Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb esztergomi értékelések között!

Átlagos 2026. június 20. 17:54a párjával járt itt
Az élménymedence korlátja mozog.
Az élménymedencében alig van ülőhely.
A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda.
A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni.
A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus.
Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami! )
3Személyzet
4Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 18. 17:40gyerekekkel járt itt
Nemrég töltöttünk el 3 éjszakát félpanziós ellátással az esztergomi Bellevue Hotelben. Annyira jól éreztük magunkat, hogy még egy éjszakával meghosszabbítottuk a pihenésünket. Már ez önmagában mindent elmond arról, mennyire elégedettek voltunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 17. 0:37a párjával járt itt
Rendkívüli vendéglátás, vendégfogadás után a szobák felszereltsége, tisztasága lenyűgöző volt, ráadásul kilátással a Bazilikára. Étkezés nagyon gazdag és sokrétű, minden igényt kielégítő! Sok gyermekes család is ott volt, a gyermekek számára is gazdag választékot tudtak nyújtani. A szoba csendes, kényelmet tudott nyűjtani. Csak ajánlani tudom másoknak is!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 15. 19:26a párjával járt itt
Szoba : alacsony ágy szakadt és kifeküdt matraccal. Hangos hűtő, gyatra tv adás, wc nehezen öblít, fürdőszoba padlólap fuga hiányos sérti a talpat. Wellness kérni kell hogy egyes funkciót kapcsolnak be mert amúgy nem automatikusan működik. Étkezés sütemény nincs. Gyümölcs íztelen, nem friss.
3Személyzet
2Tisztaság
1Ár / érték arány
1Kényelem
4Szolgáltatások
2Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 14. 12:50a párjával járt itt
A szálloda megközelítése különösen gurulós böröndökkel a lépcsőn nehézkes arról meg, hogy a gépkocsifelhajtón is lehetne a megközelités semilyen tájékoztatás sincs. A szobáról csak anyit: az egyi ablak tisztitásra szorult volna, sok hangya volt a fürdöszobában,a toalettet éjszaka többször nem lehetett használni mert nem töltötte fel a tartályt, de viszont hangos zörejt azt produkált, az ottartozkodásunk allatt a hulladéktárolókat egyszer sem üritették ki.
5Személyzet
3Tisztaság
3Ár / érték arány
2Kényelem
3Szolgáltatások
3Étkezés
2Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 13. 15:35barátokkal járt itt
A személyzet kifogástalan . . . . . Nem tetszett , hogy az előleg befizetése után közölték , hogy a kinti medence nem áll a vendégek rendelkezésére. Az alapvető dolgokról nem beszélve, hogy víz inkább nem volt mind volt. A tetőtéri ablakon nincs szúnyogháló, a klíma működött de sajnos inkább meleg levegőt fújt .
5Személyzet
3Tisztaság
5Ár / érték arány
2Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
2Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 12. 7:26a párjával járt itt
5 éve voltunk előszőr,majd 2 éve másodszor és most harmadszor,Sajnos láványos negatív romlást tapasztaltunk. Nem olyan szobát kaptunk,mint amit választottunk,a reklamációt követően próbáltak másikat szobát felajánlani,de az is borzasztó volt. A szoba dohos és koszos volt, a klima nem működött. Az üdvözlő ital elmaradt.
3Személyzet
2Tisztaság
2Ár / érték arány
1Kényelem
2Étkezés
3Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. június 7. 18:02a párjával járt itt
A szoba annyiban nem tetszett, hogy attól, hogy összetolnak két heverőt, még nem lesz franciaágy belőle. A két matrac állandóan szétcsúszott és minden beesett közéjük. Ez kényelmetlen volt, nem is kicsit. A következő a párna, ami semennyire sem volt kényelmes. A harmadik pedig a tv csatornák választéka, mármint a magyar nyelvűek.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
4Kényelem
2Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 7. 11:07a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, ha megemlíthetem a szobák függönyözésében részt vettem. Ami nem tettszett az étteremben szervíz díjjat számoltak fel. A wellnesz használat ha nem szerepelt a csomagban külön kellett volna fizetni érte. Pozitium viszont hogy a szemben levő uszodát ingyen használhattuk. Külömben jól éreztük magunkat.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Gyenge 2026. június 5. 22:14barátokkal járt itt
Nagyon szép környezetben egy közepes minőségű szálloda. Látszik minden téren hogy az utobbi 10 évben semmit nem fordítottak rá. Tetőtéri fullasztó szoba ,rohadt meleg ,szúnyogháló rossz ezért ablakot nem lehet nyitni és persze a légkondi sem működött. A wellnes szép tágas viszont sok élmény lehetőség hol működött hol nem, a külső medencét nem lehetett használni.
4Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
2Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
16 értékelés / 2 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.