Böngéssz a legfrissebb egri értékelések között!

2024. március 20. 18:32családjával járt itt
Pár napra kerestünk szállást a testvéremékkel, direkt nem szállodába, mert rokonoknál voltunk napközben, igy csak aludni jártunk a szállásra. Egy elég meredek külső képcsőn kellett felmenni a szobákhoz, nagyon kellett figyelni, főleg bőrönddel, cuccokkal. Nekünk volt szerencsésebb a szobánk, mert benne volt fürdőszoba, WC.
2024. március 19. 12:11a párjával járt itt
Az ételek fantasztikusak voltak, mint a reggeli és a vacsora is! Nagyon jó volt az első este, hogy élőzene volt a vacsoránál. A borok finomak a felszolgálók segítőkészek és nagyon kedvesek. A személyzet is szuper. A szállással csak az volt a baj, ha már több épület is van akkor, a gyerekeseket jó lenne külön épületbe tenni a nem gyerekesektől.
Kiváló 2024. március 18. 12:07a párjával járt itt
Meglepett, hogy érkezéskor nem tudtunk a szálláshelyre bejutni. Ez első percben megijesztett bennünket.
Ilyet még nem tapasztaltunk utazásaink során.
A telefonos útbaigazítás alapján jutottunk be, találtuk meg a kulcsot. Azért adtam csak a személyzetre csak 4 csillagot, mert csak másnap a reggelinél találkoztunk személyesen elöször valakivel.
A recepción emiatt a kedvezményes kuponunkat nem tudtuk átvennu
2024. március 18. 7:43a párjával járt itt
Tetszett a hotel környezete,illetve a kazamaták. A wellness kifogásolhatatlan, a vacsora pedig változatos volt.
Az egyetlen probléma a fürdő volt, azon belül is a zuhanyzó, sajnos nem lehetett úgy fürdeni, hogy utána ne kellett volna felmosni, mert a fürdőajtóig állt sajnos a víz.
De összességében nagyon tetszett, szívesen visszamennénk máskor is!
Kiváló 2024. március 15. 19:06a párjával járt itt
Minden szempontból ez a legjobb szálloda ahol voltunk. Ár-érték arányban nem lehet felvenni a versenyt.
Szent István Hotel, Eger
Kiváló 2024. március 15. 17:48családjával járt itt
Igazi kocsma, nagyszerű hangulat! Barátságos kiszolgálás! Gyula szuper! A csapolt sör itt a legjobb a városban!
Aluljáró Söröző, Eger
2024. március 13. 18:58barátokkal járt itt
10-15 perces sétával megközelíthető Eger főtere. Maga a Hotel területe gondozott, szép. A reggeli, ebéd változatos, finom, bőséges volt. A recepción a személyzet segítőkész, nagyon kedves volt. A személyzet kedvességét, figyelmességét külön kiemelném az étkezéseknél. A Wellnes részleg rendben volt.
2024. március 12. 20:21barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk. A szálloda az előző utazásokhoz képest egy -egy területen gyengébb színvonalú volt. A wellnessben a medencék vizét délután 5-re sikerült úgy felmelegíteni, hogy az kellemes legyen. Egész nap nagyon langyos volt csak. Ugyanez mondható el a wellnessben a levegő hőfokára.
Hotel Eger & Park, Eger
Kiváló 2024. március 11. 8:51a párjával járt itt
Semmilyen más - akár 4 csillagos - szállodában nem találkoztam ilyen kedves és segítőkész személyzettel. Ezért külön köszönet! Az ételek minősége és ellátottsága elsőrangú. Szauna parkot nagyon élveztük, valamint külön dicséret jár a masszőrnek. Ezúton is köszönjük keze munkáját.