Böngéssz a legfrissebb esztergomi értékelések között!

Kiváló 2024. március 23. 9:30barátokkal járt itt
A szálloda minden dolgozója arra törekszik, hogy a vendég jól érezze magát, és ezt kedvesen, mosolyogva teszik. A meleg ételek nagyon ízletesek, változatosak, A svédasztalt folyamatosan feltöltik. A legnagyobb meglepetést Imre bácsi, a 80 év feletti felszolgáló okozta, Amellett, hogy kifogástalanul végezte a munkáját, mindenkihez volt néhány kedves szava.
2024. március 21. 17:28egyedül járt itt
Komoly törzsközönséggel rendelkező italozó egység Esztergom központjától nem messze. Vannak kommersz innivalók baráti áron, legyen szó sörről, borról vagy töményről, kapható lepény, májas és véres hurka, kolbász. Bár enni nem láttam senkit, amikor leültem, később kihoztak a mellettem levő asztalhoz egy sült hurkát.
Bázis Söröző, EsztergomBázis Söröző, EsztergomBázis Söröző, EsztergomBázis Söröző, EsztergomBázis Söröző, Esztergom
2024. március 21. 17:17egyedül járt itt
A gyönyörűen felújított esztergomi piac keretén belül, nagyon helyesen, működik lángosos is. Elvégre miféle piac az, ahol nincs lángos? (A békési piacon ottjártam idején nem kevesebb, mint négy működött, de sorolhatnám a többit is Aradtól a pesti piacokon át Nagybányáig.
PG’s Lángos, EsztergomPG’s Lángos, EsztergomPG’s Lángos, EsztergomPG’s Lángos, EsztergomPG’s Lángos, EsztergomPG’s Lángos, Esztergom
Kiváló 2024. március 21. 17:03a párjával járt itt
A Hild kávézóba tavaly márciusba ültünk első ízben, akkor Paulaner sört ittunk. A beltér megnyerő, a kiszolgálás kedves. Az italválaszték impozáns. Kifejezetten színvonalas ez kávézó, mely Esztergom főterén található, a remek rumválasztékot külön is érdemes szóra méltatni.
Hild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, EsztergomHild Café, Esztergom
2024. március 21. 16:57a párjával járt itt
A Kovács cukrászdába nem sokkal zárás előtt sikerül beugrani, nem vették volna jó néven, ha leülünk, így elvitelre kértünk egy sütit, amit otthon ettünk meg. Fősodratú cukrászda ez, nagy meglepetés nem ér itt, tartanak Mignont, Linzert, Ischlert, Lúdláb tortát, s még sorolhatnám. Szemre 3,5 pontra tartanám, a flódnisüti, amit kértünk, megérdemel 4 pontot. 850 forint volt, ez átlagos ár/érték arány.

Kovács Cukrászda, EsztergomKovács Cukrászda, EsztergomKovács Cukrászda, EsztergomKovács Cukrászda, EsztergomKovács Cukrászda, Esztergom
Kiváló 2024. március 21. 16:34egyedül járt itt
A Pálinka patika Esztergom legjobb italozó helye, ehhez kétség nem fér. A beltér csodás, méltó az épülethez, melyben valódi patika működött. A kiszolgálás továbbra is kifogástalan, az árak értékarányosak. Pálinkák 2 centiliterje 1000 forint körül, a borok zöme decire kimérve jócskán 1000 alatt (kivétel egy Gran Riserve Cava, ami 1200, az is barátságos), összesen 15 bort mérnek ki.
Pálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, EsztergomPálinka Patika, Esztergom
Kiváló 2024. március 21. 16:13egyedül járt itt
A bíztató Smoke and Smell nevet viselő street food egységet épp zárás előtt kaptam el januári látogatásom alkalmával, márciusban már időben érkeztem. A pultos-tulaj-chéf-üzletvezető-mindenes 2019 óta viszi a helyet töretlen lelkesedéssel.
Smoke & Smell BBQ, EsztergomSmoke & Smell BBQ, EsztergomSmoke & Smell BBQ, EsztergomSmoke & Smell BBQ, EsztergomSmoke & Smell BBQ, Esztergom
Átlagos 2024. március 21. 15:50a párjával járt itt
Helyi források szerint tizenévesek törzshelye. Asztaltársam 24 éves egyetemista fia már kiöregedett belőle :). Mi azért beültünk így ötven pluszosan, nem zavart minket, hogy a helyet nem nekünk találták ki. Az már inkább, hogy a pultos az egyik borról annyit tud, hogy Gyöngyösön termett és édes, a másikról, hogy Szürkebarát és száraz.
Zaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, EsztergomZaki-Zug Söröző, Esztergom
Kiváló 2024. március 13. 18:52a párjával járt itt
Csodás város,Csodás szálloda,tökéletes kiszolgálás,tiszta kényelmes szoba,felnőtteknek külön wellnes,kutyabaráthely.
Kiváló 2024. március 4. 22:11a párjával járt itt
Szép helyen van a szálloda ,de a mi szobánk pont a parkolóra nézett. A wifi este kimondottan gyenge volt. Az ételek finomak voltak,bár néha egy-egy hús nem volt rendesen átsütve. Maga a wellness részleg kiváló, sok más szállodához hasonlítva kiemelkedöen jók a medencék. Nagyon ajánlom mindenkinek aki kellemes kőrnyezetben szeretne kikapcsolódni!