Böngéssz a legfrissebb sárvári értékelések között!

2024. április 14. 9:02gyerekekkel járt itt
Tiszta szobák, finom ételek megfelelő wellness részleg kedves személyzet, szép környezet. Ami nem tetszett az az indokolatlanul drága parkolás, amikor a városban ingyenes. Némelyik étel újra előkerült újrahasznosítva. Ezek közül a Hortobágyi húsos palacsinta kifejezetten rossz volt. Ezeket leszámítva szívesen megyünk máskor is.
Kiváló 2024. április 2. 8:41a párjával járt itt
A Hotel az Arborétum területén helyezkedik el, így a nap bármely szakában lehetőség nyílik egy sétát tenni a gyönyörű fák közt a friss levegőn. Két gyógymedence van a Hotelban, egy szabadtéri és egy fedett, Ezen kívül 2 meleg vizes medence is van szintén egy szabadtéri és egy fedett. A vizitorna és a gerinctorna remek!
Kiváló 2024. március 25. 21:55a párjával járt itt
Nagyon tetszett a wellness részleg, az ülő munka után igazi felüdülés volt a jacuzzi medence kint a szabadban. A thermal vizes medencék is nagyon kellemesek voltak. Igazi pihenés volt ez a 3 nap, ki se kellett menni a szállodából. Remek volt a szakács is, minden igényt kielégítő. Köszönöm, biztosan jönni fogok még.
Kiváló 2024. március 11. 14:52a párjával járt itt
A szolgáltatás színvonala teljesen megfelel az árazásnak. Mindenképpen szeretném kiemelni az étkezéseket, azon is belül a cukrász termékeket, amelyek magasan átlagon felüli szintet képviseltek.
2024. március 7. 14:31barátokkal járt itt
Március 5. -én a leves ebédnél kértem még málnakrém levest , ha lehet nagyobb adagot mint ami jár , szülinapom révén kaptam egy hatalmas adagot , ami nagyon kedves gesztus volt. A wellness részlegben hűvös volt a víz , az élmény elemek ritkán és egyszerre működtek. Így másnap átmentünk inkább a gyógyfürdőbe.
Kiváló 2024. március 4. 11:20a párjával járt itt
Az épület elhelyezkedése és megközelítése tökéletesen kialakított, a parkolás könnyen megoldható és biztonságos. A szálloda belső terei, szobái nagyon szépen rendben tartottak és tiszták, kényelmesek, a rendeltetésüknek megfelelő eszközökkel felszereltek.
Átlagos 2024. február 26. 5:31egyedül járt itt
Az all inclusive ellátás nagyon nem érte meg! ! ! 21. 30 kor bezárnak utána csak a bárban lehet fogyasztani borsos áron! ! Rövid ital nem volt benne a " korlátlan" fogyasztás csomagban. . . Este a bárban nem nagyon lehet leülni. . kevés a hely a vendégek számához képest! Az ételek jók voltak,de. . . . . .
Átlagos 2024. február 25. 14:39a párjával járt itt
A szálláshely elvárásainknak megfelelő volt. Sajnálatos, hogy holt szezonban kénytelen a szálloda csoportokat is fogadni. Rengeteg cseh és szlovák vendég volt, akik borzasztóan hangosak voltak. Igen sok volt a kisgyermek, akik néha hajmeresztő dolgokat csináltak és ricsajoztak. Számunkra ez nagyon kellemetlen volt, mert így pihenni nem tudtunk.
Kiváló 2024. február 20. 15:46a párjával járt itt
Ami tetszett: választékos, finom ételek, a wellness, a tisztaság, a kedves, udvarias recepciósok és szobaasszonyok. Ami nem tetszett: a gyenge wifi, a kedvenc hírműsorom hiánya (ATV) nem értem miért kell a szállodákban a hírcsatornákat kódolni. És ami nagyon nem tetszett: a 2.