Corvin Hotel Gyula ★★★

Corvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

A Corvin Hotel legnépszerűbb csomagjai

Corvin Hotel Gyula - Szerelem luxuskivitelben (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.30-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Corvin Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2019. december 6.a párjával járt itt
Szép napokat töltöttünk a Corvin Hotelben! A szobánk nagyon kényelmes volt, az ételek finomak és bőséges volt az ellátás, a személyzet nagyon kedves, segítőkész! A szálloda tisztasága maximális! A szálloda parkolójában kirakják a foglalt táblát, ha napközben kiállunk az autóval! Nagyon jó ötlet! Mindenre csillagos ötös! Ajánlom mindenki fiyelmébe ! ! !
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon jol ereztuk magunkat,minden tokeletes volt,a szoba szep volt,az etel finom es boseges,a szemelyzet meg csillagos 5-os! Csak ajanlani tudom!
Corvin Hotel Gyula - VendéglátásCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - Vendéglátás
Átlagos 2019. július 19.a párjával járt itt
A szálloda parkolójában nem volt hely, az előtte levő parkoló óra nem működött. A recepciós hölgy elnézést kérés, vagy segítségnyújtás helyett durván kioktatott, mi az, hogy nem tudunk mobilon bejelentkezni és parkolójegyet vásárolni! A szálloda éttermi szolgáltatása nagyon gyenge. A reggelik is hagytak kívánni valót maguk után /pl.
2019. június 17.a párjával járt itt
A szállás, illetve a hotel is nagyon jó helyen van közel mindenhez a várhoz, a fürdőhöz. A szobák tágasak és nagyon kényelmesek voltak. A reggeli és a vacsora változatos és nagy finom volt.
Kiváló 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Egy kis kellemes kikapcsolódás volt a családdal. Közel volt minden. Kényelmes szoba. A nagymamát is hoztuk magunkkal és kényelmesen külön helyiségben és mégis együtt eltudták helyezni a szállodában. Ez nagyon tetszett nekünk és neki is. Ahogy kiléptünk a szobánkból közvetlenül ott volt a játszószoba ami rengeteg játékkal és érdekességgel volt felszerelve.
Átlagos 2019. május 11.a párjával járt itt
A kiszolgálás udvarias a szoba tisztasága rendben volt. A fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja hiányzott. Az ételek egyhangúak és íztelenek voltak. Kicsi a parkoló és vagy van helyed vagy nincs és éjszakára fizetős 850.-Ft. Központi helyen van ezáltal a boltok, pékségek könnyen megközelíthetőek.
Szörnyű 2019. március 22.családjával járt itt
A szálloda egy hangos utcafronton helyezkedik el, az ablakok pedig semmit nem szigetelnek, így nem sokat tudtunk pihenni, mivel már kora reggel minden zaj behallatszódott. Az ágyak szélei kopottak, minden poros és pókhálós, a kedvencem pedig az volt, hogy a fürdőszobákon nem volt ajtó.
Kiváló 2019. március 9.gyerekekkel járt itt
Előre bocsátom, lehet mi vagyunk igénytelenek. . . Mosolygó recepciósok, akik mindenben segítenek. Családias wellness (persze nem túl nagy, de a belváros közepén ez nem is elvárható), ahová az utcáról biztosan nem lehet belátni, ugyanis az udvarra néz. A konyha bőséges és finom.
Corvin Hotel Gyula - Egyéb
Kiváló 2019. február 19.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a párommal a két éjszakás félpanziós napokat.
Bevallom, féltem hogy érezzük majd magunkat, mert csak rossz, negatív vélemények sorakoztak egymás után. De miért ? !
A szálloda csendes helyen, a szoba jó, a személyzet segítőkész, akinek a svédasztalos kínálatból semmi sem jó, maradjon otthon és főzzön magának ! Tudják mit kedves utazótársaim ? Én bizony szívesen visszamennék !
Corvin Hotel Gyula - Külső kép
Szörnyű 2019. január 3.a párjával járt itt
A Kama Szútra lakosztályt vettük ki. Az ágy szakadt, a fürdő régi módi és iszonyat koszos. A bútorok recsegnek-ropognak. Úgy hirdetik, hogy jakuzzis lakosztályok,persze a miénk pont nem az volt. A wellnes részleg egyetlen lepukkant jakuzziból áll. Még a plafonról is a pára csöpögött ránk. Erre szavak sincsenek!
Corvin Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 9-11.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem