Tető Étterem Gyöngyös

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Tető Étterem Gyöngyös vélemények

Átlagos 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
A csirkemell tele volt csontokkal, ami rendkívül veszélyes.
Szerencsére nem gyerekkel érkeztünk, mi pedig hamar észrevettük.
Átlagos 2016. május 16.a párjával járt itt
Aki az ország tetején akar étkezni, az egy önkiszolgáló étteremben megteheti azt, többre ne számítson. Igazából olyan mint amikor síelésnél gyorsan bekapunk valamit és gyerünk tovább! "Fantasztikus mátrai ízek mellé, fantasztikus panoráma jár. Legalábbis mi így gondoljuk. Az év bármely szakában jár éttermünkben, mindig felejthetetlen élményekkel gazdagodik.
Kiváló 2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Jó kis túra után érkeztünk Kékestetőre. Éhesek voltunk, de kevés pénzt akartunk étkezésre fordítani. Erre tökéletesen megfelelt a Tető étterem. Viszonylag széles választékból, nagyon kedvező áron vásárolhattunk. És kis adagot is lehetett kérni. Önkiszolgáló jellegű az étterem. A minőségre semmi panaszunk nem lehetett.
Szörnyű 2015. június 30. járt itt
Május 16-án jártam az étteremben. Annak ellenére, hogy már nyitva volt az étterem és voltak is készen ételek, vásárlási szándékomban a kiszolgáló személyzet megakadályozott! Közölték, hogy csak 11:30 után lehet meleg ételt vásárolni (erre még bő másfél órát kellett volna várni). Addig csak chips-et, üdítőket. . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 6.a párjával járt itt
A barátnőmmel a mátrai hosszú hétvégénken az ebédünket a Tető Étteremben fogyasztottuk el. A rántott hús hatalmas volt (1190Ft), a sült krumpli is korrekt mennyiségre sikerült. Annak ellenére nem volt olyan drága, hogy hol is van az étterem. A kávé finom, a forró csokit viszont meleg vízből és instant kakaóból készítik, így ezt kivételesen nem tudom ajánlani.
Tető Étterem Gyöngyös - Külső képTető Étterem Gyöngyös - EgyébTető Étterem Gyöngyös - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 14.a párjával járt itt
Egyszerű étterem a Kékestetőn, ahol többféle meleg étellel lehet csillapítani az éhséget. Az árak elfogadhatóak,finomak az ételek, önkiszolgáló rendszerben válogathatunk az ételek között. Gyönyörű környezetben a Mátrában a jó levegőn jólesik a pihenés, étkezés, érdemes kipróbálni.