Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő

2025.01.01-ig
Tisza Alfa Hotel Szeged

Alföld Gyöngye Apartman Gyopárosfürdő vélemények

Kiváló 2020. február 13.családjával járt itt
Családommal voltam itt és nagyon meg voltam velük elégedve a szállás és a welness is kiváló volt. Ha lehetőségem akad ismét elmegyek ide. A parkolás megoldott volt a környéken kirándultunk A megközelítése jó akár autóval akár vonattal könnyen elérhető. Az ár érték arány jó egy nem túl tehetős család is megteheti ,hogy itt töltsön el egy hévégét . Igaz az étterem nem túl olcsó,de nem kell sokat kirándulni étkezni.
Kiváló 2019. augusztus 18.a párjával járt itt
Végre egy szuper hely szép parkos, rendezett környezetben! 2019. júliusban jártunk itt. A csomaghoz tartozott 4 db fürdőbelépő, így a harmadik nap is tudtunk strandolni. Az ételek íze és választéka igazi gasztronómiai élményt nyújtott a mosolygós, figyelmes felszolgálók kedvességének kíséretével.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. szeptember 14.a párjával járt itt
Kb egy hete töltöttünk itt el pár napot a párommal.
A szálló szép helyen van.
A szobák tiszták kényelmesek.
A szoba elfoglalásával volt kis fennakadás,mert a megadott időre nem készült el. Pár órát várnunk kellett.
De ez a hiba orvosolva lett egy vacsorával.
Egyébként csak reggelis ellátás volt a csomagban.
A közeli fürdő gyönyörű. Ott is istenien éreztük magunkat.
2018. május 23.családjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a Hotelben. A szobák tágasak és kényelmesek voltak. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az ételek között mindenki talált megfelelőt. Mi 4-en voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. A fürdő nagyon kellemes környezetben van a tó és a torony szép látványt nyújt.
2016. július 23.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a gyerek pótágyát, amely nagyon-nagyon kemény volt, akár egy deszka. Pihenésre szinte alkalmatlan.
Ezt leszámítva más kellemetlenség nem volt.
Az ételek ízletesek, változatosak voltak, a személyzet nagyon kedves, segítőkész.

A fürdő nincs túl messze, nagyon kellemes,családias.
kb. 10 perces séta.
2014. június 30.a párjával járt itt
A szállodát óriási park veszi körül, kisgyerekeseknek kiváló! A csomagunkba tartozott egy 50 %-os engedmény a kalandpark használatára vonatkozóan, de azt nem volt módunkban igénybe venni, mert még dolgoztak rajta a munkások. Helyette felajánlottak még egy ingyenes óra kerékpár használatot a meglévő mellé.
2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Az idén itt töltöttük a nyári szabadságot. Nagyon szép helyen van a szálloda. Nekünk egy kicsit sok volt a kisgyerek, gyerek sirás reggeltől estig. Elszoktunk már tőle. A fürdő nagyon szép. Nagy területen helyezkedik el, így nem zsúfolt. Nagyon jók a medencék is, mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt.