Gusto Restaurant Gyula

Gusto Restaurant Gyula
Gusto Restaurant GyulaGusto Restaurant Gyula
Gusto Restaurant GyulaGusto Restaurant Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Gusto Restaurant Gyula vélemények

Kiváló 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Most először nyaralni voltunk a párommal, és kerestünk egy éttermet az interneten keresztül. Sok pozitív vélemények alapján rátaláltunk a Gusto nevű étteremre. Gondoltuk csak jó lehet,így bementünk. Egy kedves hölgy szolgált ki minket,még a kis kutyusunkat is megengedték, hogy bevihessük, igaz csak az udvaron, de örültünk annak is, hogy bevihettük.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étlap/itallap
Kiváló 2017. szeptember 1.családjával járt itt
Gyulán töltöttünk néhány napot, már a harmadik nyáron, egy olyan szállodában, ahol csak reggelit kaptunk. Ezért minden dél körül olyan helyet kerestünk, -azon a környéken,ahol éppen sétálgattunk, - ahol megebédelhetünk. Így több éttermet megismertünk. Mindenhol a menüt próbáltuk ki, és fejenként egy-egy pohár italt rendeltünk.
Kiváló 2017. június 15.a párjával járt itt
Kintről az utcáról nem mutat sokat a benti (kert)helyiség, így kellemes meglepetés ért: hangulatos kis oázis; serény, kedves és udvarias személyzet, egyből "otthon vagyunk" (jó értelemben véve:). A rendelést azonnal felveszik, az italokat szintén pillanat alatt felszolgálják - de az ételekre sem kellett sokat várni, pedig több mindig több asztalnál is voltak (az 1 hét alatt a 3.
Kiváló 2017. március 14.barátokkal járt itt
Egy szép napos hétköznap tértünk be barátainkkal ebédelni. Már a helyiség hangulata is kellemes volt. Tisztaság, otthonosság, kedves fogadtatás. Az étlapon a választék bőséges, az árak elfogadhatók, a felszolgáló kedves, figyelmes és gyors volt. A választott ételeket gyorsan megkaptuk, azok tálalása, mennyisége, minősége kifogástalan volt.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2017. március 6.a párjával járt itt
Kifogástalan felszolgálás egy tiszta és hangulatos környezetben. A konyha fantasztikus. Finom, ízes ételek nagyon jó adagok! Ár érték arányban is megfelelő.
Csak ajánlani tudom!
Ha pedig legközelebb Gyulán járunk biztosan betérünk.
Köszönjük szépen.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
Igazság szerint egy másik étterembe mentünk volna, de nem volt hely. Utóbb ezt nem is bántuk meg. :)
Véletlen akadtunk erre a kicsi, 40 fős, családias, de igényes étteremre. Pont volt egy asztal, így hát beültünk a gyerekekkel. Meglepő az étlap, ahol a keleti ízek keverednek a hagyományos ételekkel. Volt kis ellenérzésem, de gondoltam egyszer élünk.
Szörnyű 2016. október 2.családjával járt itt
A gimnáziumi ballagásomat szerettük volna itt megünnepelni. Rajtam kívül egy másik lány is itt szerette volna a családjával megünnepelni életének e jeles eseményét. Az ételekkel még nem is volt baj, a felszolgáló személyzettel annál inkább. Ugyanis a történet a következő: két tortám volt, a másik lánynak egy.
Kiváló 2016. július 6.a párjával járt itt
Június végén,háromnapos pihenésünk első estéjén (házassági évforduló megünneplésére) egy finom vacsorához keresgéltünk helyet. Az "ittjártunk. hu" ranglista dobogós helyeivel szemezgettünk elsö sorban. Aztán az étlapok böngészése közben rá kellett jönnünk,dobogós hely ide v oda,nem jó helyen járunk.
Gusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2016. június 14.a párjával járt itt
Gyula utcáján sétálva, egy megállító táblán, azt olvasom csülkös pacal. Ez igen. Meg kell kóstolni. Az étterem, az étlap olyan igazi Krúdy- s hangulatot idézett. Friss és finom volt minden, a kiszolgálás kedves, és közvetlen. Rég jártam ilyen stílusú étteremben. Nagyon jól éreztük magunkat és jót vacsoráztunk.
2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Egy szombati napon ebédeltünk az étteremben. Az étlapon nagy választék van. Mi négyféle ételt próbáltunk ki. Mind nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors,a pincér kedves. Hozzá kell tennem azonban,hogy egy pár alkalommal menüt is ettünk már itt,és az bizony nem volt finom. Átlagos menza ízű ételek,és adagok.