Böngéssz a legfrissebb miskolci értékelések között!

2024. március 15. 19:55barátokkal járt itt
A booking szállásfoglaló oldalon választottuk ki ezt a szállást. A fő szempont a központi elhelyezkedés volt, valóban ez a panzió legfőbb erénye. Teljesen belvárosi az elhelyezkedése, a szálloda és a Széchenyi sétálóutca pár lépésre van. Saját parkolóval nem rendelkezik. Az épület kívülről egy kicsit már viharvert, korábban jobban mehetett az üzlet.
Dolce Vita Panzió, Miskolc
Kiváló 2024. március 3. 19:20a párjával járt itt
A KÁVÉZÓ A BELVÁROSBAN A SZINHÁZ MELLETI UDVARBAN MÁR HANGULATOT ÁRASZT A SZINHÁZ LÁTOGATÁSHOZ. . . igen SZŰK HELY, KÉZMÚVES SÜTEMÉNYEK KINÁLATA MINŐSÉGET JELENTENEK. LIMONÁDÉ KÁVÉ MÉG IZLÉSES KINÁLAT IS. ÉLMÉNY. A SZINHÁZI ELŐADÁSOK ELŐTT TÖMEG VAN A KÁVÉZOBAN, SZINÉSZEK MŰVÉSZ EMBEREK TALÁLKOZO HELYE EGYBEN EZ A CUKRÁSZDA. AJÁNLOM BETÉRNI. . . VEGÁN SÜTIK IS VANNAK. .