Böngéssz a legfrissebb hévízi értékelések között!

tegnap, 11:20a párjával járt itt
Nagyon jó volt a shop, ahol tudtam fürdőruhát venni, rendkívül kedves és hozzáértő volt az eladó hölgy. A fürdő részleg kinézete nem illet a szállodához, a burkolat, az ajtók cserére szorulnak. A medencékkel nem volt probléma. A személyzet segítőkész és kedves volt. Az ételek ízletesek voltak, kivéve a fornettis péksüteményeket.
Kiváló 2024. április 22. 9:20a párjával járt itt
Mindennel meg voltnk elégedve. Egyedül a Hűtö nem nagyon hűtőtt.
a Inyekcióimat nem nagyon hütötte le! Étterem ben minden nagyon gusztusos vol. Egyedül a csirke pörkölt volt Túl fűszeres nem lehetett érezni a pörköt ízt ! Más minden kiválló, szívessen megyünk máskor is ! !
Kiváló 2024. április 21. 22:02a párjával járt itt
A pihenést aktív programlehetőséggel színesítik nap mint nap, ami felkelti az érdeklődést. Széles választékú ételek - köztük különlegességek - a svédasztalon, mindenki megtalálhatja az étvágyának megfelelőt.
A fürdőszobában kicsit gyenge volt a szellőztető rendszer.
Visszavágyódunk a férjemmel együtt, nagy valószínűséggel visszatérünk még.
2024. április 21. 14:11a párjával járt itt
Kiemelném,hogy a személyzet nagyon kedves,segítőkész, mosolygós(kiváló) (nekem a vacsora nem ízlett,de igazán nem vagyok válogatós (ez részemről kis apróság). A hideg idő ellenére jól éreztem magam és a fürdő belépőket is kihasználtam. Nagyon örülök,hogy az Önök szállodáját választottam pihenésre. Mindent köszönök
2024. április 21. 10:01a párjával járt itt
A Panoráma hotelbe kb. 20 éve járunk, évente 2-3 alkalommal. Most a takarítással nem voltam meg elégedve. A szobába pókháló, az ajtókon az előző lakok ujjlenyomatai, a fürdőszobába egy hét alatt egyszer sem takarítottak. A lift ajtókat szerintem (lehányták) úgy nézett ki. A lift előtti terület sem volt egyszer sem felmosva.
Kiváló 2024. április 16. 8:55a párjával járt itt
Kedves személyzet, étel kiváló
Fürdő közel
Szauna üres volt, lift amiről rossz véleményt olvastunk...
Teljesen rendben volt!
Elégedetleneknek: csak szólok-13 emelet!
Vagy nem volt telt ház (április közepén)vagy szerencsénk volt
Teljesen mindegy semmi rossz szájízzel ,inkább élményekkel tele távoztunk
2024. április 16. 5:49barátokkal járt itt
Tetszett, hogy épületen belüli a wellnes rész és nagyon jó meleg a víz.
Nem tetszett, hogy a csapok nagyon vízkövesek és nagyon kellemetlen szag terjeng az épületben, de szerintem nem a víztől. Az ebédlő székeiből nagyon nehéz felállni, az ülő rész túlságosan besüpped. Ugyan ez a hall részen lévő ülőgairntúrára is igaz.
Kiváló 2024. április 15. 13:59a párjával járt itt
Sokkal jobb volt mint amire számítottam. Nagyon jó hetünk volt . Igaz a klíma akadozott de összességében nagyon szuper volt. A személyzet kedves segítőkész. A szoba is és a közös helységek is tiszták voltak. Az étterem tágas az ételek a várakozásnak megfelelőek ízletesek. Mindig találtunk megfelelő hol könnyebb hol táplálóbb ételeket a választékból.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük a pozitív értékelést. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink elégedettek szolgáltatásainkkal és kellemes napokat töltenek szállodánkban. Dicséretét természetesen megosztjuk kollégáinkkal is. A Hunguest Panoráma csapata nevében kívánunk Önöknek minden jót és már most örülünk a viszontlátásnak!
2024. április 17., , Hunguest Hotel Panoráma
2024. április 14. 10:51a párjával járt itt
Már többször voltunk ebben a hotelban, most is, mint korábban, nagyon elégedettek voltunk mindennel. A recepción nagyon segítőkészek, rugalmasak, magas emeleti napos, nyugati szobát kértünk, tökéletesen teljesítették ezen kívánságunkat. A takarító személyzet udvarias, az étteremben kedvesek, szolgálatkészek, az ételek ízletesek, az étel választék tökéletesen megfelel a hotel kategóriájának.
2024. április 14. 9:06a párjával járt itt
Tetszett: Tisztaság kiváló, szoba felszereltsége, az étterem és a bár kényelmes, kiszolgálás kitűnő (bár mi előszezonban voltunk, a szálloda kb 50%-ban üzemelt). Parkoló nagy. A személyzet udvarias segítőkész. Nem tetszett: Áprilisi kánikulában érkeztünk, és a légkondi szép volt,de használhatatlan. A 30+ fokban nem lehetett pihenni!