2131 Göd, Pesti út 72.

Wellness csomagok Göd városában

Belga Sörház Göd vélemények

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tegnap ebédeltünk családommal a sörházban. Több mint fél órát vártunk az ebédre. Mikor jeleztem a pincérnek, közölte, hogy ebben az időszakban ez teljesen normális. Majd ebéd után negyed órát őriztük a maradékokat. Rendeltünk volna még, de mivel ez senkit nem érdekelt, inkább a számlát kértük . Azt viszont gyorsan kihozták. Kár a helyért, mert az étel viszont finom volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon érdekes hely a falon lévő és más helyen is kirakott retro cuccoktól. Kiszolgálás kedves volt, jól éreztük magunkat. Nagyon tetszett a hely a maga valójában, hangulatos volt. Természetesen haza érkezésünk után a kollégáimnak és ismerőseimnek nagyon ajánlottam.

adriatic TOP fotófeltöltő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
A férjem születésnapja alkalmából mentünk el az étterembe . Már régóta szemeztünk a hellyel , de mindig autóval voltunk arrafelé , és mivel a párom a söfőr , így most a volánbusszal mentünk , hogy tudjon inni . Első látásra , a kapujánál kicsit tanácstalanok voltunk , hogy nyitva van- , ( csinálhatnának valamit a kapuval mert kissé. . .

duchemin TOP étteremértékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9. - 6 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltunk ott egy váci séta után. Belépve egy érdekes atmoszférájú egy nagy és több kisebb helyiséggel rendelkező létesítményban találtuk magunkat, de igazából senki sem hederített ránk, mi kellett, hogy megkérdezzük ugyan ebédelhetnénk-e itt. A nagy helyiségben kaptunk asztalt.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Véletlenül tévedtünk be az étterembe. Aztán majdnem el is jöttünk. . A hely ránézésre nem túl barátságos. Sötét, hodályszerű belső tér. Szerencsére maradtunk, mert az ételek és italok finomak voltak. Az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. Kell-e ennél több az éhes vándornak? Úgy tapasztaltam, hogy a hely gyermekbarát, játszórész áll a kis vendégek rendelkezésére.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal egy kellemes estét töltöttünk itt el már nem elöször.Vissza járó vendégek vagyunk!A hely a retró és modern kombinációja! Családosok és kis gyerekkel érkezők is jól érezhetik magukat!
Nagyon finomak az ételek és bőségesek!
A pincérek kedvesek és előzékenyek!
Mindenkinek ajánlom aki egy jót akar enni

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hamisítatlan pub hangulat, egy - a gödiek számára nosztalgikus hangulatú de már nem működő - régi moziépületből kialakított étterem és biliárdterem. Ha a kis asztaloknál üldögélve, elmélázva és egy pohár bort vagy korsó sört iszogatva az épület régi "életére", vagyis fiatalkorunk filmjeire, az elsötétített moziteremben történtekre emlékszünk vissza, már akkor összehasonlíthatatlan élményben lesz részünk, melyet az igen ízletes és ízlésesen tálalt étkek csak tovább fokoznak.

Legnépszerűbb csomagok Gödön és környékén
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.19. - 2020.12.20.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.645 - 44.281,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-és fitnesz részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.12.06.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.16.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.533 - 12.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.16. - 2021.01.03.
Jagelló Business Hotel
2020.07.16. - 2020.10.14.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.

Szállodák Göd környékén
City Hotel Unió  Göd
Royal Club Hotel Göd
Tó Wellness Hotel Göd
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

Belga Sörház GödX