Ilka Csárda Göd

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Ilka Csárda Göd vélemények

Átlagos 2023. május 29.családjával járt itt
Finomak voltak az ételek, de nem túl nagy adagok. 40 ezer Ft-ot fizettünk, öten ettünk, de nem laktunk jól. Nagyon elszalltak az árak, itt különösen.
Kiváló 2020. január 2.gyerekekkel járt itt
Hangulatos csárda, finom ételekkel, gyors kiszolgálással. Látszik, hogy családi vállalkozás, figyelnek a vendégekre, az ételek minőségére és látványára. Születésnapot mentünk ünnepelni, 5 felnőtt 2 gyerek. 2 vegyes tálat rendeltünk, levessel, italokkal 25e Ft-ot fizettünk. Budapesthez közel, elfogadható áron jól laktunk.
2019. március 26.családjával járt itt
Itt igazán megáll az, hogy jóban, rosszban, örömben és bánatban. A mi családunk minden nagyobb ünnepet itt szokott megtartani. A hely kiválóan alkalmas kisebb és nagyobb csoportok befogadására. Van külön helyiség, ahol a többi vendégtől teljesen elszeparáltan lehet ünnepelni, vagy esetleg valakiről megemlékezni.
Kiváló 2018. augusztus 25.családjával járt itt
Ma a nagymarosi Csípős Fesztiválra mentünk, gondoltam megreszkírozom a 2/A. autóutat, de az útépítők így szombat délelőtt is megbízhatóan garantálták a részleges útlezárást és az abból adódó cca. 20 perces araszolgatást. (Tényleg, a 2/A. néhány kilométeres szakasza hány éve is épül?
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Az utóbbi években kevesebbet látogattuk, de még sosem csalódtunk, ide mindig szívesen jövünk vissza. A halászlé és a harcsapaprikás itt a legjobb. Itt még sosem csalódtunk. A kiszolgálás és az ételek is kiválóak. Külföldön élünk, de ha hazalátogatunk, nem maradhat ki az Ilka csárda.
Kiváló 2018. augusztus 2.családjával járt itt
Barátaink ajánlották, nem csalódtam. Hangulatos hely! A konyha remek, rég láttam ennyire széles választékot. Ár-értéknek megfelelő. A személyzet barátságos és közvetlen. Szimpatikus volt, hogy külön van a teraszon is a dohányzó rész. Nem vagyok egy magamtól elájuló gasztróbloger, aki mindenhez ért. Csak egy vendég. A házbora is bőven megfelelő ajánlás volt. Szerintem szuper!
Ilka Csárda Göd - Külső kép
Átlagos 2018. április 14.családjával járt itt
A berendezés hangulatos, a kerthelyiség is szép. Az ételek ár-érték arányban drágák és az adagok kicsik még egy gyereknek is. A szépkártyás fizetés problémákba ütközött, de végül sikerült rendeznünk a számlát. A cigánypecsenye igen gyenge volt, mind ízre és tálalásra egyaránt.
Átlagos 2018. február 24.a párjával járt itt
Rég vágytam rá, hogy kipróbáljam ezt a helyet és egy spontán jött alkalommal végre ki is próbáltuk a párommal. A kiszolgálás, kedves, udvarias, előzékeny. Az étel amit rendeltünk viszont csalódás volt. . Velőrózsa rántva - nagyon halízű! ! mindketten megkóstoltuk és valóban, mintha halrudacskát ennénk velővel kombinálva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 15.családjával járt itt
Hogy mitol van zsufolasig tele folyamatosan ez a nagyon kozepes vendeglato hely? A parkoloban auto auto hatan, ezert tertunk be mi is a csaladommal, igaz, h nem egy atlagos napon. Akkor ugyan is csak ez volt nyitva a kornyeken , ahol, mukodott a konyha is. . . Ez januar elso napjaiban volt, es orultunk ,h egyaltalan nyitva van valami.
Kiváló 2016. december 21., csoporttal járt itt
Jó a megközelíthetősége, tábla is jelzi Pest felől a régi 2-es úton. /Bp. -ről mentünk egy meghívásra/ Mindkét étel, amit a párommal ettünk (egymásét megkóstoltuk), bőséges és finom volt ,konkrétan harcsapörkölt túróscsuszával és őzpörkölt sztrapacskával. A levesek is jók voltak és az elvitt palacsinták is.