SvédKakas Gödöllő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

SvédKakas Gödöllő vélemények

Kiváló 2016. február 16.gyerekekkel járt itt
Hazafelé úton álltunk meg ebben az étteremben,a negatív értékelések ellenére kipróbáltuk. Mondhatom az egész család nevében,hogy teljesen elégedettek voltunk az ételekkel,az adaggal és a gyorsasággal! Mi nyugodt szívvel ajánljuk! Én nem értek egyyet az előttem szólók negatív értékelésével,de ahány ház annyi szokás! Köszönjük szépen,ha erre járunk visszatérünk!
Átlagos 2016. február 11.a párjával járt itt
Hazafelé tartottunk hét végi pihenésünkből, és még Pestre beérkezés előtt megálltunk egy késői ebédre. A helyet már ismertük, és bár nem tartottuk eddig sem kiemelkedőnek, reméltük hogy hozza az elfogadható színvonalat. Alapvetően nincs vele gond, de semmi több.
2016. január 6.családjával járt itt
Az előttem szóló vendéggel ellentétben mi visszajárunk az étterembe. Péntekenként az étel féláron van. A kiszolgálással sincs semmi gond, családias étterem. Igaz a berendezés nem a legmodernebb, de az ételek finomak. Karácsonykor tele volt az étterem, és akkor is megkaptuk az ételeket fél órán beül, és addig ettünk gulyás levest ami nagyon finom.
Gyenge 2015. július 14.a párjával járt itt
Legutóbb májusban voltunk ott. 1 órát vártunk a megrendelt ételünkre :-( Szerencsére én kértem halászlét is, amit időben kihoztak, de sajnos nem volt a legjobb, és a sót és paprikát is külön kellett hozzá kérni. Gyanítom azért lettünk nagy ívbe le. . . [moderálva – a szerk. ], mert nem rendeltünk csak 1 üdítőt.
Szörnyű 2015. május 17.gyerekekkel járt itt
A Nemzetközi természetfilm fesztiválra látogattunk Gödöllőre, és hotdog meg kürtős kalács helyett a Szélkakast választottuk. Hiba volt! Pedig ha fél 2-kor szombaton üres egy étterem az fontos jel, de kisfiunk mar kezdett elalmosodni es tul ehesek is voltunk. Esti rendezvényre készültek, a pincer ugyesen ereztette, hogy zavarunk.