Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2016. február 13.a párjával járt itt
Nagyon jó hely! Mindenkinek ajánlom szép, tiszta szobák. Ami legjobb közel van a fürdő. A biliárd külön jó szórakozást nyújtott számunkra.
2015. október 26.családjával járt itt
Elterveztük a családdal,hogy idén nyáron Gyulán töltünk el pár napot,így elég korán nézegettem a szállásokat,és az Aqua Hotel mellett döntöttem,két egymás melletti szobát foglaltam le,hát elég picikék voltak,fürdőbe menet beütöttük a lábunkat az ágyba,az ágy kényelmetlen volt.
Kiváló 2015. július 17.családjával járt itt
Csupán 2 éjszakát töltöttünk Gyulán, de legközelebb több időre jövünk. A hotel személyzete kedves, mosolygós, az ételek finomak és változatosak. Külön jó dologként értékelem, hogy a hoteltől elérhető közelségben van minden látnivaló, a fürdő különösen. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen jövünk ide.
Kiváló 2015. február 9.barátokkal járt itt
Nagyon merem ajánlani,szuper minden ellátás,jók a szobák,a masszázs,és minden más! Nagyon kedves,barátságos fogadtatás várt bennünket,az idei évre is tervezem,egy jó kis hétvégét,vagy akár egy egész hetet eltölteni! Ezt igy leírni nehéz,elkell menni,és megtapasztalni,nem fog senkisem csalódni. Gazdag élményeket szerezhet aki,odalátogat! Az árak nagyon elfogadhatók,ugyhogy hajrá!
2013. július 3.egyedül járt itt
Nagyon tetszett a szálloda tisztasága,a szoba felszereltsége a kellemes környezet. Kiemelném az egyik recepciós hölgy kedvességét is/ sajnos a nevét nem tudom/ Itthon felejtettem a mobilom töltőjét és megkérdeztem a hölgyet,hogy véletlenül van-e a recepción ez a típusú töltő. Ott nem talált ilyet,de otthonról a sajátját elhozta. Nagyon jól esett ez a figyelmesség részéről.
2013. május 21.a párjával járt itt
A személyzet minden tagja mosolygós és kedves. A Hotel tiszta,kényelmes volt a szoba. A büféreggeli és a vacsora bőséges és finom volt. Egy dolgot jegyeznék meg: a reggelinél, a kávé hideg volt, vagy mire leértünk elfogyott. A város nagyon szép,jól éreztük magunkat, negatív élményünk egyébként nem volt. Ajánlom mindenkinek ezt a szép kis várost.
Átlagos 2013. február 19.a párjával járt itt
A személyzet szolgálatkész volt, de nem túl felkészült. (Félpanziós ellátásunk volt, de egy este elfelejtettek vacsorát rendelni nekünk. Helyi programokról érdeklődtünk a recepción nem nagy sikerrel. ) A büféreggeli bőséges és finom volt, viszont a kávé és a mellé felszolgált tej is hideg volt minden reggel.
2013. február 11.a párjával járt itt
A Hotel elsőre talán nem tűnt olyan jónak, de belülről nagyon remek kis szálló. Kedves, családias, kényelmes. Közel van a fürdő, a vár. Közel van a központ, sok étterem van arrafelé.
Csak annyit jegyeznék meg, hogy aki nem nyáron utazik oda, inkább vigyen hosszúujjú pizsomát, de egyébként nagyon jó kis szállásunk volt.
Kiváló 2013. február 4.egyedül járt itt
Kellemes szálloda, figyelmes személyzet, a reggeli bőséges, a vacsora is
megfelelő. Ajánlom mindenkinek. Talán az átszűrödő zajok ami kicsit zavaró, de a falak vékonyságáról nem tehet a szálloda sem a személyzet, ez az épitész és az épittető hibája.
Kiváló 2013. január 7.gyerekekkel járt itt
A személyzet minden tagja mosolygós és kedves.A Hotel tiszta,kényelmes volt a szoba.Negatív élményünk nem volt.Köszönjük!!!
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád