Géza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula
Géza Konyhája GyulaGéza Konyhája Gyula
Géza Konyhája GyulaGéza Konyhája Gyula

Géza Konyhája Gyula bemutatkozása

A város szívében, a természet és a víz közelében. Otthonos, hangulatos környezetben, korszerű nemzetközi konyhával várjuk kedves vendégeinket! Árnyas virágos, KÖRÖSPARTI TERASZUNK kellemes kikapcsolódást és kulináris élményeket kínál! Állandó kínálatunkban helyet kapnak mediterrán jellegű ételek is!

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Elizabeth Hotel Gyula

Géza Konyhája Gyula vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2016. szeptember 26.családjával járt itt
Gyulán a legjobb étterem szerintem, igaz a Patriótában még nem voltam:). Az eperkrém levesük nagyon finom, a sült zödségkrém leves csilis garnélával pedig személy szerint a kedvencem. Az étlap nem túl bonyolult és nem is túl hosszú, de az ételeket, amiket kínálnak remek minőségben, jó alapanyagokból készítik, és lehet variálni, nem csak a'la carte szolgálnak ki, lehet a húshoz például salátát kérni az általuk kínált köret helyett.
Géza Konyhája Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 6.családjával járt itt
Volt szerencsénk a nyáron Gyulán tölteni egy hetet, véletlenül a szállásunk ablakából átláttunk a csatorna túloldalán lévő Géza konyhájára. Olvastuk (itt) az értékeléseket, ezért 'bakancslistára" tettük. Végül aztán nem csak a közelsége, hanem a személyes jó tapasztalatok miatt, háromszor is jártunk ott.
Géza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/ital
Kiváló 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes kornyezetben, és kiszolgálásban vacsoráztunk 2 felnőtt 3 gyerek.
Az ételek finomak, változatosak, gyors kiszolgálás.
Kicsit lehettek vna az adagok nagyobbak.
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu-n található rangsor alapján választottuk ezt a helyet, és nagyon jól tettük! Viszonylag eldugott, de könnyen elérhető helyen található az étterem, aminek köszönhetően nyugodt környezetben kapcsolódhat ki a vendég. Hangulatos hely, remek kiszolgálás és finom ételek, italok fogadtak bennünket!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Kiváló 2016. május 2.a párjával járt itt
Soha nem jártunk még Gyulán, a párommal voltunk két napot mely alatt nagyon jól éreztük magunkat. Ebben nem kis szerepe volt a Géza konyhájának (az étterem fekvése miatt is), de legfőképp az itt dolgozó emberek teszik naggyá. Ilyen kiemelkedő figyelmességet idáig még sehol sem tapasztaltunk, itt minden apró részletre és a vendégre legfőképp figyelnek!
Géza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső kép
Kiváló 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Maga a hely is nagyszerű: kerthelyiség az élővíz-csatorna partján, vitorláshajó-design, szökőkút az aprónép kedvére, zöldnövény-beültetések az anyukák kedvéért, és akkor még az ételről nem is beszéltem! Még a morgós férjek is kibírták, mire a vacsora odaért - ráadásul a hely a város kellős közepén van.
Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Középső gyermekem 24. születésnapját kívántuk megkoronázni egy jó ebéddel. Gyulára jellemző módon, ahol mindig nyüzsgés van a3. helye találtunk szabad asztalt, ez volt Géza konyhája. Sokszor voltam már itt, még akkor is, mikor görög Taverna volt, meg tavaly nyáron is, amikor igazán kellemes a vízparti terasz.
Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Az étterem a vízparton elhelyezkedő, zöldellő látványával hamar felkelti az érdeklődést, a lugasban gyönyörű virágok és ötletesen kitáblázott fűszernövények vannak :)
Az étlap letisztult, de változatos, mindenki megtalálhatja benne a kedvére való ételt, nyáron külön grill étlap is rendelkezésre áll.
Géza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső kép
Kiváló 2015. május 13.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes patakparti környezetben már nyitott terasszal vár mindenkit a hely ( belső tere nem annyira attraktív , de nem is rossz ) . A menü nem túl gazdag , de az itallap teljesen a helyén van . Kétszer is visszatértünk , gyakorlatilag végig ettük a menüt . Az ételek egészen fantasztikusak voltak , tényleg csak szupelativuszokban tudok beszélni róluk .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2021. június 26.családjával járt itt
A Géza konyhája nevű étteremben nem jártam 2015 óta. Mielőtt nekifogtam az értékelésnek elolvastam az akkori beszámolómat, annyit megállapíthatok, hogy fejlődés nem mutatkozott, sőt, úgy tűnik, hogy inkább a választékból tűnt el néhány étel. Ami egyébként nem feltétlenül baj, főként, ha azok a fogások, amiket kínálnak, izgalmasak, s nem készülnek unalmas alapanyagokból.
Géza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Külső képGéza Konyhája Gyula - Étlap/itallapGéza Konyhája Gyula - Étlap/itallapGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - BelsőGéza Konyhája Gyula - Étel/italGéza Konyhája Gyula - Külső kép
Géza Konyhája Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth tér 3.
06 70 3798282
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi, olasz, spanyol, gluténmentes, vegetáriánus
grill ételek
2600 Ft (kb. ár)