Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunka a négy nap során! Szállás,étkezés,kiszolgálás első osztályú! A személyzet figyelmes,segítőkész! Konyha remek! A szilveszteri vacsora és bál nagyon jól sikerült,köszönhetően a teljes személyzetnek és a kitűnő zenekarnak! Remek ötlet az újévi reggeli mellé az élő zenei kiséret. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szálladát,nem fog csalódni!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. július 13.kollégákkal járt itt
Meglepetés volt a modern, hangulatos szálloda. Örültem a tágas, kényelmes szobának, s előny, hogy a tévé nem a hálóban van. Így nem zavartuk egymást. Az étterem különlegessége az utcafronti üvegfal, ami egyedivé teszi. Az ételek átlagosak, a személyzet szolgálatkész. A szauna nem nyerte meg a tetszésünket. Nagy előny a közeli fürdőbejárat, így a fürdő pótolta a welnesst.
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotelban. Nagyon ízletes bőséges ennivaló volt,tágas jól felszerelt szobában laktunk,a tisztaság megfelelő,kedves a személyzet, és segítőkészek voltak. Rugalmasak,ott hagyhattuk az autót kijelentkezés után a Hotel parkolójában. A Várfürdő bejárata 3 perc alatt elérhető,nagyon jól éreztük magunkat ott!
2016. június 27.a párjával járt itt
Jó helyen helyezkedik el a motel könnyen elérhető minden.Kis bajokat leszámítva amiről nem a szálloda tehet nagyon jó kikapcsolodásra alkalmas hely.Mindenkinek tudom ajánlani aki csak tud próbálja ki.
Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
Május végén -egy akciós utazási lehetőséggel- 3 napot töltöttünk ebben a szállodában. A hotel elhelyezkedése szuper. Gyönyörű, fás, csendes környezetben ,közvetlenül a Várfürdő mellett helyezkedik el. A fürdőbe a hotel bejáratával szemben egy fahídon át lehet bejutni. A szálloda 4 szintes, családias hangulatú, részben már felújított.
Aqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
Minden évben 2x eljövünk,mert nagyon tetszik a város. A hotel szolgáltatásaival maximálisan meg vagyunk elégedve,ezért is vagyunk visszajáró vendégek. Bőséges a választék a svédasztalos étkezésnél és nagyon finomak. A személyzet kedves,segítőkész. A szobák tiszták,tágasak. Kuponakcióval vesszük igénybe általában,így az ár-érték arány nagyon kedvező. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Aqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2016. március 9.barátokkal járt itt
A tavalyi évben töltöttünk el a szállodában 3 nap két éjszakát. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges választék volt mind a reggelinél, mind pedig a vacsoránál. A szoba nagyon kellemes csalódás volt, ugyanis más szállodákkal ellentétben, három helyiségből áll: egy előtér + nappaliból, hálószoba és fürdőszoba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
2015. februárjában egész pontosan Valentin napon voltunk a szállodában. Az igazat megvallva előtte elolvastam egy-két hozzászólást és elég kétkedve mentünk a szállodába. Viszont kellemeset csalódtunk. A ételek is finomak és változatosak voltak és külön figyelmesség volt a személyzettől,hogy Valentin napon gyertyák égtek és kis szív alakú sütik voltak.
Aqua Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon kedvesen fogadtak. Az ár érték aránya megfelelő de elkövettünk egy nagy hibát mert fél panziót rendeltünk. Sajnos az étterem nem a szállodához tartozik mert akkor az is jó lehetett volna. Az étterem választéka siralmas. Avas zsírban vagy olajban sütötték a rántott húsokat. Az ételek hidegek volta kivéve a forró víz.
Mindenkinek ajánlom a szállodát de ne vegyék igénybe az éttermet.
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
2014 novemberében jártunk itt a párommal, 2 éjszakára szálltunk meg. A hotellel és a szolgáltatásaival nagyon elégedettek voltunk, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. A személyzet kedves, segítőkész, az éttermi kínálat kiváló. Először jártunk Gyulán, egy hangulatos kisváros, rengeteg a látnivaló. Megállapítottuk: ide még vissza kell térnünk. . .
Aqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Környék
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád