Böngéssz a legfrissebb sárvári értékelések között!

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 4. 12:18
Minden évben ellátogatunk a hotelbe, de sajnos idén egy kicsit csalódnunk kellett. A szobánk rendben volt, a recepciósok nagyon kedvesek, viszont a fürdőtér teljesen tele volt szombat délután. Sehova nem lehetett lepakolni, és ilyennel a hosszú évek során még nem találkoztunk. (a baldahinos ágyakat pedig már csak pénzért lehet lefoglalni, persze ott sem volt hely) És ezzel el is kezdődött a negatívumok sora.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 23. 18:53
Hálás vagyok a szálloda üzemeltetőjének és a személyzeti alkalmazottnak, hogy felejthetetlenné tették a gyermek áldás miatti utolsó hétvégénket. Káprázatos látvány tárult elénk, amikor az impozáns épületet belülről csodálhattuk meg. Belépvén a komplexumba a szemünk tágra nyílik az ámulattól. A belső építészet színei és formái már elárulják, hogy nem csak egy átlagos elegáns szállodába érkeztünk.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. 4:12
A szállás tiszta rendes volt. A személyzet nagyon kedves segítő kész. Egy dolog ami nem tetszett az étterem szellőztetése! Nagyon éreztük az ételszagot a ruhánkban, mikor hazaértünk még akkor is. Nem tudom hogy lehet ezt orvosolni, de nagyon kínos volt ez a kaja szag.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 11:41
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az etelek választéka csökkent, a személyzet egyik tagja is elmondta, hogy tudatos a színvonalcsökkenés. Kevesebb a program,csak a hét egyik napján van fogadóival,mi nem akkor érkeztünk. A meztelen szaunában az osztrákok viselkedése felháborító.

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 7. 13:13
A szálláshelyről a fürdő és a városközpont is jól megközelíthető volt. A lakás kényelmes, tágas és tiszta, a szállásadó, Rita végtelenül kedves és figyelmes.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 3. 6:59
Nagyon jó hely ajánlom másoknak is! A város kellemes, közel a vár, a belváros, a fürdő is kellemes távolságban van, gyalog is 10 perc! Tökéletes volt. Köszönjük!