2131 Göd, Pesti út 93.

Szállások Göd városában
Wellness csomagok Göd városában

Ilka Csárda Göd vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Hangulatos csárda, finom ételekkel, gyors kiszolgálással. Látszik, hogy családi vállalkozás, figyelnek a vendégekre, az ételek minőségére és látványára. Születésnapot mentünk ünnepelni, 5 felnőtt 2 gyerek. 2 vegyes tálat rendeltünk, levessel, italokkal 25e Ft-ot fizettünk. Budapesthez közel, elfogadható áron jól laktunk.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt igazán megáll az, hogy jóban, rosszban, örömben és bánatban. A mi családunk minden nagyobb ünnepet itt szokott megtartani. A hely kiválóan alkalmas kisebb és nagyobb csoportok befogadására. Van külön helyiség, ahol a többi vendégtől teljesen elszeparáltan lehet ünnepelni, vagy esetleg valakiről megemlékezni. Nekünk sajnos már ebben is volt részünk.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ma a nagymarosi Csípős Fesztiválra mentünk, gondoltam megreszkírozom a 2/A. autóutat, de az útépítők így szombat délelőtt is megbízhatóan garantálták a részleges útlezárást és az abból adódó cca. 20 perces araszolgatást. (Tényleg, a 2/A. néhány kilométeres szakasza hány éve is épül?

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Az utóbbi években kevesebbet látogattuk, de még sosem csalódtunk, ide mindig szívesen jövünk vissza. A halászlé és a harcsapaprikás itt a legjobb. Itt még sosem csalódtunk. A kiszolgálás és az ételek is kiválóak. Külföldön élünk, de ha hazalátogatunk, nem maradhat ki az Ilka csárda. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a házias ételeket és a kedves kiszolgálást.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Barátaink ajánlották, nem csalódtam. Hangulatos hely! A konyha remek, rég láttam ennyire széles választékot. Ár-értéknek megfelelő. A személyzet barátságos és közvetlen. Szimpatikus volt, hogy külön van a teraszon is a dohányzó rész. Nem vagyok egy magamtól elájuló gasztróbloger, aki mindenhez ért. Csak egy vendég. A házbora is bőven megfelelő ajánlás volt.

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A berendezés hangulatos, a kerthelyiség is szép. Az ételek ár-érték arányban drágák és az adagok kicsik még egy gyereknek is. A szépkártyás fizetés problémákba ütközött, de végül sikerült rendeznünk a számlát. A cigánypecsenye igen gyenge volt, mind ízre és tálalásra egyaránt. Azért tértünk be mert nem volt más nyitva, de nem lesz a szívünk csücske ez az étterem.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 24.
Rég vágytam rá, hogy kipróbáljam ezt a helyet és egy spontán jött alkalommal végre ki is próbáltuk a párommal. A kiszolgálás, kedves, udvarias, előzékeny. Az étel amit rendeltünk viszont csalódás volt. . Velőrózsa rántva - nagyon halízű! ! mindketten megkóstoltuk és valóban, mintha halrudacskát ennénk velővel kombinálva. . .

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hogy mitol van zsufolasig tele folyamatosan ez a nagyon kozepes vendeglato hely? A parkoloban auto auto hatan, ezert tertunk be mi is a csaladommal, igaz, h nem egy atlagos napon. Akkor ugyan is csak ez volt nyitva a kornyeken , ahol, mukodott a konyha is. . . Ez januar elso napjaiban volt, es orultunk ,h egyaltalan nyitva van valami.

2016. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. december 21.
Jó a megközelíthetősége, tábla is jelzi Pest felől a régi 2-es úton. /Bp. -ről mentünk egy meghívásra/ Mindkét étel, amit a párommal ettünk (egymásét megkóstoltuk), bőséges és finom volt ,konkrétan harcsapörkölt túróscsuszával és őzpörkölt sztrapacskával. A levesek is jók voltak és az elvitt palacsinták is. Udvarias kiszolgálás, különterem és boxok is, szóval minden szempontból előnyös.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
Többször megfordultunk már ezen a helyen és megállapítottuk, hogy soha nem csalódtunk. . . Az étterem dizájnja különösebben nem említésre méltó, mondjuk némi csárdahangulat fellelhető. A kiszolgálás figyelmes és gyors. A pincérek a szükséges felvilágosítást kérdéseinkre megadják. Az ételek finomak és bőségesek.

Legnépszerűbb csomagok Gödön és környékén
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 12.104,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással
2021.03.16. - 2021.12.29.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.23. - 2021.11.28.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással
2021.05.01. - 2021.12.20.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 15.908,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.426 - 25.763,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2023.04.30.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 18.648 - 27.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, nyereményjátékkal
2021.07.01. - 2021.07.31.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.268 - 30.783,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.10.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 28.632,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.01.06.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 24.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.11.30.
Bagolyvár Inárcs
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.05.01. - 2021.09.30.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.377 - 14.697,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.10.31.

Szállodák Göd környékén
Tó Wellness Hotel Göd
Portobello Hotel Göd
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)

Ilka Csárda GödX