Kígyós Csárda Fülöpszállás

Kígyós Csárda Fülöpszállás
Kígyós Csárda FülöpszállásKígyós Csárda Fülöpszállás
Kígyós Csárda FülöpszállásKígyós Csárda Fülöpszállás

Kígyós Csárda Fülöpszállás bemutatkozása

A Kígyós Csárda & Panzió évtizedek óta szigetként helyezkedik el tavak és folyók ölelésében, Solt és Fülöpszállás között.
A Hodován család 1992 szeptemberében vásárolta meg a csárdát, ami azóta nagy változáson ment keresztül.
A hosszú évek alatt országosan ismert, sőt elismert vendéglátó egységgé vált.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs

Kígyós Csárda Fülöpszállás vélemények

Kiváló 2017. október 30.a párjával járt itt
Gyors, udvarias kiszolgálás. Ízletes, igen bőséges adagok. Festői környezet. Mi Párommal a 2 személyes Csárdatálat rendeltük,bőséges adag volt, akár többen is jól lakhattak volna belőle, Nekem különösen a kacsasült ízlett és a sokféle zöldség és mártás közül a chilimártás valamint a saláta. Kellemes környezetben telt az idő.
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Csak egy kávéra, üdítőre ugrottunk be, párommal egy vasárnap, de a szomszéd asztal tányérjain, és táljain olyan gusztusosak, és nagyok voltak az ételek, hogy úgy döntöttünk megvacsorázunk. Fél fél adagot kértünk, mert nem is voltunk éhesek, de a látvány eladta magát, és az ételt. A desszert is nagyon finom volt a kiszolgálás természetes, és kedves.
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Jó helyen van a csárda. Igazi a csárda hangulat. Kívül, belül kellemes a külső. Nyaralásból hazafelé jövet tértünk be, kint ültünk le. Tiszta asztal várt bennünket. A pincér azonnal hozta az étlapokat Egy kicsit mosolyoghatott volna! Az ételt nagyon hamar megkaptuk. Dicsérendő az ízléses tálalás.
Kiváló 2017. augusztus 8.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk a Balatonon és útban haza felé megálltunk ebédelni. Korábban már jártunk itt és emlékeztünk, hogy finoman főznek. Így van tényleg nagyon finom ,bőséges és gusztusos a tálalás. A kiszolgáló személyzet figyelmes . Talán a tisztaságra egy kicsit jobban figyelhetnének, de ez betudható a sok átmenő forgalomnak is.
Kiváló 2016. május 30.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon kedves,az ételek nagyon finomak és bőségesek .Több alkalommal jártunk már itt de mindíg elégedetten jollakottan távoztunk.Az édes álom kehelyt sosem hagyjuk ki:-) Mindenkinek csak ajánlani tudom:-) :-) Ha pénteken mész és előre foglalsz asztalt akkor kedvezményt is kapsz:-) :-)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
A cserkészekkel elmentünk 1 napra a Balatonra, majd nekiálltunk éttermet keresni. Mivel mind drága volt, így jobbnak láttuk, hogyha hazajövünk. Út közben találtuk meg a Kígyósi csárdát, ahol már annyira éhesek voltunk, hogy nem akartunk tovább autózni. A csárda a várakozásainkon felül teljesített, kész ételkölteményeket hozott ki a pincér.
Kígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/ital
Kiváló 2014. január 16.családjával járt itt
Már többször jártunk a csárdában és fantasztikusan finom a halászlé. Most a karácsonyi ünnepek után voltunk és már nem kívántuk a halat. Mást választottunk, de most sem csalódtunk A tárkonyos raguleves fincsi volt nem is beszélve a mákos lütyüről ami szintén nagyon jól eltalált desszert. A téli díszítés különösen ötletes volt. Máskor is visszatérünk.
Kiváló 2013. szeptember 26.családjával járt itt
Évek óta járunk ide, általában péntekenként a torkos péntek 50 % kedvezmény végett. Jó ötletnek tartjuk, hogy végre van egy olyan hely ahol péntekenként 50 %-os kedvezménybe részesülhetünk. Így a mai világban egy átlagos család is megengedheti, hogy elmenjen egy vacsorára, ráadásul az étkezési utalványokat is elfogadják.
Kígyós Csárda Fülöpszállás - EgyébKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/ital
Kiváló 2013. augusztus 17.családjával járt itt
A családdal pihenésképpen megálltunk vacsorázni. Gyönyörű környezet, régies stílusú a csárda, de rendkívül modern és letisztult. Szeretettel fogadtak bennünket, az árak és ételek jó árban és különleges ízvilággal rendelkeztek. Levesek, előételekben az egyszerűbbeket kedveljünk, de ezeket a szokványos ételeket is fantasztikus ízzel és látványvilággal tálalják.
Kiváló 2013. június 4.a párjával járt itt
Sok helyre járunk a párommal ebédelni, van tapasztalatom. A csárda annak ellenére ,hogy felújították megőrizte régi jellegét és ez nekem nagyon tetszett. A kiszolgálás nagyon jó volt, kedvesek és figyelnek a vendégre, az árak elfogadhatóak. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a tálalásra azt lehet mondani, hogy nagyon szép, szinte művészi.
Kígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/italKígyós Csárda Fülöpszállás - Étel/ital
Kígyós Csárda Fülöpszállás a térképen
6085 FülöpszállásSzékekpuszta 23/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar