itt
Tetszett a szálló elhelyezkedése és a labirintusszerű folyosói rendszer/patinás/. Kiváló választék a reggelinél! kiváló a szálló elhelyezkedése! Sajnos a Petrényi pincészethez kupont nem fogadták el pedig vendég sem volt! ! ! /hivatkoztak az asztalokon lévő foglalt cédulákra! ! (egyedül voltam). Egy óra múlva is üres volt a hely!
Gyenge 2024. március 28. 6:31a párjával járt itt
Kenyelmetlen szoba, Gyenge ágy és ágynemű. Szappan. Sampon nem volt, nem adtak. Nagyon sok lépcső mindenhol és mindenhová. A wellness kozepes. A koszt nem volt különös, gyakran hideg vagy száraz volt a hús. Kevés zöldség és gyümölcs. A kavegep nagyon gyenge volt, külön rendeltünk. Próbáltuk a pubot használni, de nem volt hely.
Kiváló 2024. március 27. 7:16a párjával járt itt
Elhelyezkedés, parkolás, parkosítás, kis kápolna, személyzet, tisztaság, étel mennyisége kiváló. 10-12 perc gyalogosan a vár, közel a belváros is. Arra viszont számolni kell, hogy gyalogosan sok lépcsőn lehet lejutni a városba, vagy ezt elkerülve csak kerülő úton.