Corvin Hotel Gyula ★★★

Corvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

A Corvin Hotel legnépszerűbb csomagjai

Corvin Hotel Gyula - Szerelem luxuskivitelben (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.30-ig
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Corvin Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2016. június 22.gyerekekkel járt itt
Maxiálisan meg voltunk elégedve,szállás,tisztaság,étkeztetés,személyzettel.a recepción megkaptunk minden információt bármely kérdésben.jól éreztük magunkat.örölünk hogy ezt a szállodát választottuk még egyszer köszönjük.
Kiváló 2016. június 6.a párjával járt itt
A személyzet figyelmessége, kedvessége, a szálloda elhelyezkedése, a szoba tágassága, kényelme számunkra pozitív volt. Az étteremben kevésbé szúrt szemet, ha valami (látvényosan) elfogyott, de gyorsan pótolták, kérésre. Amit furcsának találtam, egyben hátrány és előny is: lemaradtunk volna a vacsoráról (későn értünk oda), de egy finom nagy adagot szervíroztak a szobába.
Kiváló 2016. június 4.barátokkal járt itt
Februárban barátainkkal csodálatos 4 napot töltöttünk a Corvin
Hotelben Gyulán. A város szívében,nagyon szép,csöndes környezetben valódi felüdülést jelentett ez a 4 nap. Kellemes gesztus, hogy a csomag mellé szolid áron vásárolhattunk egy plusz éjszakát, és visszatérő vendégként a teljes árból kaptunk 10 százalék engedményt.
2016. május 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes autós utazásunk után szívélyesen fogadtak a szállodában. Parkolásunk megoldódott. A gyulai Várfürdőhöz való kutyagolásunkhoz is kaptunk segítséget,parkolókártya és így négy kerék meghajtás formájában. Szoba picit sötét,de csendes,kényelmes,és este karácsonyi a hangulat a kivilágított ablak előtti fadíszítéstől.
Kiváló 2016. május 26.barátokkal járt itt
Jó szálloda Gyula belvárosában, nyugalom, relax , madárcsicsergés. Profi személyzet, tiszta, modern környezet, pazar gasztrónómia. Igazi feltöltődés, felüdülés volt minden perc. Biztosan visszatérünk, nagyon megérte az árát! Mindenkinek ajánlom, minden korosztály számára tökéletes, kisgyerekeseknek, nyugdijasoknak fiataloknak, középkorúaknak egyaránt. Köszönjük Corvin Hotel! ! ! :)
Átlagos 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
A Corvin hotelben nagyon kedvesen fogadtak minket. Készségesen álltak hozzánk és gyermekcentrikusan. A szoba igaz sötét volt még nappal is, de igen keveset tartózkodtunk benne. Mese szobát kaptunk előzetes kérés nélkül ami osztatlan sikert aratott! ! Egyetlen hiba az egyik ágy rettentően kényelmetlen volt. Az már kiszolgálta önmagatát. Ez azonban nem tompított a hotel hozzáállásán és rugalmasságán.
2016. május 22.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmával töltöttünk itt el 3 csodás napot. Kellemes volt a szállás, a lakosztály,egy kicsit lehetett volna melegebb a szobában. Nagyon örültünk a meglepetés rózsának és a pezsgőnek. Finomak voltak az ételek,talán a vacsora mellé adhattak volna egy pohár üdítőt. a szálloda jó helyen van,a különleges kéréseket is megoldották.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A Corvin Hotel rendhagyó szoba-típusaival keltette fel figyelmünket. Az éppen felkapott rajzfilmfigurák és mozihősök képeivel borított falak mellett a felnőttek odacsábításának is megtalálták a módját. A káma-szútra lakosztály igencsak megmozgatta a fantáziánkat (utólag hozzáteszem: is! ), ezért a mintegy 4 órás út ellenére úgy döntöttünk, utazunk.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Évek óta ide járunk bármikor megyünk mindig jól érezzük magunkat. A személyzet nagyon kedves és segítő kész. Mindig azt a szolgáltatás kapjuk amiért fizetünk. A száloda a központi helyen van mindenhez Közel. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Corvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - Környék
2016. május 2.gyerekekkel járt itt
Köszönjük nagyon jól éreztük magunkat. Két kisgyermekkel voltunk, a szállás gyermekbarát és nagyon jó elhelyezkedésű. A recepció nagyon felkészült és segítőkész. Minden jót!
Corvin Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 9-11.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem