Corvin Hotel Gyula ★★★

Corvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

A Corvin Hotel legnépszerűbb csomagjai

Corvin Hotel Gyula - Szerelem luxuskivitelben (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.30-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Corvin Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2022. február 21.a párjával járt itt
Nagyon szép , barátságos és nyugodt hétvégét töltöttünk el a Férjemmel a Hotelban. A szoba fantasztikus volt, a közeli étterembe sétálhattunk át (2 percre) a félpanziós ellátás igénybevételéhez. A wellness részleg kényelmes, a Hotel nagyságának megfelelő mérettel rendelkezett. Személyzet kedvessége és profizmusa kimondottan meggyőző volt.
Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Isteni hétvégét,és a szülinapom töltöttem náluk
Nagyszerű a szolgáltatás,az étterem a Komló ami hozzá van csatolva minőségi
A szobák tiszták, pihenésre kiváló
Kiváló 2021. augusztus 28.a párjával járt itt
A szoba nagyon tetszett, gyönyörű szobát kaptunk, és a személyzet is kedvesek voltak. 10/10pontot adnék.
De az étkezés ami nem tetszett, hideg volt a húsleves, evőeszközök nem voltak úgy kellett mindenért szólni. 10/3 pontot adnék az étteremre.
A Gyulai Várfürdő is nagyon szép, és nagyon jó volt a víz. 10/10pont
Ennyit írnék dióhéjban.
2020. október 10.a párjával járt itt
A személyzet kedves, segítőkész. A félpanzió kínálata bőséges, ízletes. A szobánk (100 B) tisztasága is megfelelő volt. Viszont a fürdőszoba kissé szűkös, apróbb változtatásokkal kényelmesebbé lehetne tenni. Összességében jól éreztük magunkat ebben a kis hangulatos alföldi városban.
2020. október 6.barátokkal járt itt
Kicsit későn érkeztünk, hiszen Kriszti csak késő délutántól indulhatott el. De megérte, mert a személyzet megvárt minket az aznapi vacsorával. Minden éjjel kényelmesen és nyugodtan aludtam az ágyamban, hétfőn pedig élveztem a medencében a pezsgő szökőkutakat, hiszen azok jól megmasszíroztak engem. A Várfürdő meg a többi látnivaló pedig nincs is olyan messze.
Átlagos 2020. július 21.a párjával járt itt
A személyzet munkája kifogástalan. Készségesek, kedvesek,segítőkészek. Az étterem személyzete szintén. Ott azonban kcsit lehangoló, amikor a reggelihez nincs kitéve a kávé, hanem külön, pénzért adják. Az ételek korrektek voltak, azonban jellegtelenül főznek. A szoba kicsi, de megfelelő. A fürdőszoba viszont tragédia.
Átlagos 2020. július 6.gyerekekkel járt itt
Az étterem dolgozói és segítőkészsége tetszett a legjobban, valamint a recepciós hölgyek is nagyon kedvesek.
Az ételek finomak voltak, változatosak.

A szoba tisztaságában volt némi kivetnivaló (ragacsos volt az asztal és a székek sem voltak áttörölve, valamint hajszálak voltak itt-ott az ágyneműn), illetve közvetlenül a szoba alatt lévő söröző hosszan tartó nyitvatartása miatt kisgyermekekkel nehezebb volt a pihenés. De összességében jól éreztük magunkat.
Gyenge 2020. január 23.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon készséges. Az ajtó kereteken és sarkokban pókhálót lehet látni. Éjjeli szekrény véletlen elmozdítása után olyan koszt láttunk ami nem egy nap alatt termelődött. Az ablak szárnyakon nem található gumi szigetelés ezért az utcazaját nagyon lehet hallani. A wellness elég szakadt ápolatlan a pára folyt csöpögött, amivel egy gyenge párafaló küzdött.
Szörnyű 2020. január 2.a párjával járt itt
3 éjszakás szilvesztert töltöttünk itt ,de többet nem jövünk "igényeseknek" nem ajánlom. A személyzetnek betanított átverős szövege van,de azt kedvesen adják elő. például:"a szilveszteri gála est a másik szállodában lesz kb 10perc séta"a valóságban ez kb 15-20 perc a hidegben ,nem túl jó ,aztán óda útra valószínű a vendégek reklamálására lett egy mikrobusz .
Átlagos 2019. december 8.a párjával járt itt
Már többször voltunk ebben a hotelben még akkor is amikor az átépítés zajlott. Most azonban már minden elkészült, de a WC-nek nincs szellőztetője, spray volt bekészítve. Mivel saját jakuzzijuk van nagyon hiányzott egy szárító vagy legalábbis fogasok és polc a fürdőszobában. Padlófűtés csak egy csíkban volt a szobában, a huzatos ablak előtt semmi.
Corvin Hotel Gyula - WellnessCorvin Hotel Gyula - EgyébCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - Környék
Corvin Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 9-11.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem